Biuletyn W-m Policji 16/03

Wspólne działania policjantów z Zespołu Narkotykowego i wywiadowców z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zaowocowały zatrzymaniem 31-letniego dilera narkotyków...

louis

Kategorie

Źródło

Biuletyn W-m Policji 16/03

Odsłony

1284
Wspólne działania policjantów z Zespołu Narkotykowego i wywiadowców z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zaowocowały zatrzymaniem 31-letniego dilera narkotyków. Dzięki ich pracy do olsztyńskich dyskotek i klubów nie trafiło pół kilograma narkotyków o wartości około 40 tysięcy złotych.

Policjanci z Zespołu Narkotykowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie od pewnego czasu obserwowali Tomasza T., który był już karany za wprowadzenie do obrotu znacznych ilości narkotyków. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna mógł powrócić do przestępstwa. Zebrane przez nich informacje potwierdziły, że 31-latek od około pół roku rozprowadzał amfetaminę na terenie naszego miasta.

Wczoraj około godziny 15.00 policjanci z Zespołu Narkotykowego wspólnie z wywiadowcami przeprowadzili zasadzkę. Na ulicy Kanta w Olsztynie, w miejscu, gdzie miało dojść do transakcji zatrzymali Tomasza T. Jak się okazało mieszkaniec naszego miasta miał przy sobie pół kilograma amfetaminy o wartości około 40 tysięcy złotych. Dzięki pracy funkcjonariuszy do olsztyńskich dyskotek i klubów nie trafiło około tysiąca porcji dilerskich „białego proszku”.

Zatrzymany mężczyzna trafił po policyjnego aresztu. Za przestępstwo wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat więzienia. Policjanci będą wnioskować o jego tymczasowe aresztowanie.

Funkcjonariusze wyjaśniają także skąd pochodzą zabezpieczone środki odurzające.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

Cz.1 Hostel, mieszkanie z trzema pokojami wynajmowanymi różnym ludziom, wspólną kuchnią i łazienką. Gdy przekraczaliśmy granicę byliśmy jeszcze (ja i dwójka towarzyszy) sami. Cz.2 Lesiste wzgórza

Choć oznaczyłem ten raport jako doświadczenie mistyczne, pierwsza jego część była właściwie bad tripem. I choć przeżyłem tam straszne rzeczy, do dziś tego nie żałuję. Często się słyszy, aby w takim wypadku powiedzieć sobie, że to tylko substancja, że wszystko wróci do normy. I choć rozumiem powody takiego myślenia, to jednak prawdziwa magia substancji psychodelicznych ujawnia się kiedy potraktuje się je na poważnie. Ale w takim wypadku dobrze mieć przy sobie jakieś zabezpieczenie. Coś co sprawi, że będziesz mógł wrócić do prawdziwego świata.

  • Etanol (alkohol)
  • LSD-25
  • Tripraport

Luźny wiosenny dzień na łonie natury

Siódma rano. Na przystanku kolejowym wycyckujemy ze starym ziomkiem po połówce kartona. Nie mogę doszukać się żadnego smaku więc konkluduje że może w końcu trafił się nam kwas. Wspinamy się na okoliczne wzgórze - w międzyczasie porywisty wiatr nawiewa chmury, które zasłaniają całe niebo. Siedzimy na wzgórzu - gadka szmatka - śmiechawka. TO jest DOBRE - tak jak mówił "sprzedawca". Złocista energia rozgrzewa moje ciało - lekko pobudza i wprawia w doskonały nastrój. Mija pół godziny. Ponieważ dawka śmierdzi mi malizną - myślę tylko o tym, żeby dorzucić.

  • LSD-25

Nazwa substancji: LSD

Poziom doświadczenia użytkownika: kilka razy wczesniej

Dawka, metoda zażycia: 1 i 3/4 papiera zazytego doustnie

"Set & setting": pozytywnie nastawiony, to miala byc "slaba jazda", hehe...

Efekty (duchowe jak i rekreacyjne): glebokie przemyslenia

Czy dane doświadczenie zmieniło Cię w jakiś sposob: nabralem szacunku dla LSD, hehe... :)

  • Etanol (alkohol)
  • Metoksetamina
  • Pierwszy raz

Pozytywnie, lekko zdenerwowany niepewnością posiadanego proszku. Oczekiwałem czegoś nowego, czegoś bardziej duchowego

Dwa dni przed moim odurzeniem dostałem od znajomego biały proszek, który teoretycznie ma być czystym MXE. Po sprawdzeniu małą dawką byłem skłonny w to uwierzyć.

Nadszedł ten dzień, a raczej wieczór - sam w domu przez całą srodową noc.

20:30 - Połowa posiadanego proszku wpada pod język. Gorycz rozpływa się w moich ustach, ślina zalewa jamę ustną, ale czakam, aż delikatna błona ścierpnie, co niestety się nie udaje, bo ilość śliny w mojej jamie ustnej już jest pełna - połykam i czekam na efekt.