Irańska policja walczy z narkobiznesem

Irańska policja zastrzeliła w sobotę 15 afgańskich przemytników narkotyków.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/IAR

Odsłony

1445
Irańska policja zastrzeliła w sobotę 15 afgańskich przemytników narkotyków podczas wymierzonej przeciwko nim akcji w prowincji Khorasan na granicy Iranu z Afganistanem. Poinformowała o tym państwowa telewizja w Iranie.
Zgodnie z jej informacjami, w trwających przez kilka dni starciach zginął także jeden irański policjant, a 24 przemytników zostało rannych. Przechwycono 300 kilogramów narkotyków. Skonfiskowano także broń, amunicję i 10 samochodów.
Przez Iran wiedzie główny szlak przemytu narkotyków z Afganistanu i Pakistanu do Europy i państw Półwyspu Arabskiego. W samym - liczącym 65 mln mieszkańców Iranie - narkotyki zażywa 2 mln osób. Władze tego kraju w ubiegłym roku wydały 20 mln dolarów na walkę z przemytnikami.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Heroina

marie claire nr 6/2002 - str 83-85 - kronika życia narkomanki

  • Heroina
  • Retrospekcja

Jestem lekarzem psychiatrą. Od wielu lat jestem uzależniony od morfiny i heroiny. Ten wstęp nie jest literacką prowokacją. To prawda.

  • Pierwszy raz
  • Szałwia Wieszcza

Las...koniec lata, zwykły dzień, wycieczka rowerowa... Bardzo długo przygotowywałam się na to wydarzenie... Oczekiwań nie miałam żadnych, po prostu chciałam zobaczyć co "Ona" ma mi do pokazania .

Koniec lata, godzina 13, wraz z kolega postanowiliśmy udać się na przejażdżkę do oddalonego o 30 km lasu. Po namyśle stwierdziliśmy, ze oprócz rowerów weźmiemy ze sobą jeszcze nasza przyjaciółkę Salvię, która od kilku miesięcy leżała w szafie i nikt nigdy jej jeszcze nigdzie nie zabrał.

Na miejscu byliśmy około 15 i tam tez postanowiłam po raz pierwszy skosztować tej ambrozji.

  • MDMA (Ecstasy)

drug / dawka: 1x tableta E (piramidka)


miejsce: miasto - mieszkanie


czas: start ok 19 - koniec ok 24


doświadczenie: jeśli chodzi o E - średnio zaawansowany ;)