Nowy obraz palacza marihuany łamie stereotypy

Nowa klasa konsumentów konopi łamiąc stereotypy zmienia obraz okołomarihuanowej kultury.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne

Odsłony

1740

Ludzie są coraz bardziej otwarci na ideę, że wielu konsumentów marihuany to normalnie funkcjonujący, produktywni członkowie społeczeństwa, a poniższe liczby idealnie to udowadniają. Ekskluzywne produkty dla palaczy marihuany łamią stereotypy i zmieniają rynek marihuany.

Nowa klasa konsumentów konopi zmienia kulturę marihuany. Osoby te łamią stereotypy. Oni również aktywnie poszukują produktów związanych z konopiami, które są wysokiej jakości, wysokiej klasy i często rewolucyjne.

Według nowego badania przeprowadzonego przez Miner i Co. Studio, 800 ankietowanych konsumentów konopie (z których wszyscy kupują “markowe” produkty dotyczące konopi indyjskich) pokazało nowy obraz konsumenta trawki, który łamie stereotypy.

Obraz nowoczesnego konsumenta na podstawie ankiety:

  • 30 lat – średnia wieku
  • 65% mężczyzn, 35% kobiet
  • 65% ma dochody na poziomie 75,000$ lub więcej
  • 84% jest zatrudnionych w pełnym wymiarze czasu
  • 63% jest żonatych lub mieszka z drugą połówką
  • 42% ma dzieci poniżej 18 roku życia
  • 88% uważa się za część nowej kultury konopi (nie za stereotypowego, leniwego palacza)

Zdecydowana większość tych konsumentów używa marihuany codziennie. 95% z nich twierdzi, że pozwala ona im być “obecnym”, “świadomym” i/lub “skoncentrowanym”.

Marihuana stała się integralną częścią ich ogólnego samopoczucia, a 9 na 10 ankietowanych twierdzi, że konopie są częścią ich programu odnowy biologicznej, obok diety i ćwiczeń fizycznych. Dla wielu konopie są również postrzegane jako zdrowsza, mniej uzależniająca i naturalna alternatywa dla innych substancji, takich jak alkohol.

Oceń treść:

Average: 8.6 (10 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Kannabinoidy
  • Marihuana
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Przeżycie mistyczne

Ogólnie było pozytywnie sytuacja miała miejsce w Niemczech... Spotkanie z kumplami ja i dwóch kolegów, w mieście w którym byłem pierwszy raz także wszystko było nowe. Byłem trochę nie wyspany i po dwóch piwach. To był trochę spontan nie mieliśmy jarania ale mieliśmy ochotę zapalić...

 Ogólnie mówiąc nie nazwałbym tego badtripem choć z punktu widzenia moich znajomych tak to wyglądało.

to było raczej jak „sen” ...

Było to 2 dni temu także sytuacja jest świeża.

Mieszkam od kilku lat w Niemczech... zgadałem się z kolegą że pojedziemy odwiedzić znajomego do Norymberg tj. około 220 km od nas. 

Mieliśmy ogarnąć jakieś palenie ale się nie udało, także pojechaliśmy bez.

Jak byliśmy już na miejscu około 12:30 w południe w Norymbergi

  • Bad trip
  • Dekstrometorfan

standardowy wieczor w domku

DODAJE RAPORT 4PLATEU DXM BO WIEM ZE NIE JEST ICH TAK WIELE, A ZAPADA W PAMIECI MALY ULAMEK DOSWIADCZEN

Chwile patrzyłem się na różowe kapsułki, upewniając się ze czuje obrzydzenie na myśl o ich słodkawym smaku. Ręce spocone, w sumie to nie mam ochoty - czyli wszystko gra, jest tak jak zawsze. 

W ten sposób 150mg dxm i 50mg dph już spokojnie odpoczywało w moim kwasie solnym. Jak zwykle nie mam nudności, i jak zwykle zajmuje czymś głowę tak aby dysocjacja nastąpiła niespodziewanie. 

(~t1h) - Powoli już odczuwam działanie a wiec czas na 300mg. 

  • Etizolam
  • Pozytywne przeżycie

Pokoj, sam z laptopem.

Postanowilem zrobic probe porownania Etizolamu (1mg) pomiedzy Japanska wersja Etizest a Indyjska Etilaam. Duzo informacji wskazuje na to ze Etizest jest lepszy pod wzgledem efektow. Jezeli ktos nie wie, etizolam ma bardzo krotkie polzycie w organizmie. Cos okolo 3.5h. Test zaczalem wczesnym popoludniem od tabletek Etilaam.

 

13:00 - 3mg przyjete, popite woda. Ostatni posilek zjadlem ok. godziny 9 rano.

13:30 - Zaczynam czuc efekty etizolamu, rozluznienie miesni, lekka euforia, chec rozmowy z kims i sluchania muzyki. Dorzucam kolejne 2mg.

  • Marihuana
  • MDMA (Ecstasy)
  • Odrzucone TR
  • Pierwszy raz

trochę zestresowany poddenerwowany pierwszym razem, jednak pełen nadzieji

Nastawienie trochę zestresowany poddenerwowany pierwszym razem

Scena starówka Toruń  Szwejk

Czas akcji 19:40
Przyjazd do Torunia. Byłem umówiony z kolegą który czekał na mnie na PKS. Razem poszliśmy na miasto poszukać reszty grupy. 

20:20
Wszyscy są oprócz naszego kolegi F. który miał przynieść nam dropsiki, Więc postanowiliśmy po kolejnych próbach dodzwonienia się do niego udać się do sklepu po alko i na bulwary nad Wisłą.

21:00

randomness