Ullrich zażywał marihuanę

Wykrycie marihuany w testach antydopingowych niemieckiego kolarza Jana Ullricha.

Anonim

Kategorie

Źródło

sports.pl

Odsłony

9458
Niemiecki kolarz Jan Ullrich, mistrz olimpijski z Sydney i zwycięzca Tour de France z 1997 roku, zaakceptował w sobotę pozytywny wynik, ogłoszonego w środę, testu dopingowego. Test wykazał, iż kolarz zażywał marihuanę. Niemiec zrezygnował z przeprowadzenia próbki B.

- Akceptuję pozytywny wynik testu i rezygnuję z przeprowadzenia próbki B - powiedział Ullrich na konferencji prasowej we Frankurcie.

Pozytywny wynik dała próbka A testu dopingowego kolarza Telekomu, który przeprowadzono w czasie niezapowiedzianej kontroli 12 czerwca, w klinice w pobliżu Monachium, gdzie Ullrich przechodził rehabilitację po operacji kolana. W czwartek, dzień po ujawnieniu pozytywnego wyniku testu dopingowego, Ullrich został urlopowany przez Team Telekom. Rzecznik grupy Olaf Ludwig poinformował, że kolarz zostanie zwolniony, jeśli okaże się, iż świadomie zażywał marihuanę.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

mode (niezweryfikowany)
niejeden zażywał i niejeden jeszcze będzie zażywał, a oni robią z tego sensjacje jakby nie wiadomo co się stało. Tak samo z artystami i poetami. Wielkie mi odkrycie, ze szekspir palił i inni poeci. A bruno szultz? O nim jakoś nikt nie pisze. No i po co od razu go wykluczać z zawodów?
urlis (niezweryfikowany)
Wszyscy pala..... <br>Jan Ullrich nie byl tylko kolarzem, gral tez w lidze bluntowcow.:) <br>Sadzic <br>Palic <br>Zalegalizowac
MiMBaL (niezweryfikowany)
Wszyscy pala..... <br>Jan Ullrich nie byl tylko kolarzem, gral tez w lidze bluntowcow.:) <br>Sadzic <br>Palic <br>Zalegalizowac
urlis (niezweryfikowany)
najfajnieszy byl przypadek, pare lat temu na olimpiadzie. jakis lekkoatleta tak byl nabuzowany, ze po zjedzeniu kanapki z maslem orzechowym dostal zapasci. zdaje sie ze kojfnal :( <br> <br>life is full of zasadzkas.
blantanamera (niezweryfikowany)
Wszyscy pala..... <br>Jan Ullrich nie byl tylko kolarzem, gral tez w lidze bluntowcow.:) <br>Sadzic <br>Palic <br>Zalegalizowac
Turtles (niezweryfikowany)
Jak można zażywać marihuanę NIEŚWIADOMIE???
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza


0:00


Nabijam faję. Trudno podjąć decyzję -- czy zapalić? Kilka razy

uruchamiam zapalniczkę, gaszę, uruchamiam... W końcu szybka decyzja:

niech się dzieje co chce! Pierwszy mach trzymam około 30 sekund. Nic

nie czuję, ale nie czas na zastanawianie się -- biorę drugi, zaczynam

liczyć. I nagle uczucie, jakby dym uciekał z płuc do głowy! Zrobiłem

już wydech? Jeszcze nie? Trzymać jeszcze ten cholerny dym, czy w

  • Tramadol

Substancja : Morfina nazwa towarowa : MST Continus® 200mg naap (Morphine sulfas).

Poziom: Zawodnik na wysokim poziomie doswiadczenia hehe ;-) 4 letnie eksperymenty z morfina i tramalem oraz wieloma innymi ;-)

Dawka : Nie zjadlem do konca tej tabletki, tzn. podzielilem ja na cztery czesci i zjadlem 3/4 a wiec w przeliczeniu 150mg, jak na mnie juz po 50mg zawsze odczuwam efekty, nawet jesli dzien wczesniej jadlem 100mg czy tez zazywalem kilka dni pod rzad tkzw. "ciag" hehe ;P

  • Benzydamina

no wiec postanowilem wyprobowac Tantum Rosa. spozylem jedna saszetke, co

dalo 0,5g benzydaminy, czyli polowe ilosci, jaka pochlonal Roman

(trip-report na NeuroGroove). nie chcialem brac tego wiecej, przygode z

nowymi dla mnie srodkami zawsze zaczynam od malych ilosci, poza tym lek

zawiera takze zwiazki pomocnicze: chlorek sodu (zwykla sol kuchenna) i

p-toluenosulfonian trojmetylocetyloamoniowy. nie znalem swojej ewentualnej

reakcji na ta druga substancje, poza tym jej nazwa troche mnie przerazila,

  • Gałka muszkatołowa

Utartą na tarce gałkę (6 całych orzechów) zmieszałem z wodż i wypiłem z niejakim obrzydzeniem, aczkolwiek w odróżnieniu od innych osób, które narzekały na paskudny smak, najbardziej przeszkadzały mi drobinki gałki drażniące przełyk. Sam smak jest do wytrzymania, dlatego nastepnym razem spróbuję przygotować wywar, bez trocin. Ku mojemu zdziwieniu ta mikstura zadziałala - może nie tak, jak się spodziewałem, bo bardzo delikatnie - wrażenia miałem podobne jak po pierwszych machach trawki.


randomness