Irańska policja walczy z narkobiznesem

Irańska policja zastrzeliła w sobotę 15 afgańskich przemytników narkotyków.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/IAR

Odsłony

1445
Irańska policja zastrzeliła w sobotę 15 afgańskich przemytników narkotyków podczas wymierzonej przeciwko nim akcji w prowincji Khorasan na granicy Iranu z Afganistanem. Poinformowała o tym państwowa telewizja w Iranie.
Zgodnie z jej informacjami, w trwających przez kilka dni starciach zginął także jeden irański policjant, a 24 przemytników zostało rannych. Przechwycono 300 kilogramów narkotyków. Skonfiskowano także broń, amunicję i 10 samochodów.
Przez Iran wiedzie główny szlak przemytu narkotyków z Afganistanu i Pakistanu do Europy i państw Półwyspu Arabskiego. W samym - liczącym 65 mln mieszkańców Iranie - narkotyki zażywa 2 mln osób. Władze tego kraju w ubiegłym roku wydały 20 mln dolarów na walkę z przemytnikami.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Efedryna

Wiek i doświadczenie: 18; alkohol, MJ, dxm, benzydamina, efedryna, kodeina, bieluń.

Set & setting: ja i R, jedna z nocy, które spędzamy wspólnie, bierzemy coś i bawimy się w dom. Puste mieszkanie, duże łóżko i przemożna chęć odurzenia się tym bardzo czarodziejskim gównem kolejny raz.

Mój trzeci i najmocniejszy przypadek z efedryną. Za każdym razem brałam zaledwie 10 tabletek (Tussipectu), a jakość odurzenia nigdy nie była taka sama.

  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

Świętowanie sukcesu, perspektywa ogromu pracy w niedalekiej przyszłości.

Ostatnio wrzuciłem swój raport tutaj 3 lata temu. Niesamowite jak ten czas szybko upyłnął.  A więc tym razem - trip po grzybkach. 

Rzecz działa się wczoraj po 25 nóżkach i kapeluszach łysiczki lancetowatej. Pełne spektrum efektów rozwinęło się nim wskazówka minutowa zdążyła zatoczyć koło. 

 

  • Dekstrometorfan

Acodin... Lek na kaszel w postaci małych, białych, jednak niezwykle gorzkich tabletek. Sprzedawany w aptekach na receptę, jednak podobno przy dobrej "bajeczce" recepty nie potrzeba...
randomness