Defraudacja marzeń

Oświadczenie znalezione na stronie Wolnych Konopi, pokazuje jak bardzo naiwni byli ci, którzy dali się uwieść politykom. Dzisiaj mówią, że zostali wmanipulowani, jednakże prawda jest taka, że po prostu byli naiwni, śnili na jawie, od samego początku.

Tagi

Źródło

Wolne Konopie

Komentarz [H]yperreala

pozostaje tylko przypomnieć: a nie mówiliśmy? polityka jest dobra tylko dla polityków, czyli ludzi, którzy nie mają żadnych skrupułów i moralności, dla oszustów.

Odsłony

5596

Oświadczenie znalezione na stronie Wolnych Konopi, pokazuje jak bardzo naiwni byli ci, którzy dali się uwieść politykom. Dzisiaj mówią, że zostali wmanipulowani, jednakże prawda jest taka, że po prostu byli naiwni, śnili na jawie, od samego początku.

Oto pełna treść oświadczenia:

Opublikowane tydzień temu w mediach Porozumienie Janusza Palikota z Inicjatywą Wolne Konopie jest w istocie NIEPOROZUMIENIEM, w które wmanipulowani zostali zarówno kandydaci reprezentujący Wolne Konopie jak i sam Janusz Palikot. A przede wszystkim - Wyborcy!
Zaprezentowane „NIEPOROZUMIENIE" i przedstawione w nim obietnice wprowadzają w błąd tysiące naszych aktywistów i sympatyków, w tym wielu Wyborców. Marketing polityczny zastępuje dyskusję o konkretach. Walka o głosy za cenę OSZUKIWANIA Wyborców - to stałe cechy polskiej Polityki.
Kandydaci Wolnych Konopi nie brali udziału w przygotowaniu stanowiska Janusza Palikota opublikowanego m,in. w Spliff # 33, nie konsultowano z nami także przedstawionych tam propozycji zmian w ustawie. Podpisane NIEPOROZUMIENIE jest wyborczym pustosłowiem i wyrazem pustogłowia osób odpowiedzialnych za jego treść.

 

NIE MA I NIE BĘDZIE ŻADNEGO PROJEKTU „USTAWY KONOPNEJ" regulującej obrót konopiami medyczny, rekreacyjny...
NIE MA I NIE BĘDZIE ŻADNEGO PROJEKTU UST. 4 do obowiązującego art. 62 UPN
NIE BĘDZIE ŻADNEJ KOALICJI


Dlaczego?


Po 1:
Przedstawione propozycje i postulaty są dowodem kompletnej nieznajomości prawa antynarkotykowego, farmaceutycznego, podatkowego, nie wspominając już o umowach międzynarodowych.
Proponowany ust. 4 to bubel prawny, pasuje do ustawy jak wibrator do wagonu restauracyjnego „Wars". Całościowa regulacja obrotu konopiami wymagałaby niesłychanego wysiłku legislacyjnego na szczeblu krajowym, międzynarodowym i unijnym, trwałaby ze dwie kadencje a koszty przygotowania takiego aktu możemy sobie, całe szczęście, tylko wyobrażać. System prawa i jego tworzenie to nie tablica na FB - jak zdają się myśleć twórcy tego bełkotu i osoby stojące za jego publikacją.
Gratulujemy - zarówno Janusz Palikot, jak i kandydujący z jego list zwolennicy legalizacji dali się WMANIPULOWAĆ w podpisywanie PUSTYCH OBIETNIC.

