Przejęli półtora grama marihuany. Sukces suwalskiej policji

Funkcjonariusze z grodu nad Czarną Hańczą uderzyli w podziemie narkotykowe. W czwartek zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy posiadali marihuanę - jeden miał gram, drugi pół. Zatrzymanym posiadaczom narkotyków grozi do trzech lat więzienia.

redakcja

Kategorie

Źródło

KPP Suwałki

Odsłony

3492

Funkcjonariusze z grodu nad Czarną Hańczą uderzyli w podziemie narkotykowe. W czwartek zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy posiadali marihuanę - jeden miał gram, drugi pół. Zatrzymanym posiadaczom narkotyków grozi do trzech lat więzienia.

W miniony czwartek, około godziny dwudziestej, na jednej z suwalskich ulic funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach znaleźli przy legitymowanym 23-latku narkotyki. Mężczyzna posiadał około grama marihuany. Dwie godziny później kolejny patrol pełniący służbę na terenie miasta, podczas legitymowania 20-latka przy ul. Noniewicza, odkrył w dłoni młodego mężczyzny blisko 0,5 grama marihuany. 23- i 20-latek zostali zatrzymani, usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających, za to przestępstwo grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 9.7 (3 votes)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
<p>Czy jestem jedynym który widzi w tym artukule nutkę ironii i śmiechu? ;d</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Nie jesteś jedyny :D</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Nie jesteś. No to rozwalili narkotykowe podziemie.</p>
<p>Miałem do czynienia z panami z Mrągowa i Olsztyna i to o czym piszesz odnośnie półtora grama to nic w stosunku do tego co ja przerobiłem. Moi koledzy i ja zostaliśmy okrzyknięci międzynarodową, zorganizowaną grupą przestępczą tylko dlatego, że daliśmy bardzo, ale to bardzo małą nauczkę gościowi, który w sezonie potrafił ukraść około osiemdziesięciu silników motorowodnych. Zapomniałem, medialny przydomek międzynarodowa to od tego, że staliśmy na bramce w dyskotece, której właścicielem był gość arabskiego pochodzenia. Roczny areszt śledczy, wójek prokurator tegoż złodzieja i takie tam, było super. Przygoda z przed dwunastu lat.</p>
Jdjd (niezweryfikowany)
Trzeba być totalnym psem żeby chłopaków na komendę za takie coś ciągnąć. Życzę im śmierci. Oby ich dzieci były gnebione w szkole. A żony dawały d..y sasiadom
Zajawki z NeuroGroove
 • MDMA (Ecstasy)


W życiu czegoś takiego nie doświadczyłem.
zarzuciłem pół czerwonej mitsu
po około 15min grawitacja się zmniejszyła

polubiłem ludzi

miałem niesamowite natchnienie, potrafiłem mówić elokwentnie i ciekawie jak

profesor

poszedłem ze znajomymi na dyskotekę (też wzieli, w podobnych dawkach)

jazda całkiem niezła
za godzinę prezent od dila
pół białej pigóły z wyrytym minusem • 1P-LSD
 • Marihuana
 • Tripraport

Jedno i drugie spoko; karton aplikowany w zaciszu mojego pokoju w domu rodzinnym.

Prawie równo miesiąc temu po raz pierwszy miałem do czynienia z LSD. Było to 140 mikrogramów. Doświadczenie bardzo pozytywne, rozwijające psychicznie, jednocześnie niszczące wiele schematów myślowych używanych przeze mnie na co dzień. Przez pewien czas uważałem nawet, że tamten kwas kompletnie zaorał mój mózg z jego schematami, stereotypami i innymi takimi rzeczami. Myślałem tak do czasu mojej intensywnej przygody z 1P. 

 • Heimia salicifolia

...tak oto śpiewał w refrenie wykonawca krajowy bodajże w latach 80 XX wieku. Ale chyba tylko na zasadzie prekognicji ogólnej przeczuwać mógł ,że tak trafnie opisze mój stan czyli :


subst: sun opener (heima s.)


ilość: ok. ponad gram (tłusty gibon)-uwaga! przy kręceniu trudności bo materiał włóknisty


doświadczenie: mnich/złodziej poziomu piątego ;),


s&s:niewiara (czyni cuda).
 • Dekstrometorfan
 • Marihuana
 • MDMA (Ecstasy)
 • Mefedron
 • Pozytywne przeżycie
 • Szałwia Wieszcza
 • Tytoń

Nastawienie pozytywne, czworo przyjaciół u boku, spotkanie w akademiku przewidziane na całą noc:)

Więc tak, pojechałem do akademika z moim przyjacielem mając sporo gotówki przy sobie. Wcześniej już myślałem, aby zrobić sobie mieszankę wszystkiego co lubie, wiedziałem, że nie muszę wracać do domu na noc, jedynie musiałem zapłacic 15 zł za noc spędzoną w akademiku. :))