Bydgoszcz: Policja zatrzymała przemytników narkotyków

100 tysięcy złotych - tyle warte są marihuana i środki anaboliczne przechwycone przez bydgoską policję. Kontrabanda trafiła do Polski w zbiorniku gazu do napędzania samochodów

Anonim

Kategorie

Źródło

RMF FM

Odsłony

1934
Do zatrzymania przemytników doszło w niedzielę na terenie podbydgoskiej gminy Białe Błota. Dwaj mężczyźni, z których jeden jest obywatelem Litwy mieli przy sobie ponad cztery kilogramy marihuany, a w różnych schowkach ponad siedem tysięcy różnego rodzaju anabolików w tabletkach i zastrzykach.

Narkotyki przyjechały do Polski z Zachodu schowane w zbiorniku na gaz do samochodu. Na przyczepie volkswagena, używanego przez zatrzymanych mężczyzn, znajdowało się 39 różnej wielkości zbiorników gazowych do instalacji samochodowych.

Przemycane narkotyki i anaboliki były rozprowadzane na terenie północnej Polski.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Maharaja (niezweryfikowany)
4 kilo pewnie zajebistego holenderskiego Skuna trafi w ręce psów. A nam zostanie jarać naszą polską "chemie " :(((((((((
LaSziDo (niezweryfikowany)
PÓŁNOC pokutuje - WROCŁAW sie bawi :) ALE TRZYMAMY..ZA was kciuki.. północno-polscy palcze dadzą RADE !!!!!!!!!!!!!!!!!! <br> <br>Dobrze tylko ze Sterydy zabrali nie bede sie jebane BISZKOPTY pompować !! :P <br> <br>mj rulez - nie pale od 8 rano :)
makijaz (niezweryfikowany)
i tak chuja ten przechwyt dal - przemyty byly sa i beda :)
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)


"Nie pozna ten, kto nie spróbował"We wrześniu 2003 roku rozmawiałem ze swoją dziewczyną o spróbowaniu tabletki XTC. Chcielismy wziąć je na nadchodzącej imprezie technicznej dosyć dużego formatu. Ostatecznie jednak nie wzięliśmy gdyż moja dziewczyna nie chciała (mieliśmy układ-albo jemy razem albo wogóle).Życie szło dalej. Z dziewczyną sie rozstałem.


  • 2C-D
  • Pozytywne przeżycie

Świeże powietrze, ruiny kościoła

Start +00
Rozrabiam 50mg 2c-d w 500ml wody. Po pierwszym łyku już wiem, że użycie tak dużej ilości rozpuszczalnika było niewybaczalnym błędem. Eliksir jest straszliwie gorzki. Wykrzywia mi twarz i przyprawia mnie o mdłości.

Start +15.
Strasznie mi niedobrze. Musze się powstrzymywać, żeby nie zwymiotować przyjętej cieczy. Przez chwilę miałem wrażenie, że coś zaczynało się dziać, jednak było to bardzo subtelne uczucie.

  • Tramadol

Witam! Jako, że dawno nic nie wrzucałem [na n/g naturalnie, nie w naturze ;)~ ] uznałem, że najwyższa pora się poprawić i wrócić do wspomnień. Na pierwszy ogień idzie więc tramal.

DAWKA: 7 x 50mg [kapsułki, odstępy 5min pomiędzy każdą sztuką]

  • DMT
  • Przeżycie mistyczne

Dom.

Moja historia z psychodelikami trwa od około pół roku. Ten okres czasu jest krótki, ale za to intensywny.
Zdążyło dużo się wydarzyć. Głównie za pomocą LSD, ale też DMT, Salvii Divinorum i LSA. Było to między innymi:
Otwarcie czakry Trzeciego Oka oraz czakry Korony (jednokrotne złączenie się ze strumieniem Boskości),
bogate w przeróżne doświadczenia podróże mistyczne, odkrycie jednego ze swoich poprzednich wcieleń oraz przekonanie o posiadaniu daru jasnowidzenia. Kwestie, rzeczy i istoty, które są do pojęcia przez ludzki rozum