 

Po 2:
Wolne Konopie mają własną propozycję legislacyjną - projekt ustawy pod którym w ubiegłym roku zebraliśmy kilka tysięcy podpisów. To takie proste:


- 30 gramów na własny użytek
- 3 krzaki we własnym domu
- AMNESTIA DLA SKAZANYCH

 
Wszystko na zasadach opisywanych w zeszłym roku. Projekt był konsultowany m.in. w Biurze Analiz Sądu Najwyższego, Ministerstwie Zdrowia - jest nawet lepszy, niż przyjmowany w tym samym czasie projekt rządowy. Za powagą naszych argumentów przemawiają Instytucje takie jak Sąd Najwyższy, Naczelny Sąd Administracyjny, Prokurator Generalny.
Za powagą podpisanego porozumienia i stanowiska Palikota przemawia Palikot...
Oficjalne stanowisko w sprawie Programu Wyborczego Wolnych Konopi i szczegóły współpracy z Januszem Palikotem przedstawimy w piątek 7 października, w oficjalnym komunikacie, do którego będą mogli odnieść się wówczas sam Janusz Palikot i kandydaci startujący z pozycji 7 na jego liście
Wtedy ruszy ponownie zbiórka podpisów pod naszym projektem ustawy.


Marsz 1 października jest marszem Wolnych Konopi, a nie Wolnych Konopi i Ruchu Palikota!


Inicjatywa Wolne Konopie
Komitet Inicjatywy Ustawodawczej Wolne Konopie
Jędrzej Sadowski
Tomasz Obara
Konrad Rycerz
Rafał Małyszko
Paulina Siedlaczek
Maciej Szczęsny
Artur Lewiński

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)

No dobra, ale KTO KOGO wmanipulował, bo nic z tego nie rozumiem? To są jakieś różne Wolne Konopie? Ktoś się im włamał na konto i zamieścił porozumienie? Jakiś spisek, czy co?

Czy to może jest taki objaw nieposłuszeństwa, kiedy zaczęto kojarzyć WK z RP, a WK jest "zosia samosia"? Niech mi ktoś powie, bo kiedy zobaczyłem art o porozumieniu na stronie WK (samego tekstu tych ustaw cytowanych nie widziałem), to pomyślałem że to wspaniale, przecież samo WK jest zbyt słabe i niszowe.

Właśnie słuchałem Palikota w PR3 polskiego radia i mówił też o współpracy z ludzmi walczącymi z polskim prawem i zrobił na mnie świetne wrażenie (napisałem przed chwilą komentarz pod artykułem "Kolejny szokujący pomysł (...)", więc nie będę się powtarzał), a tu się dowiaduję, że nie ma współpracy, ktoś kogoś wmanewrował.

Coś mi się widzi, że macie tam niezły burdel w Wolnych Konopiach, i wogóle nie wiecie czego chcecie, a okazja do działania jest wg mnie fantastyczna.

No nic, powodzenia, ja dalej namawiam kogo mogę na głos na 7 miejce RP, innej opcji nie ma:)

lemonet

Ha, ja namawiam kogo się da, żeby przestali się panicznie bać konopii i rzekomego "strasznego od nich uzależnienia". I jak na razie całkiem nieźle mi idzie:) Uważam, że to jest najważniejsze - dajmy sobie wszyscy spokój z polityką, i zacznijmy pracować u podstaw - zmieniać najbliższe otoczenie.

Jeżeli każdy palacz ostro wziąłby się za taką pozytywną propaganję, to w krótkim czasie dałoby radę stworzyć w polskim społeczeństwie nowe środowisko. Środowisko, w którym premier nie musiałby być takim jeb..., yyy, pardon, strasznym hipokrytą (piję do tego, że sam kiedyś palił i jakoś żyje, a wmawia ludziom, iż wierzy, iż trawka to zło ostateczne.) Wtedy właśnie poparcie depenalizacji, albo nawet i legalizacji, byłoby populistyczną decyzją.

Jak widzę palaczy, którzy się ukrywają ze swoim hobby, robi mi się żal. Wyjdźmy -wszyscy- z cienia, jak zobaczą Wyraźnie (słowo-klucz) ilu nas jest, i że jesteśmy w dużej mierze normalni... Przecież zorientują się, że prześladowanie tak wielkiej części społeczeństwa jest kompletnie pozbawione sensu.

