USA zastosowały sankcje wobec kurdyjskiej PPK

Prezydent George W. Bush zastosował w piątek sankcje handlowe i finansowe wobec Partii Pracujących Kurdystanu (PKK) na podstawie ustawy o zwalczaniu handlu narkotykami.

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

713
Prezydent George W. Bush zastosował w piątek sankcje handlowe i finansowe wobec Partii Pracujących Kurdystanu (PKK) na podstawie ustawy o zwalczaniu handlu narkotykami. Sankcje blokują PKK, walczącej o niepodległy Kurdystan na terenach pogranicza Turcji, Iraku, Syrii i Iranu, dostęp do amerykańskiego systemu finansowego oraz zabraniają amerykańskim firmom i obywatelom zawierania z PKK umów handlowych, czy jakichkolwiek innych form współpracy. PKK uważana jest przez Turcję, USA i Unię Europejską za organizację terrorystyczną. Władze tureckie utrzymują, że PKK czerpie środki na swą działalność ze sprzedaży narkotyków. W akcjach zbrojnych, dokonywanych przez PKK głownie z baz na terytorium Iraku, zginęło od 1984 r. ponad 30 tys. osób. Na liście organizacji objętych przez Busha sankcjami znalazła się również włoska organizacja mafijna 'Ndranghetta z rejonu Kalabrii oraz handlarze narkotyków z Meksyku, Kolumbii, Afganistanu, Wenezueli i Turcji.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
zabraniają amerykańskim firmom i obywatelom zawierania z PKK umów handlowych, czy jakichkolwiek innych form współpracy I gdzie tu wolny rynek :/. Mam nadzieję, że USA nie zabieże się niedługo za stabilizowanie Polski (co prawda ropy nie mamy, ale za to miedzi i srebra całkiem sporo...)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Retrospekcja
  • Tytoń

Czekałem z niecierpliwością na ten dzień, byłem szczęśliwy. Byłem wśród kolegów.

Trzydziesty pierwszy grudnia, nie jedna osoba czekała na ten dzień, który z pewnością wiąże się z imprezami różnego rodzaju. O godzinie szesnastej przyjechał do mnie kolega, razem z nim pojechaliśmy w stronę zaplanowanego miejsca, w którym spędzimy czas. Na miejscu już byli nasi koledzy, czekali gdzieś w okolicy. Po godzinie przyjechaliśmy, już w większą ekipie musieliśmy pojechać coś kupić, oczywiście alkohol i inne bajery.

O dwudziestej w końcu byliśmy jako tako na miejscu.

  • Metoksetamina
  • Pierwszy raz

set: nastawienie pozytywne Setting: zamknięty pokój, przez cały czas dobywająca się muzyka z komputera

Rzecz działa się prawie 2 lata temu, czytałam na jakiejś stronie, że trip trwa krótko, ok. 2 godziny, więc postanowiłam wziąć w dzień, gdy rodzice byli w domu. Wiedziałam, że w czasie 2 godzin nie odwiedzą mnie w pokoju .

Dopiero po tripie dowiedziałam sie, że ten ktoś musiał kłamać albo nigdy nie brał methoksetaminy, gdyż u mnie trip trwał ok. 7 godzin, co skończyło się przyłapaniem przez rodziców. No ale teraz nie o tym.

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Set: lekki niepokój z przewagą ciekawości, dobre nastawienie. Setting: ładna lipcowa pogoda, park z lasem za miastem.

Działo się to w lipcu 2015 roku.

 Wracając z pracy do domu otworzyłem skrzynkę na listy jak codziennie. Oprócz typowego syfu i spamu znajdowała się tam biała koperta opatrzona logiem kancelarii prezydenta RP...

  • Marihuana

Jestem ... czy mnie nie ma... czekam.... obserwuje.... napalam sie....te ciala... te podrygjqce piersi.. czekam na goscia... leb mi peka od tematow wybuchajqcych mi w glowie... a moze od porannego tematu..juz 13a co sie ze mnq dzieje cholera.... nie wiem....

randomness