Niedoszłe ofiary Holocaustu w sojuszu ze... zwolennikami legalizacji marihuany

Do zadziwiającego sojuszu politycznego doszło w Izraelu, na niespełna dwa tygodnie przed wyborami parlamentarnymi. Partia Ocalałych z Holocaustu, ludzi starszych i raczej statecznych, zdecydowała się przyłączyć do partii „Absolwenci Zielonego Liścia” – niewielkiego ugrupowania, którego program koncentruje się wokół kwestii legalizacji marihuany.

a.

Kategorie

Źródło

wp.pl

Odsłony

441
Do zadziwiającego sojuszu politycznego doszło w Izraelu, na niespełna dwa tygodnie przed wyborami parlamentarnymi. Partia Ocalałych z Holocaustu, ludzi starszych i raczej statecznych, zdecydowała się przyłączyć do partii „Absolwenci Zielonego Liścia” – niewielkiego ugrupowania, którego program koncentruje się wokół kwestii legalizacji marihuany. Dla partii Ocalałych najważniejszą kwestią są ich zdaniem nieuczciwie wypłacane zapomogi państwowe. Członkowie ugrupowania uważają, że państwo nie przekazuje im wszystkich pieniędzy, jakie powinni otrzymywać jako niedoszłe ofiary Holocaustu. Twierdzą też, że pieniądze, które Niemcy wypłaciły Izraelowi jako rekompensatę za Zagładę, w rzeczywistości zostały wydane na inne cele. Całkowicie inny jest cel Absolwentów Zielonego Liścia, którzy, zgodnie z nazwą, dążą do legalizacji marihuany. Jaakow Kfir, przewodniczący partii Ocalałych z Holocaustu, powiedział że połączył siły z Absolwentami, aby przyciągnąć więcej uwagi do sprawy osób, które przeżyły Zagładę. Egzotyczny sojusz rzeczywiście zainteresował media i polityków, ale komentarze w większości są negatywne. Politycy większych partii dziwią się, że Ocalali zdecydowali się na połączenie sił z partią o tak niepoważnym programie zamiast „dołączyć do kogoś, z kim mieliby większe szanse”. Nie wydaje się też, by Absolwenci Zielonego Liścia mogli zdobyć liczbę głosów pozwalającą im wejść do parlamentu. P

Oceń treść:

Average: 5 (1 vote)

Komentarze

prosiak44 (niezweryfikowany)
Złe relacje z faszystami!
alanfajnal (niezweryfikowany)
:)
Anonim (niezweryfikowany)
Legalizacja jest niepoważnym programem? To jaki kurwa program jest poważny? Podnoszenie podatków i coraz większe ograniczenie swobód?
Nerwowy (niezweryfikowany)
Dokladnie,to chyba jeden z najrozsadniejszych programow jakie polski(demokratyczny wychowany w komunizmie)rzad moglby zrobic.zalegalizowac i opodatkowac,bo nie rozumiem dlaczego panstwo okrada obywateli np .podatkiem dochodowym.To przeciez ja zapierdalam codziennie do pracy i ja zarabiam te pieniadze a wygodne urzedasy pierdzoce w stolek kroi mi czesc pensji?za co kurwa!?po co?!ja pierdole ...juz nie moge....
Astacus (niezweryfikowany)
I tak tam nie wyjadę, nawet jak zalegalizują LSD :).
Mr. Aptekarz (niezweryfikowany)
A ja bym się skusił... I żeby jeszcze można było kupiĆ je w np. koisku
FlaT (niezweryfikowany)
Nosz kurwa, dlaczego u nas nie ma takich polityków i nie powstają takie partie?! ;) BTW: Konieczność rozwiązywania trudnych zdań matematycznych przed dodaniem komentarza znacząco utrudnia mi dodanie tegoż gdy jestem upalony... :P
FlaT (niezweryfikowany)
Nosz kurwa, dlaczego u nas nie ma takich polityków i nie powstają takie partie?! ;) BTW: Konieczność wykonywania skomplikowanych obliczeń matematycznych znacząco utrudnia mi dodanie komentarza gdy jestem upalony... :P
Zajawki z NeuroGroove
 • Dekstrometorfan

Trip report by:


BarneyNazwa substancji:


Bromowodorek Dekstrometorfanu (DeXtroMethorphan Hydrobromide) popularnie zwany DXM :D

Specyfik:


Acodin 15 mg opakowanie zawiera 30 małych białych tabsów bardzo gorzkich. Dostępny w każdej aptece w cenie 5.xx zl niestety na receptę ale przy dobrej ściemie obejdzie się bez :)

 • Etanol (alkohol)
 • Inne
 • Mieszanki "ziołowe"
 • Miks
 • Szałwia Wieszcza
 • Tytoń

Weekend za miastem, ośrodek w środku lasu, imprezka z nowo poznanymi ludźmi. Nastrój pozytywny, nakręcony odrobinę wcześniej spożytym alkoholem.

Po ponad dwuletniej nieobecności tutaj postanowiłam znów napisać raport. Przez ostatnie dwa lata moje nastawienie do substanicji psychodelicznych bardzo się zmieniło. Początkowa szczeniacka fascynacja przerodziła się w respekt, a ostatnie doświadczenie tylko utwierdziło mnie w szacunku do tych darów Natury.

 • Amfetamina
 • Fentanyl

Set & Setting: Najpierw akademik, następnie park "cytadela".

Wiek: 22

Doświadczenie: DXM, ketamina, kodeina, tramadol, fentanyl, morfina, diazepam, benzydamina, amfetamina, mdma, mefedron, metkatynon, LSD, LSA, 2C-e, grzyby, marihuana

Zupełnie jak z czarnej głębi stanęła przede mną wielka pompka-piątka. Panika. Strach. Nie, uciekam, za dużo. Czy ja tego właściwie chcę? Zostać starym ćpunem z trzęsącymi się rękoma z manią na punkcie podawania sobie wszystkich substancji i.v. cz i.m. Cofam się parę kroków.

 • 4-HO-MET
 • Pierwszy raz

Obszerna polana otoczona lasem, niedaleko ścieżka i mały strumyczek. Przy końcu podróży las i bardzo spokojne lotnisko - żadne duże linie lotnicze, raczej aeroklub, czyli awionetki, szybowce i te sprawy. Nastawienie bardzo pozytywne, ekscytacja, ewentualnie delikatny niepokój pierwszym tripem każdego z nas.

Set & Setting: Obszerna polana otoczona lasem, niedaleko ścieżka i mały strumyczek. Przy końcu podróży las i bardzo spokojne lotnisko - żadne duże linie lotnicze, raczej aeroklub, czyli awionetki, szybowce i te sprawy. Nastawienie bardzo pozytywne, ekscytacja, ewentualnie delikatny niepokój pierwszym tripem każdego z nas.

 

‚Specyfikacja’: 17 lat, waga około 60kg, jakieś 180cm wzrostu.

 

Dawka: około 25mg 4-HO-MET

 

randomness