Słowo Polskie Gazeta Wrocławska

Szefowie wrocławskiej szajki handlarzy „dopalaczami” zostali prawomocnie skazani na więzienie za trucie wrocławian. Postępowanie w tej sprawie wszczęto w 2016 roku po artykule portalu GazetaWroclawska.pl.

Dwie zorganizowane grupy przestępcze ze Zgorzelca i Warszawy w ciągu 4 lat przemyciły z Turcji do Anglii 500 kg heroiny wartej 80 mln zł. Dwudziestu gangsterów przewoziło też ogromne ilości amfetaminy i marihuany do Polski.
Owsiak kontra Rydzyk
Uwaga rodzice: do paczek z chrupkami dołączane są śmierdzące klejem pistoleciki, którymi można się odurzać.
Oleśnica Centralne Biuro Śledcze wraz z oleśnicką policją przechwycili narkotyki warte 150 tysięcy złotych
Siedemdziesięciodwulatkowi grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności
Kilka dorodnych już nasion konopi indyjskich rosło sobie w jednej z piwnic na osiedlu w Dzierżoniowie.
Uczniowie boją się przynosić do szkoły narkotyki, bo placówki znienacka odwiedza policja z psem.
Zatrzymano dilera przed jedną z legnickich szkół
Za produkcję i handel środkami odurzającymi odpowie wkrótce przed sądem Artur P. Mężczyzna sam wyhodował prawie 4 kilogramy konopi indyjskich. Nasiona konopi kupił legalnie w Goerlitz.... w pokarmie dla papug
Sekty, narkotyki i przestępczość to według młodych działaczy Prawa i Sprawiedliwości największe zagrożenie dla mieszkańców
Do 10 lat za posiadanie
We Wrocławiu wydano 300 tysięcy złotych w ciągu roku na programy profilaktyczne dla młodzieży
Udało się osądzić tylko jednego z narkomanów, którzy przyczynili się do śmierci kolegi.
Przedsiębiorczy narkoman wyłudzał od dzieci czeki.
Wrocławska policja rozważa zakup testów narkotykowych dla policji drogowej.
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

Bardzo pozytywne nastawienie, nastrój wielkanocny, wolna chata

     Wydarzenia opisane w raporcie miały miejsce ok 3 lata temu w Anglii. Raport pisze dopiero teraz bo jak mawiał Sokrates słowo pisane jest niebezpieczne, boje się że nie będę w stanie opisać tego co przeżyłem w słowach ale zdecydowałem się jednak spróbować. Może ten raport pomoże komuś się nastawić dobrze.

 

  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Set: Pozytywny nastrój, lekka ekscytacja ale utrzymuję wewnętrzny spokój. Setting: Piątek wieczór, senne kilkutysięczne miasteczko. Miejscówka nr1: kilkuosobowa posiadówa przy browarze w zacisznym miejscu koło szkoły i bliskości lasu. Miejscówka nr2 (docelowa): Miniobóz gdzieś w polach, ok 1 km od miejsca nr1.

Prolog

  • Marihuana

Pewnego piątkowego wieczora, zadzwoniłem do kumpla (nazywajmy go "G") i zaproponowałem wspólne zapodawanie oparów konopnych drogą inhalacji dopłucnej. Mimo początkowych wątpliwości i oporów (ze względu na braki finansowe), G w końcu nastawił się pozytywnie do całej sprawy. Wcześniej spożywaliśmy w garażu konopie w postaci toposów, oraz grudy haszu, używając zwykłej lufki szklanej, więc tym razem postanowiliśmy spróbować innej metody. G wspomniał, że kumpel opowiadał mu jak to przypalali konopie przy pomocy tak zwanego "bociana".

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

---

Puk puk!

Kto tam?

Wchodzisz. Czytasz. Jesteś tu. Ze mną. No i jak się czujesz?