Dilerzy za kratkami

Zatrzymano dilera przed jedną z legnickich szkół

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wrocławska

Odsłony

2264

Policjanci zatrzymali handlarzy narkotykami, w których mieszkaniach znaleźli znaczne ilości sprzętu elektronicznego

W czwartek około godz. 16 przed jedną z legnickich szkół policjanci złapali 24 - letniego dilera narkotyków. Miał przy sobie kilkanaście woreczków z marihuaną, haszyszem i amfetaminą. A także około tysiaca zł zarobionych prawdopodobnie na sprzedaży narkotyków oraz nożyczki, służące złodziejom do przecinania linek , którymi przywiązuje sie rowery.

Podczas przeszukania jego mieszkania w centrum Legnicy znaleźli 12 systemów nawigacji satelitarnej, które montuje się w samochodach, 14 radioodtwarzaczy, aparat fotograficzny oraz kilkaset porcji: amfetaminy, maruhuany i haszyszu. W tym lokalu zatrzymany został także 26-letni wspólnik ujętego wcześniej dilera. Jak nam powiedział jeden z policjantów biorący udział w zatrzymaniu, obaj są znani policji, ale z przestępstw kryminalnych. Policja ustala skąd w mieszkaniu znalazły się tak duże ilości sprzętu. Jeden zestaw do nawigacji satelitarnej kosztuje około 1500 euro. Być może zostały one skradzione w Niemczech. W środę policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, u którego w mieszkaniu znaleziono 180 woreczków z marihuaną. Można z tego zrobić 360 porcji. Wartość czarnorynkowa narkotyków to około 4 tys. zł. W lokalu było też kilka sztuk różnego sprzętu rtv. Policja sprawdza, czy nie został on skradziony. Sprawca został osadzony w Policyjnej Izbie Zatrzymań.

- Ci dilerzy nie działali wspólnie – mówi Sławomir Masojć, rzecznik legnickiej policji.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

heh (niezweryfikowany)
noo -0 euro to sporo ;) <br>heh a ci zas sie uparli na te porcje ganji, ehh
Domin (niezweryfikowany)
No i dowiedzielismy sie, ze &quot;worek&quot; to dwie porcje...
Sloma (niezweryfikowany)
No i dowiedzielismy sie, ze &quot;worek&quot; to dwie porcje...
imdemen (niezweryfikowany)
blahahaha 0 &amp;#8364; Opluem sobie monitor jak to przeczytaem heh
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

Nazwa substancji - LSD


poziom doświadczenia użytkownika – kilkakrotnie wczesniej


dawka – miało być x2 wyszło x1,5


"set & setting" – hehe troszke podjarany bo dawno nie miałem okazji ale ogólnie sam pozitiv

  • MDMA (Ecstasy)Pierwszego krazka zjadlem wlasnie wczoraj na TRESORZe 31... ale od poczatku....

Jest godzina 20:00, mnie juz kreci w dupie co mam robic, niewiem co ze soba zrobic, wiec biore kase i muwie matce ze juz ide na ta impreze i poszedlem sobie do kumpla z ktorym szedlem na impre i ktory mi zalatwial krazki, jestem u niego w chacie gadamy itd itd. no i decydujemy wyruszyc po 3 kumpla bierzemy go ze soba i na impreze, oni kupili cwiartke wodki wypili i doszlismy... jest godzina 21:30

za 30 min otwieraja eskulap... czekamy i widzimy znajomych.

  • MDMA (Ecstasy)


[spisane przez Stanisława Lema w 1970 roku]  • Amfetamina
  • Pozytywne przeżycie
  • Tytoń

Beztroska, intymna atmosfera, noce na powietrzu. Samotne nocki w ciepłym, przytulnym mieszkaniu. Nastawienie od umiarkowanie pozytywnego do bardzo pozytywnego.

Jedną z moich oficjalnych diagnoz jest schizofrenia paranoidalna z objawami afektywnymi, nieco przybliżając - objawy psychozy, czyli paranoi mieszają się z symptomami choroby afektywnej dwubiegunowej (depresja popsychotyczna, mania, subtelna mania czyli tzw. hipomania). Drzwi do prawdziwego epizodu manii psychotycznej otworzyły mi amfetamina i metamfetamina w 2014 roku. Epizod przepięknego "zawieszenia" LSD ze stymulantami trwał blisko pół roku, po których mój mózg wyglądał jak spalony, blady step, a żniwo zebrała depresja. Spędziłam bity rok w szpitalu.