REKLAMA
USA: Rekordowe zyski z uprawy marihuany

Marihauana wyprzedziła ostatnio w Stanach Zjednoczonych pod względem dochodów z uprawy tradycyjnie najpopularniejsze rośliny, jak kukurydza, fasola, pszenica czy soja - wynika z najnowszych badań.

syncro

Kategorie

Źródło

wp.pl

Odsłony

2118
Marihauana wyprzedziła ostatnio w Stanach Zjednoczonych pod względem dochodów z uprawy tradycyjnie najpopularniejsze rośliny, jak kukurydza, fasola, pszenica czy soja - wynika z najnowszych badań. W Stanach produkuje się rocznie marihuanę o wartości 35 miliardów dolarów, z czego 13.8 mld przypada na Kalifornię - podaje za raportem Jona Gettmana, ekonomisty z George Mason University, portal GraphicNews. Dla porównania produkcja kukurydzy przynosi rocznie dochody w wysokości 23,3 mld dolarów, soji - 17,6, a warzyw - 11,1 mld.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

fibon (niezweryfikowany)
no i kiedy wy idioci zrozumiecie ze nie ma sensu oddawac tych pieniedzy zlym ludziom? niech by juz lepiej bush kupowal za to bomby do zabijania irakijczykow. przynajmniej robil by to legalnie. albo drogi budowac czy cotam
Konopix (niezweryfikowany)
komu by się chciało zabijać jakby wszyscy jarali baczkę? ludzie sławiliby pokój i spadłyby słupki zbrojeniówki. Pokój się nie opyla. Wojna to krowa dojna!
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

Witam znowu!

  • Mieszanki "ziołowe"
  • Miks
  • Szałwia Wieszcza

Wieczór w mieszkaniu znajomego, względna cisza, komfortowe odizolowanie od świata zewnętrznego. Nastawienie pozytywne, jak prawie zawsze w życiu, z nutą ekscytacji związanej z eksploracją nowych potencjałów, którą uspokoiłem wyciszając się przed rozpoczęciem doświadczenia.

Tripowa przedmowa:

  • Szałwia Wieszcza

Nazwa substancji: salvia divinorum (szałwia wieszcza) SUSZ

Poziom doświadczenia: lady salvia (drugi raz – wczesniej ekstrakt 5x), lady marijuana – nie jestem w stanie policzyć ile razy, kostka – dużo razy aczkolwiek mniej niż stuff, grzyby psylocybinowe (2 razy), amfetamina (kilka razy), smoke mix relax (zakupilem to wraz z SD jest to mieszanka następujących roślin: passion flower, california poppy, lobelia, damiana, heimia salicifolia)

  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Zawsze pozytywne nastawienie i chęć przeżycia czegoś niezwykłego. Przeczytanie najpotrzebniejszych informacji o substancji

Doznałem całkowitej przemiany osobowości i odkryłem swoje przeznaczenie

 

 

 

Chciałbym połączyć w moim raporcie moje dwa pierwsze doświadczenia z innymi substancjami niż marihuana oraz moje wcześniejsze postrzeganie świata i zachowanie, które sprawiły, że właśnie narodziłem się na nowo i z nowym przeznaczeniem.

 

Zacznę wszystko od początku i opisze najdokładniej jak potrafie w słowach moje przeżycia i zmiany które nastąpiły. 

 

randomness