USA zastosowały sankcje wobec kurdyjskiej PPK

Prezydent George W. Bush zastosował w piątek sankcje handlowe i finansowe wobec Partii Pracujących Kurdystanu (PKK) na podstawie ustawy o zwalczaniu handlu narkotykami.

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

713
Prezydent George W. Bush zastosował w piątek sankcje handlowe i finansowe wobec Partii Pracujących Kurdystanu (PKK) na podstawie ustawy o zwalczaniu handlu narkotykami. Sankcje blokują PKK, walczącej o niepodległy Kurdystan na terenach pogranicza Turcji, Iraku, Syrii i Iranu, dostęp do amerykańskiego systemu finansowego oraz zabraniają amerykańskim firmom i obywatelom zawierania z PKK umów handlowych, czy jakichkolwiek innych form współpracy. PKK uważana jest przez Turcję, USA i Unię Europejską za organizację terrorystyczną. Władze tureckie utrzymują, że PKK czerpie środki na swą działalność ze sprzedaży narkotyków. W akcjach zbrojnych, dokonywanych przez PKK głownie z baz na terytorium Iraku, zginęło od 1984 r. ponad 30 tys. osób. Na liście organizacji objętych przez Busha sankcjami znalazła się również włoska organizacja mafijna 'Ndranghetta z rejonu Kalabrii oraz handlarze narkotyków z Meksyku, Kolumbii, Afganistanu, Wenezueli i Turcji.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
zabraniają amerykańskim firmom i obywatelom zawierania z PKK umów handlowych, czy jakichkolwiek innych form współpracy I gdzie tu wolny rynek :/. Mam nadzieję, że USA nie zabieże się niedługo za stabilizowanie Polski (co prawda ropy nie mamy, ale za to miedzi i srebra całkiem sporo...)
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina


  • MDMA (Ecstasy)

Pozytywy :  • 25B-NBOMe
  • Pierwszy raz

Ekscytacja,chęć spróbowania psychodelików,otwartość na nowe doznania,idealne otoczenie(piękny,słoneczny dzień wiosny i dwóch najbliższych znajomych obok siebie)

 Tego dnia wstałem nadzwyczaj chętnie.Od dwóch dni,kiedy w ręce wpadły mi dwa kartony z 25b-nbome,byłem mocno podekscytowany.Właściwie było to moje pierwsze doświadczenie z typowym psychodelikiem,a już od dłuższego czasu czułem potrzebę poszerzenia horyzontów narkotycznych o te substancje.Przez ten czas posiadłem sporo wiedzy teoretycznej i starałem się jak najlepiej poznać substancję.Skutkiem tego wiem,że niezwykle istotne są set&settings.Tak więc,zadbałem o nie bardzo dokładnie - wybrałem ładny,słoneczny,wiosenny piątek w domu przyjaciółki(N) oraz poprosiłem kumpla(K) o(trzeźwe)dotrzy

  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Miks
  • Pseudoefedryna

Późny wieczór przy komputerze, psychodeliczny nastrój i oczekiwanie na pobudzenie.

Nie zachęcam do powtarzania mojego czynu. Wręcz przeciwnie, odradzam, to może się naprawdę źle skończyć.

 

 

 

O godzinie 18 przyjąłem DXM z Pseudoefedryną, o 20 przyjąłem THC.

Pierwsze efekty nadeszły szybko, tuż po spaleniu (tj. o godzinie 20:15) poczułem lekkie pobudzenie i chęć do słuchania muzyki. Czas mijał strasznie wolno, wydawało mi się że mijają godziny i niedługo będzie rano, lecz w rzeczywistości była 20:30.

 

Godzina 20:45.

randomness