USA: Rekordowe zyski z uprawy marihuany

Marihauana wyprzedziła ostatnio w Stanach Zjednoczonych pod względem dochodów z uprawy tradycyjnie najpopularniejsze rośliny, jak kukurydza, fasola, pszenica czy soja - wynika z najnowszych badań.

syncro

Kategorie

Źródło

wp.pl

Odsłony

2140
Marihauana wyprzedziła ostatnio w Stanach Zjednoczonych pod względem dochodów z uprawy tradycyjnie najpopularniejsze rośliny, jak kukurydza, fasola, pszenica czy soja - wynika z najnowszych badań. W Stanach produkuje się rocznie marihuanę o wartości 35 miliardów dolarów, z czego 13.8 mld przypada na Kalifornię - podaje za raportem Jona Gettmana, ekonomisty z George Mason University, portal GraphicNews. Dla porównania produkcja kukurydzy przynosi rocznie dochody w wysokości 23,3 mld dolarów, soji - 17,6, a warzyw - 11,1 mld.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)

Komentarze

fibon (niezweryfikowany)
no i kiedy wy idioci zrozumiecie ze nie ma sensu oddawac tych pieniedzy zlym ludziom? niech by juz lepiej bush kupowal za to bomby do zabijania irakijczykow. przynajmniej robil by to legalnie. albo drogi budowac czy cotam
Konopix (niezweryfikowany)
komu by się chciało zabijać jakby wszyscy jarali baczkę? ludzie sławiliby pokój i spadłyby słupki zbrojeniówki. Pokój się nie opyla. Wojna to krowa dojna!
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-E
  • Mieszanki "ziołowe"

Kto: Osobnik męski gatunku homo-sapiens, 180cm w górę, 74kg wszerz, 20 na karku. Ładne parę lat ćpania za sobą i chęć spróbowania całej chemii i natury tegoż świata. ;)

Co: 30mg 2C-E + mix syntetyków w zielsku o smaku palonego kota zwany „Taifun”.

S&S: Spokojny dzień, dużo słońca i ciepło, topniejący wszędzie śnieg. Nastrój „nie mogę się doczekać aż to zjem! :D”. Lekka poranna zamułka po zbytnim upaleniu się ostatniej nocy.

  • Szałwia Wieszcza

Autor: electrofreak

Set & settings: własny pokój, sam w domu, paliłem przez okno

Dokładne dawkowanie: SD ekstrakt x10, ile nie wiem dokładnie - więcej w TR

Wiek: 21

Doświadczenie: salvia po raz pierwszy, tzn. paliłem susz brak efektów, wcześniej MJ, pixy, benzydamina, GBL, LSD, najróżniejsze stymulanty, różne mixy, sporo w szpitalu na różnych opiatach, coś tam jeszcze było, generalnie różnorodne, ale bez szału

  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

3 miesiące temu spotkało mnie nieprzyjemne doświadczenie z opioidami. Od tamtego czasu moje lęki i nerwice znacznie się pogłębiły, do tego doszły problemy z oddychaniem i przełykaniem śliny, co spowodowało moją obawę przed innymi środkami psychoaktywnymi.

 

  • Szałwia Wieszcza

Wszystko co napisalem, jest wylacznie fikcja literacka. Ofkoz. ;)