LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 52 / 5 / 0

@A-CoA, a co w przypadku kombinacji testów ehrlich + p-DMAB-TS?

Nadal jest możliwość "false-positive"? (z logicznego i matematycznego punktu widzenia programisty / informatyka, spodziewam się że tak), ale pytam czysto z ciekawości, nie jestem na tyle kompetenty w tej dziedzinie, aby móc to stwierdzić (a szkoda, bo ciekawi mnie ten temat, ale wolę uczyć się rzeczy, które już aktualnie dają mi hajs :().

PS: Przy okazji dorzucam linki do testów na LSD, które można legalnie nabyć:
https://shop.sin.org.pl/tag-produktu/zestaw-lsd/

Na podstawowy test powinien ci wystarczyć Ehrlich
Ja zawsze sprawdzam ehrlich + p-DMAB-TS
  • 1903 / 124 / 0

Dochodzą mnie słuchy, że bardzo dobre. Sam nie mam czasu spróbować, ale osoby, którym ufam są bardzo zadowolone.

Ciężkie wejście, mentalnie i wizualnie miazga. Jedne z mocniejszych jakie latają. Tak właśnie mówią :)

Dbrze, że wiem, bo zjadłbym 8 myśląc, że kiedyś miałem kartony po 200ug, haha :) Ale to i tak nie w tym roku, nawet nie mam czasu się skwasić :)

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Dzieci naćpane dopalaczami. Jeden z chłopców był agresywny

Do zdarzenia doszło we wtorek, 4 czerwca, w bloku przy ul. Węgierskiej w Zielonej Górze. Dwie załogi pogotowia ratunkowego zostały wezwane do trzech chłopców w wieku około 15 lat odurzonych dopalaczami. Jeden z chłopców był agresywny. Dzieci są w szpitalu.
  • 354 / 12 / 0

Występuje tolerancja miedzy LSD a MDMA ?
Mogę tydzień po MDMA zarzucić LSD czy działanie bedzie osłabione ?
  • 37 / 3 / 0

Nie ma tolerancji miedzy MDMA i LSD
Użytkownik nieaktywny
  • 933 / 223 / 0

26 października 2018d33nied pisze:
@A-CoA, a co w przypadku kombinacji testów ehrlich + p-DMAB-TS?

Nadal jest możliwość "false-positive"? (z logicznego i matematycznego punktu widzenia programisty / informatyka, spodziewam się że tak), ale pytam czysto z ciekawości, nie jestem na tyle kompetenty w tej dziedzinie, aby móc to stwierdzić (a szkoda, bo ciekawi mnie ten temat, ale wolę uczyć się rzeczy, które już aktualnie dają mi hajs :().

PS: Przy okazji dorzucam linki do testów na LSD, które można legalnie nabyć:
https://shop.sin.org.pl/tag-produktu/zestaw-lsd/

Na podstawowy test powinien ci wystarczyć Ehrlich
Ja zawsze sprawdzam ehrlich + p-DMAB-TS
Przepraszam za tak długą zwłokę w odpowiedzi, zapomniałem o pytaniu

Osobiście nigdy nie miałem dostępu do tego odczynnika, z opisy na stronie sinu wynika, że ETH-LAD da taki sam wynik jak LSD, natomiast z innymi narkotykami typu tryptaminy daje inne kolory (można znaleźć w internecie). Te testy służą głównie do tego, żeby sprawdzić czy testowana substancja nie należy do grupy NBOMe, gdzie w przypadku niektórych, posiadają stosunkowo wysoką toksyczność i były przypadki śmierci po przedawkowaniu, rabdomiolizy, niewydolności nerek, albo cholernie ciężkich badtripów z wysokim ciśnieniem i sercem walącym jak w biegu sprinterskim.
  • 69 / 7 / 0

Jest jakis sposob aby odroznic BDF,NBOME,DOC itd itp od LSD?? tzn mowiac jasniej jak rozpoznac czy LSD to LSD. nie chodzi mi o dzialanie tylko o rozpoznanie przed zazyciem
Użytkownik nieaktywny
  • 933 / 223 / 0

Skorzystaj z linku w pierwszym poście na tej stronie.
  • 1903 / 124 / 0

No właśnie, a na YT są filmiki jak taka reakcja powinna wyglądać dla danej substancji. Możesz coś wykluczyć, możesz potwierdzić lizergamid. Intensywność zabarwienia może się różnić, ważne czy zabarwienie wystąpi. Może być ledwo widoczne, to nie szkodzi.

Te standardowe odczynniki dają teakcję na daną grupę funkcyjną, czy jakąś struktutę. W farmakologii mówi się też o grupie farmakoforowej, czyli grupie funkcyjnej odpowiadające za działanie farmakologiczne. Musimy wiedzieć czego szukamy i co chxemy powierdzić lub wykluczyć.
  • 3519 / 554 / 0

25 listopada 2018hemh pisze:
Jest jakis sposob aby odroznic BDF,NBOME,DOC itd itp od LSD?? tzn mowiac jasniej jak rozpoznac czy LSD to LSD. nie chodzi mi o dzialanie tylko o rozpoznanie przed zazyciem
odczynniki: ehrlich, liebermann
  • 19 / 4 / 0

Stosowanie mefedronu wpływa jakoś na tripa tzn jeśli wczoraj leciał mateusz, a dzisiaj chciałbym kwasa to nie będzie osłabionej fazy?
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata