Przemyt na dużą skalę

Oleśnica Centralne Biuro Śledcze wraz z oleśnicką policją przechwycili narkotyki warte 150 tysięcy złotych

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wrocławska

Odsłony

2761

Prawie 15 tysięcy tabletek ekstazy ukrytych w samochodzie przechwyciła w poniedziałkowy wieczór policja. Akcję przygotowaną przez Centralne Biuro Śledcze z Wrocławia przeprowadzono w Spalicach pod Oleśnicą. Zarekwirowane narkotyki są warte – tysięcy złotych. Jak mówią policjanci, dilerzy handlujący ekstazy w małej dyskotece mogliby przez rok sprzedawać taką liczbę tabletek.

CBŚ od dłuższego czasu obserwowało dwa samochody przewożące narkotyki. W trakcie podróży jedno auto się zepsuło. Policjanci nie byli pewni, czy przestępcy przeładowali towar, czy pozostawili w uszkodzonym samochodzie. Ostatecznie tabletki ekstazy znaleziono ukryte pod siedzeniem.

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn. Najmłodszy ma 21 lat, najstarszy – 35. Zatrzymanych przewieziono najpierw do oleśnickiej komendy, a potem do Wrocławia. Sprawą zajęła się wrocławska prokuratura okręgowa.

Takie akcje niemal od początku do końca przygotowuje Centralne Biuro Śledcze – mówi Dionizy Dyjak, komendant powiatowej policji w Oleśnicy. – My otrzymujemy telefon w ostatniej chwili. Jest to zazwyczaj informacja, że musimy pomóc w bezpośrednim zatrzymaniu przestępców.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Marihuana
  • Tripraport

Trip report przeniesiony z forum hyperreal.info

 

  • Morfina

Dla leków tej grupy stosuje się nazwę opioidy bądź dawniej opiaty. Nazwa opioidy odnosi się do każdej substancji endogennej bądź syntetycznej wywołującej działanie podobne do morfiny. Opiaty ograniczają się tylko do substancji syntetycznych. Opioidy działają za pośrednictwem receptorów opioidowych. Istnieje kilka typów tych receptorów, wśród nich najważniejsze są m (mi), d (delta) i k (kappa).

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Mieszkanie w bloku.Sobotni ranek. Grudzień. Dużo czasu. Myśl o zapaleniu dla relaksu.

Z góry uprzedzam, że nikt nie uwierzy w to co jest poniżej napisane. W ogóle to nic w życiu ani nie piłem ani nie ćpałem ani nie jarałem. Wszystko sobie ubzdurałem i nic podobnego się nie wydarzyło, a nawet jeśli to dawno i nie prawda. A ja jestem tylko waszym wyobrażeniem i kto to widział żeby jaranie MJ dawało takie skutki. Więc jak macie zgłaszać itd. to darujcie sobie dalszą lekturę.

T+00: Wyciągam lufkę, zapalam świece, bo ma większy ogień od zapalniczki. Smaże szkiełko dokładnie z jednej strony, z drugiej, czekam aż wystygnie odwracam tyłem do przodu i ten sam zabieg.

  • Szałwia Wieszcza

To była moja 3 próba i jak dotąd najbardziej udana :) Salvia pochodziła z

botanic-art (tak tak, z tej majowej promocji, dzięki Black za infosa :),

nabiłem równowartość 3 lufek drobno pokruszonych liści do bongosa i nie

odrywając zapalniczki od stuffu sciagnąłem 4 duże buchy, długo

przetrzymując dym w płucach.


randomness