REKLAMA
Ullrich zażywał marihuanę

Wykrycie marihuany w testach antydopingowych niemieckiego kolarza Jana Ullricha.

Anonim

Kategorie

Źródło

sports.pl

Odsłony

9458
Niemiecki kolarz Jan Ullrich, mistrz olimpijski z Sydney i zwycięzca Tour de France z 1997 roku, zaakceptował w sobotę pozytywny wynik, ogłoszonego w środę, testu dopingowego. Test wykazał, iż kolarz zażywał marihuanę. Niemiec zrezygnował z przeprowadzenia próbki B.

- Akceptuję pozytywny wynik testu i rezygnuję z przeprowadzenia próbki B - powiedział Ullrich na konferencji prasowej we Frankurcie.

Pozytywny wynik dała próbka A testu dopingowego kolarza Telekomu, który przeprowadzono w czasie niezapowiedzianej kontroli 12 czerwca, w klinice w pobliżu Monachium, gdzie Ullrich przechodził rehabilitację po operacji kolana. W czwartek, dzień po ujawnieniu pozytywnego wyniku testu dopingowego, Ullrich został urlopowany przez Team Telekom. Rzecznik grupy Olaf Ludwig poinformował, że kolarz zostanie zwolniony, jeśli okaże się, iż świadomie zażywał marihuanę.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

mode (niezweryfikowany)
niejeden zażywał i niejeden jeszcze będzie zażywał, a oni robią z tego sensjacje jakby nie wiadomo co się stało. Tak samo z artystami i poetami. Wielkie mi odkrycie, ze szekspir palił i inni poeci. A bruno szultz? O nim jakoś nikt nie pisze. No i po co od razu go wykluczać z zawodów?
urlis (niezweryfikowany)
Wszyscy pala..... <br>Jan Ullrich nie byl tylko kolarzem, gral tez w lidze bluntowcow.:) <br>Sadzic <br>Palic <br>Zalegalizowac
MiMBaL (niezweryfikowany)
Wszyscy pala..... <br>Jan Ullrich nie byl tylko kolarzem, gral tez w lidze bluntowcow.:) <br>Sadzic <br>Palic <br>Zalegalizowac
urlis (niezweryfikowany)
najfajnieszy byl przypadek, pare lat temu na olimpiadzie. jakis lekkoatleta tak byl nabuzowany, ze po zjedzeniu kanapki z maslem orzechowym dostal zapasci. zdaje sie ze kojfnal :( <br> <br>life is full of zasadzkas.
blantanamera (niezweryfikowany)
Wszyscy pala..... <br>Jan Ullrich nie byl tylko kolarzem, gral tez w lidze bluntowcow.:) <br>Sadzic <br>Palic <br>Zalegalizowac
Turtles (niezweryfikowany)
Jak można zażywać marihuanę NIEŚWIADOMIE???
Zajawki z NeuroGroove
 • Odrzucone TR
 • Pierwszy raz
 • Pridinol

Nudny piątkowy wieczór w domu. Szukam czegoś co mogłoby mi umilić końcówkę tego szarego dnia. Nie mam kasy, żadnych sprawdzonych leków czy innych używek, więc wybór pada na niezbadany jeszcze przeze mnie pridinol w postaci leku Polmesilat. Kiedyś o nim czytałem, ale jakoś tripy opisane przez innych użytkowników nie zachęcały mnie do spróbowania... Teraz jednak pomyślałem, że spróbuję i tego "od biedy".

Ok. 22:00

Przyjmuje 5 tabletek, tj. ok 21mg pridinolu w postaci leku Polmesilat. Siadam na fotelu i oglądając TV, czekam na wejście. Po mniej więcej 30 minutach chcę wstać i iść zrobić sobie herbatę. Do tej pory niezauważałem żadnego efektu, więc jestem lekko wkurwiony. Tak więc próbuję wstać z fotela, ale okazuję się, że nie mogę... Nogi odmawiają posłuszeństwa, wstaję do połowy i usiadam z powrotem - i tak kilka razy. W końcu udało mi się wysilić na tyle, żebym wstał. Trafiam do kuchni i robię herbatę.

T + 1h.

 • Etanol (alkohol)
 • LSD-25
 • Marihuana
 • MDMA
 • Pozytywne przeżycie

Nastawienie pozytywne. Zaawansowana i zaufana ekipa.

 

 • Metoksetamina
 • Przeżycie mistyczne

Nastawienie dobre, to już n-ty raz z mxe. Wszystko odbywa się w moim mieszkaniu wraz ze współlokatorami, także pod wpływem. Nie odgrywają oni jednak roli.

Pozwoliłem sobie zaniedbać standardowe cechy tripraporu. Czasu i tak nie czułem. Opowiadanie.

 

 • Kodeina


Doświadczenie: MJ, Hash, Tussi, i parę innych...Niedziela obfitowała w wiele negatywnych wydarzeń - wielka kłótnia z rodzicami (notabene o MJ :/), full nauki itp. Rodzice wyszli na imieninki do dziadka, a ja, przygnębiona, chciałam sobie jakoś urozmaicić resztę dnia. Nie wiedziałam za bardzo jak, bo nie miałam nic przy sobie, ale przeglądając szafkę z lekami natknęłam się na Thiocodin zawierający kodeinę. Poczytałam sobie o niej na neuro groov\'ie, po czym zaczęłam sobie aplikować po 3 tabletki co jakieś 15 - 20 min.