Leczą z narkomanii przez pobicie łopatą

W nietypowy i kontrowersyjny sposób działa przy serbskiej Cerkwi prawosławnej centrum terapeutyczne "Czarna Rzeka", które "leczy" z narkomanii - informuje "Dziennik". Narkotyki mają im wybić z głowy uderzenia... łopatą.

Koka

Kategorie

Źródło

dziennik.pl

Odsłony

1898

W nietypowy i kontrowersyjny sposób działa przy serbskiej Cerkwi prawosławnej centrum terapeutyczne "Czarna Rzeka", które "leczy" z narkomanii - informuje "Dziennik". Narkotyki mają im wybić z głowy uderzenia... łopatą.

Zarządzający ośrodkiem nie mają sobie nic do zarzucenia.

- Narkoman potrzebuje każdej pomocy - tłumaczy wyższy duchowny Branislav Peranović. - Każdy, kto ma takiego śmiecia w domu, wie, o czym mówię - dodaje.

Świadkowie twierdzą, że on sam też się bił, że aż krwawił. Prawosławno-Misjonarskie Centrum Duchowno-Rehabilitacyjny "Czarna Rzeka" ("Crna Reka") w monastyrze pod Novim Pazarem na południu Serbii powstało od 2005 r. Typowa terapia trwa w nim pół roku i kosztuje 350 euro za miesiąc. Opłata oczywiście z góry. W ramach terapii, poza uderzeniami łopatą, pracownicy "Czarnej Rzeki" stosowali także kopniaki w głowę i szczucie psami.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Astacus (niezweryfikowany)
Nie ma to jak chrześcijańska miłość bliźniego...
dajmon (niezweryfikowany)
"pod Novim Pazarem na południu Serbii powstało od 2005 r. Typowa terapia trwa w nim pół roku" Może by tak po polsku?
Anonim (niezweryfikowany)
Niech uważają, bo serbskie ćpuny się zbiorą i ich tą łopatą pobiją...
Sowator (niezweryfikowany)
qwa jakie pato xD trzask plask
prosiak44 (niezweryfikowany)
Szprycuję się czosnkiem i B complex,ale ile można.Przytyłem od tego już chyba z 10 kilo.Sięgnę więc po najpotężniejszą broń jaką zna ludzkość-srebro koloidalne.Polecam:)
tajbuk (niezweryfikowany)
bałkany to dzicz - wystarczy przyjrzeć się ich wojnom
tur3k
Chwila, czy ja dobrze rozumiem.. ludzie płacą hajs za to aby dać się napierdalać łopatą po łbie ? Takim to chyba jedyne "leczenie" jakie pozostało.
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-D
  • Pierwszy raz

Mieszkanie

Start +00

Koło godziny 23ciej spotkałem się z kolegą (K), w ciągu dosłownie kilku minut zdecydowaliśmy, że czas spróbować psychodelików, rozrobiłem, więc ok 50mg 2c-d w 2/3 szklanki wody (x2 dla mnie i dla "K").

Start +15

  • Inhalanty

nazwa substancji: benzyna do zapalniczek, ale to samo mógłbym

napisać o butaprenie, hermolu (można jeszcze kupić taki klej?) czy

nitro

poziom doświadczenia użytkownika: inhalanty - pierwszy raz po

wielu, wielu latach; inne narkotyki od kilkunastu lat: thc, lsd,

amfa, xtc, kokaina, grzyby, gałka, dxm, efedryna, atropinadawka, metoda zażycia: kiranie z samary, czyli wdychanie oparów z

torebki foliowej

  • 25B-NBOMe
  • 2C-B
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Trzydniowy festiwal Sadhana Open Air. Nastawienie w 100% pozytywne.

Rzecz działa się na Sadhanie – cokolwiek małokalibrowym (~150 osób) festiwalu na otwartym powietrzu, urządzonym na obrzeżach Domachowa, niedaleko trójmiasta.

Pole, las, mały chill stage, niewiele większy main, stoisko z jedzeniem i piciem. Namioty, lubiani (bardzo) i zaufani ludzie w ilości czternastu + ja. Dużo dragów. Cudnie.

 

  • Amfetamina
  • Lorazepam
  • Marihuana

dobry nastrój spowodowany zimowym wyjazdem na działkę ze znajomymi.

Amfetamina po 5 latach...

Dzień przed sobotą 23.03.2013 kręcąc pakiecik ziółka, dowiedziałem się że dawny znajomy wrócił do interesu i ma to coś czego jak ognia przez ostatnie kilka lat nie dotykałem. Zainteresowałem się i nabyłem 2 torebki do 3 gietów zielonego.

 

Sobota:

randomness