Dennis Kucinich

Wojna z Narkotykami według Denisa Kucinicha, kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Tagi

Źródło

Dennis Kucinich

Odsłony

1537

Liczba użytkowników narkotyków może zostać zmniejszona. Lecz kontynuowanie Naszej Wojny z Narkotykami nie prowadzi do tego. Wręcz przeciwnie, obecne polityki narkotykowe pomogły jedynie zwiększyć liczbę użytkowników narkotyków i sprzyjają rozprzestrzenianiu się przemocy w naszym kraju. Kalifornia ograniczyła o połowę używanie tytoniu pośród nieletnich, za pomocą kampanii reklamowej finansowanej z podatków od tytoniu. Nikt do nikogo nie strzelał. Jeden z lepszych pomysłów w Wojnie z Narkotykami - programy zajęć pozalekcyjnych - został storpedowany przez obecną administrację. Programy zajęć pozalekcyjnych są jedyną sprawdzoną metodą redukcji używania narkotyków, zachodzenia w ciąże, oraz liczby przestępstw popełnianych przez młodocianych. Prezydent Bush zamierza obciąć wydatki na te programy o połowę. Ludzie wspierający Wojnę z Narkotykami mają tylko jedno rozwiązanie - więcej pieniędzy dla Policji, więcej ludzi, więcej uprawnień, więcej więzień - i tak bez końca. Obiecali Oni nam Amerykę wolną od narkotyków przed 1995 rokiem, nie stało się tak, w zamian, coraz bardziej egzotyczne narkotyki trafiają do Naszego kraju.

Zdaję sobie sprawę iż zwolennicy Wojny z Narkotykami oskarżać mnie będą o bycie zwolennikiem narkotyków. Nie jestem nim. Jako burmistrz Cleveland, widziałem z pierwszej ręki szkody wyrządzone przez uzależnienie od narkotyków, włączając w to alkohol. Zauważyłem też iż marnotrawienie zasobów i zadawanie ciosów nie promują bezpiecznego społeczeństwa. Jest dla mnie nie pojęte iż dysponujemy tylko jednym miejscem na dziesięciu uzależnionych którzy chcą podjąć leczenie. Nasze priorytety i zasoby skierowane zostały w złe miejsce. Podstawowym zadaniem Policji powinna być ochrona Naszych Obywateli i Kraju - nie bronienie jednostek przed samym sobą. Rozdarcie Naszych praw do prywatności i własności spowodowane przez Wojnę z Narkotykami jest niespójne z Naszą wizją wolnego społeczeństwa. Kryminalizacja prywatnych zachowań lub nawet darzeń do samo-destrukcji nie jest akceptowalne w Wolnym Narodzie. Rasizm, tak widoczny w Wojnie z Narkotykami, i preferowanie uzależnionych, którzy mają koneksję, przy przyznawaniu miejsc w ośrodkach terapii jest sprzeczne z Naszą koncepcją sprawiedliwości. Drakońskie wyroki które przewyższają nawet te serwowane w sprawach o gwałt czy morderstwo, niszczą Nasz respekt do prawa. Nieokiełznana korupcja tocząca Nasz kraj, ma swe źródło w czarnym rynku przynoszącym co roku 400 miliardów dolarów zysku zorganizowanej przestępczości.

Może ona zostać zlikwidowana jednym pociągnięciem pióra. Zaprzestaniemy także dewastacji innych krajów. W krajach takich jak Kolumbia, do których wysyłamy miliardy dolarów na militarną pomóc oraz spryskiwanie bronią chemiczną setek tysięcy akrów powierzchni, zmuszamy do przesiedlania się prawie miliona ludzi w inne miejsca. Każda taka kampania militarna lub używanie broni chemicznej jest jak ściskanie balona, powoduje tylko to iż produkcja przemieszcza się w inne miejsce, lub czasowo zostaje wstrzymana. Uzależnienie od narkotyków jest problemem medycznym i moralnym który powinien być leczony przez specjalistów, a nie przerzucany do systemu sprawiedliwości. Ustanowienie narodowej komisji złożonej z profesjonalistów medycznych której zadaniem było by opracowanie inteligentnego programu bazującego na doświadczeniu ekspertów narkotykowych z całego świata, powinno być pierwszym krokiem. Pozwolenie lekarzom na inteligentną i humanitarną terapie uzależnień, włączając w to przepisywanie minimalnych dawek narkotyków, pozwoli szybko zlikwidować większość czarnego rynku i większość szkód wyrządzonych bezpiecznej, wolnej i sprawiedliwej Ameryce. Nadszedł czas na szczerą rozmowę. Czas aby zaprzestać udokumentowanych kłamstw, półprawd i propagandy. Nadszedł czas aby zmierzyć się z faktami.

Oświadczenie Denisa Kucinicha "Nasze siły policyjne powinny móc w pełni chronić Naszych Obywateli przed przestępczością i narkotykami, powinny jednak respektować prawa człowieka i społeczności. Wspieram rozwój cywilnych rad nadzorczych, rozwój lokalnych polityk, i zakończenie wojny z narkotykami która zatruła relację pomiędzy Obywatelami a Policją w zbyt wielu naszych miastach."

Dennis Kucinich
http://www.kucinich.us/dp.htm
Kandydat na prezydenta USA

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne

~Narkoza~

Poziom doświadczenia (0.-10.): -10... nie mam doświadczenia, choć pare razy miałam zamiar wziąść, jednak stara mnie kontroluje.

Metoda zażycia: zastrzyk+gaz+tabletki


  • 4-HO-MET
  • Tripraport

Opisany dokładnie w raporcie.

Nastawienie psychiczne: Pamiętam jak bardzo byłem napalony na spróbowanie 4-ho-met. Setki pozytywnych opinii o tej substancji, opisy mistycznych stanów, pięknych wizualizacji i przyjemnej euforii - to wszystko sprawiało, że chciałem jej spróbować. Dzień testów odkładał się przez kilka tygodni. Ten fakt złościł jakoś część mnie, która miała ogromną ochotę na przygodę z tym psychodelikiem. W końcu jednak doczekałem się. Mój wewnętrzny potwór żywiący się mocą psychodelików ożywił się, podpowiadał mi cichym głosem, że będzie to przewspaniałe przeżycie.

  • Grzyby halucynogenne

Wiek - 31 lat.


Doświadczenie: Wiele razy MJ, kilka razy DXM, benzydamina, ecstasy, raz klonazepam.
Wcześniejsze doświadczenia z grzybkami - ok. 10 razy (ilości od 20 - 50 sztuk), wszystkie je zaliczam jako kształcące i ostatecznie pozytywne.
  • Powój hawajski


substancja: ipomea violacea w liczbie 7 nasion.

doświadczenie: lsa, mj, dxm

set&setting: idealnie, jesteśmy na wakacjach nad jeziorem, łono natury, ciepło, pełen pozytyw.

Postanowiłyśmy jeść powój; ja i dwie moje koleżanki. Jako że był to 'pierwszy raz' dla nich obu, zjadły po 5. Jak zwykle strasznie drażnił mnie smak nasion, w moim odczuciu są obrzydliwe, więc wrzuciłam je do gorącej chińskiej zupki, przez co prawie nie czułam smaku.