Michael Phelps przyznał się do palenia marihuany

Ośmiokrotny złoty medalista igrzysk w Pekinie Amerykanin Michael Phelps przyznał się do palenia marihuany.

Koka

Kategorie

Źródło

sport.pl

Odsłony

806

Ośmiokrotny złoty medalista igrzysk w Pekinie Amerykanin Michael Phelps przyznał się do palenia marihuany. To szokujące oświadczenie zdobywca czternastu medali olimpijskich miało miejsce po tym jak w brytyjskiej gazecie "News of the World" [niedzielne wydanie tabloidu The Sun, znane ze swoich "szokujących" materiałów - przyp. hr] ukazało się zdjęcie pływaka z fajką wodną. 23-letni Phelps potwierdził autentyczność fotografii. Zdaniem dziennikarzy "New of the World" zdarzenie miało miejsce 6 listopada 2008 roku, podczas uroczystości na Uniwersytecie Południowej Karoliny.

- Chciałbym zapewnić moich kibiców, że podobne zdarzenie nie będzie miało więcej miejsca - napisał Phelps w oświadczeniu. W Pekinie Amerykanin poprawił rekord swojego rodaka, równie znakomitego zawodnika Marka Spitza, który w Monachium w 1972 roku zdobył siedem złotych medali. Marihuana znajduje się na liście zabronionych substancji. Jeszcze nie wiadomo jakie będą reperkusje jej palenia przez Michaela Phelpsa.

W przeszłości pływacy byli dyskwalifikowani za stosowanie tej używki jeśli jej obecność wykryta została w czasie kontroli antydopingowej. Pływak nie uczestniczył w żadnych zawodach od zakończenia igrzysk olimpijskich w Pekinie. Trening wznowił dopiero przed paroma tygodniami. Złote medale olimpijskie Phelpsa: Ateny 2004 r. (100 m st. mot., 200 m st. mot., 200 m st. zm., 400 m st. zm., sztafeta 4x200 m st. dow., 4x100 m st. zm.) Pekinie - (400 m st. zm, sztafeta 4x100 m st. dow., 200 m st. dow., 200 m st. mot., 4x200 m st. dowolnym, 200 m st. zmiennym, 100 m st. motylkowym, 4x100 m st. zmiennym) brązowe medale olimpijskie Ateny 2004 r. (200 m st. dow. 4x100 m st. dow.)

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Rozumiem człowieka, sam trenowałem pływanie. Super sie pływa po paleniu, mięśnie są takie rozluźnione w sam raz do pływania. Wogóle sport i jaranie to dobre połączenie oczywiście jeśli się lubi jedno i drugie.
MM (niezweryfikowany)
Ja z ziomkami uwielbiamy w nozke najarani grac grube akcje sie tworzy hehe z wyobraznia;]
palacz-w-anglii (niezweryfikowany)
skoro marihuana taka szkodliwa jest, jak to sadza ci niedoedukowani ;), to dlaczego jest stosowana jako doping? dziwi mnie to, jak chce to niech pali :) szacuneczek palacze
Anonim (niezweryfikowany)
popieram zdanie przedmówców nic wspanialszego niż przykitrać się na regatach z lufką juz po starcie pod pretekstem przygotowania spinakera :-) sezon zimowy wymaga zapalniczki żarowej bo na bojerze ciężko schować się przed wiatrem jak się śmiga 120km/h
Anonim (niezweryfikowany)
popieram zdanie przedmówców nic wspanialszego niż przykitrać się na regatach z lufką juz po starcie pod pretekstem przygotowania spinakera :-) sezon zimowy wymaga zapalniczki żarowej bo na bojerze ciężko schować się przed wiatrem jak się śmiga 120km/h
Chester (niezweryfikowany)
"To szokujące oświadczenie ..." Szokujące? Jak dla kogo ;)
Zajawki z NeuroGroove
  • Pseudoefedryna

S&S: Miły sobotni zimowy wieczorek, dom, dobry humor, chęć wyleczenia kataru ;]

Dawka: Pseudoefedryna w leku Sudafed (na katar) 1 tabletka 60mg tej substancji, zażycie 7 tabletek czyli 420mg

Exp: MJ, %, nikotyna, dxm, pseudoefedryna, n2o

  • Dekstrometorfan
  • Uzależnienie

Acodin biorę od kilku lat. Zaczęło się po prostu od chęci spróbowania czegokolwiek. Był pierwszym lekiem, który brałam w celach rekreacyjnych. Szczerze? Nienawidzę fazy po tym specyfiku. Nie lubię tego zamieszania w głowie, tego panującego wokół chaosu. Lek nie wyostrza zmysłów. Czasem zdarza się, że powoduje miłość do całego świata i chęć czynienia dobra.  Jednak więcej ma wad niż zalet. Nigdy więcej.

  • Kokaina


Od pół roku jadę na koksie. Nie codziennie ale regularnie dwa,
trzy razy w tygodniu. Uwielbiam go. Uwielbiam ten stan
pobudzenia, bardzo mi poprawia nastrój jako że mam skłonności do
depresji (którą zresztą przechodziłam). Często chodzę zmęczona,
niewyspana a koks jest taki pobudzający... Byłam uzależniona od
amfy ale już nie bawi się w ten szajs bo miałam po tym stany
psychotyczne i muszę brać psychotropy. Natomiast koka jest taka
delikatna, szkoda tylko, że tak krótko trzyma ale za to nie ma

  • BenzydaminaSubstancja: chlorowodorek benzydaminy 1 gram - 2 saszetki Tantum Rosa


Doświadczenie: thc, pseudoefedryna, aviomarin, gałka, dxm, salvia, kodeina, tramadol, etanol
przygotowania