Bydgoszcz: Policja zatrzymała przemytników narkotyków

100 tysięcy złotych - tyle warte są marihuana i środki anaboliczne przechwycone przez bydgoską policję. Kontrabanda trafiła do Polski w zbiorniku gazu do napędzania samochodów

Anonim

Kategorie

Źródło

RMF FM

Odsłony

1938
Do zatrzymania przemytników doszło w niedzielę na terenie podbydgoskiej gminy Białe Błota. Dwaj mężczyźni, z których jeden jest obywatelem Litwy mieli przy sobie ponad cztery kilogramy marihuany, a w różnych schowkach ponad siedem tysięcy różnego rodzaju anabolików w tabletkach i zastrzykach.

Narkotyki przyjechały do Polski z Zachodu schowane w zbiorniku na gaz do samochodu. Na przyczepie volkswagena, używanego przez zatrzymanych mężczyzn, znajdowało się 39 różnej wielkości zbiorników gazowych do instalacji samochodowych.

Przemycane narkotyki i anaboliki były rozprowadzane na terenie północnej Polski.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Maharaja (niezweryfikowany)
4 kilo pewnie zajebistego holenderskiego Skuna trafi w ręce psów. A nam zostanie jarać naszą polską "chemie " :(((((((((
LaSziDo (niezweryfikowany)
PÓŁNOC pokutuje - WROCŁAW sie bawi :) ALE TRZYMAMY..ZA was kciuki.. północno-polscy palcze dadzą RADE !!!!!!!!!!!!!!!!!! <br> <br>Dobrze tylko ze Sterydy zabrali nie bede sie jebane BISZKOPTY pompować !! :P <br> <br>mj rulez - nie pale od 8 rano :)
makijaz (niezweryfikowany)
i tak chuja ten przechwyt dal - przemyty byly sa i beda :)
Zajawki z NeuroGroove
 • Benzydamina
 • Dekstrometorfan
 • Diazepam
 • Etanol (alkohol)
 • Klonazepam
 • Marihuana

150dxm, 50mg benzydaminy, 375msg 25c-NBOMe, 2mg clo, 10mg diazepamu, THC, alkohol.

10:00 - Połykam 1mg clonazepamu popijając energy-drinkiem

16:00 - 10mg diazepamu leci do mojego żołądka popity pluszem activ

19:00 - Połykam 500mg benzydaminy zawiniętej w chusteczkę. Czuje się wyluzowany, bezproblemowo, efekt działania benzodiazepin. Fajnie pisze mi się z ludźmi na gg, ircu, facebooku. W tle gra telewizor i dobranocka "tomek i przyjaciele"

 • 3-MeO-PCP
 • Dekstrometorfan
 • Metoksetamina
 • PCP (Fencyklidyna)
 • Uzależnienie

Zaraz, zaraz... jeśli nie doświadczyłeś m-hole'a lub k-hole'a nie do końca możesz pojąć, o co w tym wszystkim biega. Hmm, choć dla laików nie mogę wystosować nawet opisu, który by w pełni to oddał. Moim zdaniem ograniczenia lingwistyczne to jest najlepsza bariera przed wyjaśnieniem, o co w tym wszystkim biega.

 • Benzydamina
 • Pierwszy raz

Godzina 23, nikogo w domu. Za oknem brzydka pogoda, nastawienie niezbyt optymistyczne, ogólny klimat nie nadający się do stosowania niczego co powoduje halucynacje.

Po południu zakupiłem 2 saszetki Tantum Rosa, po powrocie do domu nikogo już nie było i zacząłem ekstrakcje wg. zaleceń na forum.

Nastawiony mało optymistycznie rozpocząłem długą podróź, zapraszam do czytania.

 

23:00 - Wysuszony proszek w piekarniku (nie przesadzcie z temperaturą!) wsypałem do kapsułek po jakichś witaminach, wyszło ok 4 kapsułki popite jakimś napojem, włączyłem muzyke i czekałem na efekty w między czasie pisząc z znajomymi.

 • Marihuana

Wrzucam tutaj zapiski, jakich dokonałem wczoraj w nocy podczas najlepszego tripa w moim życiu.

Ja: 21 lat, ok 75 kg, 178 cm wzrostu.

Doświadczenie: Haszysz, marihuana, leki przeciwbólowe na receptę mieszane z energy drinkami, alkohol.

S&S: moje mieszkanie, nastrój oczekiwania, to miał być zwykły trip po holandii, palilłem wcześniej już kilka razy i było fajnie, to jedyne, co mogę powiedzieć.

Całość tripa podzieliłem na akty(jak spisywałem na gorąco, nie teraz), są tam moje rozważania odnośnie, oraz to, czego doświadczałem w umyśle.

randomness