LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 223 / 8 / 0

LSD w mixie z morfiną/lub innym opioidem?
  • 1257 / 178 / 0

Żeby przytępić cudowne efekty LSD? :D

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.
  • 505 / 46 / 0

Co sądzicie o używaniu mikro dawek LSD ( powiedzmy 25mcg) doraźnie tj stresujacy dzień, kryzys emocjonalny? Próbował ktos? Nie chodzi mi regularny microdosing. Dziękuję
  • 1257 / 178 / 0

Nie próbowałem i nigdy nie wziąłbym LSD przy nieoptymalnym stanie psychicznym. Wydaje mi się to absolutnie złym pomysłem.
  • 505 / 46 / 0

Miło byłoby pozbyc sie tolerki na kwas, ale czasu brak... ma sens stosowanie DXM pare dni przed tripem w dawkach powiedzmy 100(dzien1)-100(dzien2)-100(dzien3)? czy lepiej zmixowac?
Użytkownik nieaktywny
  • 1044 / 256 / 2

Nie, DXM nie zmniejsza tolerancji na LSD.
  • 505 / 46 / 0

^DXM nie zmniejsza tolerancji na zadna substancje, tak właściwie... Podbija dzialanie. Czyli mix? W jakich odstępach czasowych?
Użytkownik nieaktywny
  • 1044 / 256 / 2

Jest cały wątek poświęcony mixom LSD z DXM, tam szukaj odpowiedzi, ja nie próbowałem.
  • 10 / 2 / 0

13 czerwca 2018stuk pisze:
Działają na siebie "antagonistycznie", tj. wzajemnie się wykluczają, nic ciekawego.

Jak interesuje Cię mix opio z sajko, to polecam LSM-775. Bardzo ciekawie działa, tylko nie przesadź z dawką (~1,5mg styka)

13 czerwca 2018trotyl20 pisze:
Co sądzicie o używaniu mikro dawek LSD ( powiedzmy 25mcg) doraźnie tj stresujacy dzień, kryzys emocjonalny? Próbował ktos? Nie chodzi mi regularny microdosing. Dziękuję
Bawiłem się w mikrodawki i powiem Ci tak - nigdy nie zarzuciłem "mając zły dzień", ale często zdarzyło mi się coś spieprzyć, nie zrobić tak jak chciałem, czy zmarnować czas i ta "mikrodawka" o ile normalnie podbija lekko humorek i chęci, tak wraz ze zmianą humoru, nastawienia, działa zupełnie odwrotnie. Chciało mi się płakać, nie miałem ochoty na nic, leżałem jak szmata przez 2h i czułem się okropnie, zdecydowanie nie polecam :x
Użytkownik nieaktywny
  • 1044 / 256 / 2

16 czerwca 2018hubertjestem pisze:
13 czerwca 2018stuk pisze:
Działają na siebie "antagonistycznie", tj. wzajemnie się wykluczają, nic ciekawego.

Jak interesuje Cię mix opio z sajko, to polecam LSM-775. Bardzo ciekawie działa, tylko nie przesadź z dawką (~1,5mg styka)
Jaki antagonizm występuje pomiędzy opio a LSD? Żaden.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata