"Posiadanie miękkich narkotyków- karać, czy edukować"

Zwracamy się do Was z zaproszeniem do wzięcia udziału w debacie "Posiadanie miękkich narkotyków - karać, czy edukować".

liparasta

Kategorie

Źródło

Zespół Liderzy_70_80

Odsłony

252
Szanowni działacze i studenci

Zwracamy się do Was z zaproszeniem do wzięcia udziału w debacie
"Posiadanie miękkich narkotyków - karać, czy edukować".
W debacie wezmą udział:
Marek Balicki (Sdpl), Bolesław Piecha (PiS),
przedstawiciele świata nauki i praktyki profilaktyki uzależnień, a także praktycy resocjalizacji i psychoterapii
Klub liderów '70 '80 propaguje postawy obewatelskie,
czyli między innymi aktywne uczestnicywo w debatach
dotyczących poważnych problemów społecznych.
SLD zapowiada próbe zalegalizowania marihuany.
Czy to pochwalasz? Czy negujesz?
Jakie widzisz związane z tym szanse?
Zgłaszamy swoją inicjatywę, informujemy tematyczne
koła naukowe i organizacje studenckie. Zapraszamy wszystkich zaangażowanych w sprawę.

miejsce: Hybrydy ul. złota 7/9 data: 31.05.2007 godzina: 18.30

Uprzejmie prosimy o ewentualne wsparcie w promocji imprezy. Jeżeli możecie zamieścić informację na swojej stronie www, jeżeli możecie załatwić zgodę na rozwieszenie plakatów w akademikach, na uczelniach i w klubach...

...zróbcie to!
Z poważaniem i podziekowaniem
Zespół Liderzy_70_80

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
PYTANIE :D PEWNIE ZE LEGALIZOWAĆ popieram!!! Wreszcie bedzie ktos na kogo moge glosowac ,kiedy reszcie nawet nie wiem o co chodzi. SLD legalizujac marichuane pokaze ze jest w stanie zrobic wiele dla ludzi i umiejetnosci okazania troche zrozumienia dla tych ktorzy nie maja zbyt wielkiego wplywu na to co bedzie a co nie. Bedzie to dowod na to ze nie wszyscy tylko cos mowia by zaistniec. Moze to przesada ale co tam trzeba ich wspierac w koncu to nasza kolejna szansa :D
teoretyk (niezweryfikowany)
Oni już mieli swoja szansę... Zjebali misje, i szukają wyborców w nas "popalaczach" :) Dobrze, że chociaz się coś dzieje, do wyborów jeszcze długa droga, PIS stołków przed czasem nie odda.
katul (niezweryfikowany)
moze jakis dialog zapali dalsza reakcje, chociaz ja nie wierze w rewolucje bez pieniedzy. : /
Jezus (niezweryfikowany)
Hybrydy? gdzie to ? w jakim mieście?
Zajawki z NeuroGroove
  • 25I-NBOMe
  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Impreza z ostrą muzyką hardcorowo, breakcorowo, speedcorowo, terrorcorową :)

   Tak sobie pomyślałam, że warto by było uzupełnić neurogroove o moje doświadczenia :) Publikowałam tutaj trip raporty z początków mojej psychoaktywnej kariery, które były średnio udane. Nie jest łatwo teraz opisać te długie lata licznych doświadczeń. 

    Niedawno wpadłam na pomysł, żeby wkleić tutaj fragment mojej (nieskończonej jeszcze) książki, w której opisałam najpiękniejszego tripa w moim życiu. Wycięłam zbyt osobiste momenty a zostawiłam te, które dotyczą samego tripa. Miłej lektury :)

  • Oksykodon
  • Pierwszy raz

Pozytywne nastawienie z nutką ciekawości i niepewności. Trip spędzony we własnym pokoju, przy dobrym jedzeniu, piwku i muzyce.

Moje doświadczenie z opiatami i opioidami do tej pory kończyło się na kodeinie i tramalu. Wielkie ucieszenie pojawiło się u mnie gdy znajomy zadzwonił z informacją, że ma dojście do leku OxyContin. Po krótkim zastanowieniu się zdecydowałem, że kupię jedną tabletkę i wypróbuję ten lek. Po zajęciach na uczelni pojechałem do tego znajomego w celu nabycia OxyContinu. Zapłaciłem 40 zł za 1 tabletkę, zawierającą 80mg substancji. Zamówiłem sobie pizzę oraz w drodze do domu zahaczyłem o sklep spożywczy żeby kupić piwo. 

  • Grzyby halucynogenne

Mój pierwszy kontakt z grzybami halucynogennymi miał miejsce dość spontanicznie. Już od pewnego czasu chciałem się z nimi spotkać, ale jakoś niespecjalnie czyniłem w tym kierunku starania... Stwierdziłem, że `jak przyjdzie, to będzie`. Dla jasności chciałbym jeszcze tylko dodać, że jestem zwolennikiem jedynie naturalnych środków zmieniających świadomość.

  • Lophophora williamsii (meskalina)
  • Pierwszy raz

Pozytywne nastawienie, radość, osoba zdecydowana do brania substancji, planowała to dużo wcześniej. Tolerancja zerowa/ bardzo niska. Otoczenie przyjazne, znane osobie; jej własne mieszkanie, z jej ulubioną muzyką - nad ranem otoczenie jej domu.

Zacząć muszę od przyznania się, że nie byłem bezpośrednio obok osoby podczas spożywania przez nią substancji. Informacje podane w raporcie mogą więc lekko odbiegać od rzeczywistości. Całość raportu była mi składana przez telefon, od etapu planowania do wieczora następnego dnia, gdy przeżywała efekty "po". Mimo to, zdecydowałem się dodać raport przez braki w informacjach o przeżyciach z meskaliną na stronie, tym bardziej w takim miksie

randomness