Upośledzone neuroprzekaźniki !

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 4923 / 674 / 0

21 lutego 2018wanio123 pisze:
21 lutego 2018Stteetart pisze:
Niczego nie suplementuj.
Pisze to po raz ostatni.
Zreszta - rob jak chcesz tylko potem nie marudz.

W porządku, więc paczkę od Swiss herbal też im odeślę. Poczekam z wizytą u endokrynologa - wg komentarzy internetowych mam trafić podobno w dobre ręce... Zobaczymy
Jak pisalem- wszystko ma wplyw na prace osi podwzgorze przysadka nadnercza.
kofeina- odwadnia- sygnal stresowy.
Zen- szen mocno pobudza prace przysadki.
Itd.

Nic dziwnego nie zalecila. Glowny panel hormonalny o ktorym pisalem na 1 stronie.

Antydepresanty dostales zeby wspomoc neurogeneze. Przewlekly stres je niszczy (neurony)
Ide dalej spac
%-D
  • 4 / / 0

25 lutego 2018Stteetart pisze:
21 lutego 2018wanio123 pisze:
21 lutego 2018Stteetart pisze:
Niczego nie suplementuj.
Pisze to po raz ostatni.
Zreszta - rob jak chcesz tylko potem nie marudz.

W porządku, więc paczkę od Swiss herbal też im odeślę. Poczekam z wizytą u endokrynologa - wg komentarzy internetowych mam trafić podobno w dobre ręce... Zobaczymy
Jak pisalem- wszystko ma wplyw na prace osi podwzgorze przysadka nadnercza.
kofeina- odwadnia- sygnal stresowy.
Zen- szen mocno pobudza prace przysadki.
Itd.

Nic dziwnego nie zalecila. Glowny panel hormonalny o ktorym pisalem na 1 stronie.

Antydepresanty dostales zeby wspomoc neurogeneze. Przewlekly stres je niszczy (neurony)
Ide dalej spac
%-D
Niestety do dziś nie zauważam ,po nich nic dobrego - tylko zamulenie . Szczególnie po tych które biorę na noc - chcę mi się spać,ale i tak mam oczy jak pięć złotych. Nie wspomnę już o tych mrozach które przyszły do nas...na -10 , dosłownie po minucie na zewnątrz nie mogę wytrzymać tak mnie telepie...siedzę właśnie na kanapie w domu kopyta jak z lodu...nawet skurczu języka co rusz dostaje...i ciągle czuje ,że serce mi szybciej wali , o tym że cały spocony jestem to już nie wspomnę . kurwa ciężko normalnie żyć...

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Dopalacze to nie cukierki. Niecodzienny marsz na ulicach Wałbrzycha

Kilkudziesięciu młodych ludzi z Polski, Malty i Słowacji przeszło ulicami Wałbrzycha w marszu przeciwko narkotykom. Akcję zorganizowano w ramach programu Erasmus+, w którym bierze udział trzydzieści osób, po dziesięć z każdego państwa.
  • 4923 / 674 / 0

I jak tam sytuacja?
  • 4 / / 0

08 marca 2018Stteetart pisze:
I jak tam sytuacja?
[mention]Stteetart[/mention]

Witam , trochę zeszło z wynikami badań więc nic wcześniej nie pisałem

Panel hormonalny zlecony od endokrynolog wyszedł negatywnie oprócz :

DAO (badanie nietolerancji histaminy) wynik badania 6.1 /// zakres referencyjny 14-33

Na wyniki dopaminy/noradrenaliny nadal czekam.

Dziś byłem u angiologa - wszystkie żyły drożne -- znów zostałem odesłany do neurologa na badania w kierunku tężyczki i wykonanie EMG.

baclofen od dwóch ponad tygodni odstawiony(chodzę codziennie na saune - wyraźnie lepiej się czuje po niej) ,z mirtozapiny zrezygnowałem od samego początku (straszny laag mózgowy)

scalam stteetart

[mention]Stteetart[/mention]

Noradrenalina/dopamina w normie

Wczoraj znaleziona przyczyna mojego problemu - tężyczka. Próby wyszło mocno pozytywne. W poniedziałek z wynikami do endokrynologa
  • 4923 / 674 / 0

[mention]wanio123[/mention] to powodzenia...
W dalszym leczeniu.

Zajrzyj czasem na forum i daj znac jak leczenie.
Ja posty bedzie scalac.
  • 4 / / 0

Serdeczne dzięki za duchowe wsparcie i wskazówki dla Ciebie jak i dla innych którzy udzielili się w temacie. Wielkie 5!

wycinam zbedny cytat, ale wpadaj- stteetart

neuronus

• / / 0

A robiłeś badania na boreliozę???

wanio12345

• / / 0

01 kwietnia 2018neuronus pisze:
A robiłeś badania na boreliozę???

Robiłem - negatywne

Zdiagnozowano u mnie teżyczkę utajnioną.

Od 10 dni ładuje - Cytrynian magnezu z solgara zamiennie co drugi dzień z chelmag b6 (chelat magnezu) w dawce 2x.

+ Swanson vit D3 (10.000j) +K2

To jest niesamowite. Wracam do życia, wraca powoli siła, lepiej zaczynam spać... Bóle nerwowo/stawowe powoli odchodzą...Wreszcie nie jest mi kurwa zimno!! Tyle lat męki, we własnym ciele... Grube tysiące złotych wydane na badania... A tu Magnez za kilkadziesiąt złotych....

Pozdrawiam :-D
  • 4923 / 674 / 0

I nie lykasz baclo.

neuronus

• / / 0

Super, sprawdz sobie jeszcze poziom B12 , teoretycznie ma byc 200 do 900 ale prawidlowo to około 400. I co ważne w zasadzie suplementacja do ustnie b12 nic nie daje najlepiej 4 zastrzyki co tydzien jeden po 1000 jednostek to powinno wyrównać jezeli masz braki.
Zdrowka zycze
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata