Ostatnio dodane

Typ Tytuł Autor Odpowiedzi Ostatni wpis
Artykuł Narkomania w aspekcie sądowo-lekarskim Anonim (niezweryfikowany) 11 Sierpień, 2001 - 21:16
Artykuł Problemy toksykologiczno-sądowe wynikające z dystrybucji i używania środków psychoaktywnych Anonim (niezweryfikowany) 11 Sierpień, 2001 - 21:01
Artykuł Narkomania w praktyce opiniodawczej medycyny sądowej Anonim (niezweryfikowany) 11 Sierpień, 2001 - 20:22
Artykuł Narkoman jako pacjent w przepisach ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii Anonim (niezweryfikowany) 11 Sierpień, 2001 - 19:04
Artykuł Mechanizmy lekozależności Anonim (niezweryfikowany) 11 Sierpień, 2001 - 18:54
Artykuł Rozmiary i skutki nadużywania środków psychoaktywnych w kazuistyce Zakładu Medycyny Sądowej Anonim (niezweryfikowany) 11 Sierpień, 2001 - 17:05
Wpis w blogu Mój pierwszy kwas... Anonim (niezweryfikowany) 8 Sierpień, 2001 - 14:17
News USA: Udaremniono największą próbę przemytu marihuany od 5 lat Anonim (niezweryfikowany) 8 Sierpień, 2001 - 10:25
News Kokaina w Kopaczowie Anonim (niezweryfikowany) 7 Sierpień, 2001 - 12:12
News UOP zatrzymał pruszkowskiego przemytnika narkotyków Anonim (niezweryfikowany) 7 Sierpień, 2001 - 12:10
News Oskarżenie w sprawie przemytu narkotyków z Nepalu Anonim (niezweryfikowany) 7 Sierpień, 2001 - 12:08
News Przemycili tonę heroiny Anonim (niezweryfikowany) 1 Sierpień, 2001 - 16:30
News Narkotyki prezesa Anonim (niezweryfikowany) 31 Lipiec, 2001 - 14:03
News Czy nieuleczalnie chorzy mogą palić marihuanę? Anonim (niezweryfikowany) 31 Lipiec, 2001 - 13:22
News Kanada pozwala śmiertelnie chorym brać marihuanę Anonim (niezweryfikowany) 31 Lipiec, 2001 - 09:39
News Słubice: udaremniony przemyt marihuany Anonim (niezweryfikowany) 31 Lipiec, 2001 - 09:35
News Zachodniopomorskie: policja wytropiła narkobiznes Anonim (niezweryfikowany) 26 Lipiec, 2001 - 12:40
Artykuł Czwarty czakram Anonim (niezweryfikowany) 26 Lipiec, 2001 - 09:24
Artykuł Więcej działek niż armat Anonim (niezweryfikowany) 26 Lipiec, 2001 - 09:08
News Narkomani sterroryzowali szpital Anonim (niezweryfikowany) 25 Lipiec, 2001 - 10:43
News Wyrok w sprawie przesyłki kurierskiej z 2 kg haszyszu Anonim (niezweryfikowany) 24 Lipiec, 2001 - 10:29
News Irańska policja walczy z narkobiznesem</ Anonim (niezweryfikowany) 23 Lipiec, 2001 - 14:25
News Czechy: Polski przemytnik koki Anonim (niezweryfikowany) 21 Lipiec, 2001 - 12:20
News 5 lat za opium w rodzynkach Anonim (niezweryfikowany) 21 Lipiec, 2001 - 10:08
News Sejm znowelizował ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii Anonim (niezweryfikowany) 21 Lipiec, 2001 - 10:03
Zajawki z NeuroGroove
  • Kannabinoidy
  • Katastrofa
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Mieszanki "ziołowe"

Mieszkanie znajomych, miła atmosfera, dobre warunki, pozytywne nastawienie

Sobota wieczór, humor gitówa. Ja i mój chłopak (będę go opisywać jako M.) lecimy zapalić sobie z dwójką znajomych - niekoniecznie bliskich, ale na tyle spoko byśmy mogli czuć się przy nich komfortowo. Nazwijmy ich S. i P. Mieliśmy testować zielsko, które S miała w późniejszym terminie ogarnąć "hurtowo" na urodziny mojego chłopaka - nawet nie wiecie jak się cieszę, że nie wzięliśmy tego tematu na urodziny bez przetestowania (i że ogólnie ostatecznie go tam nie wzięliśmy). 

  • Szałwia Wieszcza

Autor: electrofreak

Set & settings: własny pokój, sam w domu, paliłem przez okno

Dokładne dawkowanie: SD ekstrakt x10, ile nie wiem dokładnie - więcej w TR

Wiek: 21

Doświadczenie: salvia po raz pierwszy, tzn. paliłem susz brak efektów, wcześniej MJ, pixy, benzydamina, GBL, LSD, najróżniejsze stymulanty, różne mixy, sporo w szpitalu na różnych opiatach, coś tam jeszcze było, generalnie różnorodne, ale bez szału

  • 4-HO-MIPT
  • Przeżycie mistyczne

Rezerwat Przyrody Meteoryt Morasko, marcowy dzień, obniżenie nastroju (depresja?) po koszu od ważnej dla mnie osoby, nadzieja poprawy nastroju

Wszystko to działo się 6 lat temu. Historia z kategorii osobistych. Zanim opowiem o samym doświadczeniu, opiszę okres życia, w którym się wtedy znajdowałem, i moje nastawienie. Około miesiąca wcześniej (w walentynki) postanowiłem wyznać swoje uczucia osobie, która była moją najlepszą przyjaciółką (na potrzeby raportu nazwijmy ją Ola). Właściwie, dla mnie od niedawna była kimś więcej niż tylko przyjaciółką. Znalazłem w sobie odwagę na wyznanie i … okazało się, że Ola nie odwzajemnia moich uczuć. :( Wpadłem w rozpacz.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Wieczór, ostatni dzień roku, brak dzieci, czysty umysł. Mieszkanie i ulice śródmieścia Warszawy.

 

Mamy taki zwyczaj: fotografujemy swoje stopy na tle różnych miejsc, które odwiedzamy w podróży. Oto więc dziś podróżujemy bez ruszania się z miejsca, na naszej kanapie. Robimy zdjęcia rozczapierzonych palców naszych stóp, na tle ogniska buzującego wesoło na środku naszego pięknego salonu. Mlaśnięcie migawki, rzut oka na wyświetlacz i rechot. Wiecie, na kwasie każda głupota potrafi rozśmieszyć, pomimo że te paluchy na tle gorących jęzorów wyglądają, jakbyśmy cykali pamiątkę z piekła…

* * *