Anonim (niezweryfikowany)

haha marz sobie dalej, 'wychodzenie' to tylko kłopoty, ciesze się że są ludzie którzy jeszcze probóją, ja po tylu latach wkurwiania poprostu wole przyjebac am-2201 niz sie stresowac ze moga mnie wsadzic, jedyne co można wlasciwie zrobic to wyjechac, bo za PO lub PIS możecie próbować i milion lat, nawet jakby wygral ruch palikota co jest mało prawdopodobne niezdziwiłbym sie jakby itak polecieli w huja wszystkich palaczy i dalej bedzie nielegalne bo 'cośtam cośtam i sie nieda prawnie", jedynie Korwin to pewniak bo to ideowiec a nie jakis pies szogunatu, ale go wyruchali bez mydła zamykając mu droge na wszystkie ośrodki wyborcze

Anonim (niezweryfikowany)

janusz korwin-mikke jest dopuszczony do wyborow w całym kraju tylko on nie oszuka palikot nic nie zrobi on jest wyrachowany i sie wykreci a korwin to ideowiec i on to zrobi.administratorze musisz to napisac na glownej bo wszyscy musimy sie polaczyc i na korwina zaglosujmy bo widze ze duzo osob na palikota glos chce zmarnowac. korwin mikke janusz lista ogolnopolska nr 9

Anonim (niezweryfikowany)

Korwin jest już stary i nieraz jak się go słucha to ręce opadają, to że w kwesti narkotyków ma rację to za mało.. Palikot właśnie ma szansę REALNĄ coś zmienić. Ma ogromne poparcie, Głosujcie na Palikota!

Anonim (niezweryfikowany)

unknown to ktoś z pisu pewnie

Anonim (niezweryfikowany)

Porozumienie ZOSTAŁO PODPISANE, poza tym Janusz Palikot oficjalnie i publicznie popiera postulaty Wolnych Konopii. Cały ten artykuł to bzdety. Ciekawe czy ktoś chce osłąbić przez to wiarygodność Janusza Palikota....

Anonim (niezweryfikowany)

Co wy wogóle opisujecie??.... niczego nie rozumiem z tego bełkotu.

Anonim (niezweryfikowany)

bez sensu te brednie z nieporozumieniem

głosować na Palikota i już

Anonim (niezweryfikowany)

jak pisza to ludzie z wolnych konopii to znaczy, ze palikot cos odpierdala. ja to mu od poczatku nie ufalem

Anonim (niezweryfikowany)

Czy to aby trzyma się kupy? Nie jestem co prawda ekspertem w sprawie uprawy, ale z tego co wiem z jednego krzaczka uzyskuje się sporo ponad 30g plonu, nie mówiąc już o trzech krzaczkach. Czyli zatem resztę plonu będę zmuszony spuścić w klozecie, aby nie złamać prawa?

Anonim (niezweryfikowany)

Rozdasz znajomym.

Anonim (niezweryfikowany)

"Oficjalne stanowisko w sprawie Programu Wyborczego Wolnych Konopi i szczegóły współpracy z Januszem Palikotem przedstawimy w piątek 7 października, w oficjalnym komunikacie (...)"

No i co? Zarówno tu, jak i na ich stronie cisza.

Zajawki z NeuroGroove
  • DMT
  • Przeżycie mistyczne

Samotnie na gralni. Wielka chęć kolejnej sesji z DMT w roli głównej.

   Witajcie wszystkie duszyczki. Pragnę podzielić się z wami kolejnym doświadczeniem. Tym razem czystego surrealizmu (a może lepiej - nadrealizmu). Postaram się jak najdokładniej opisać to, czego nie da się nawet wyobrazić, a co dopiero uchwycić w ramy słowne. Zyskując choć na (wieczny) moment dostęp do kronik Akashy, hiperprzestrzeni - widziałem. 

 

  • grzyby
  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

Długo wyczekiwany moment ponownego grzybowego tripa, po około 10 latach przerwy. Obozowisko w górach, ognisko, wiata, rzeka, deszcz i wiatr. Główny cel wyjazdowy: zaktualizować wspomnienia związane ze wrzucaniem grzybów za małolata.

Ja i kumpel, leśne obozowisko - wiata, studnia i ognisko. Od rana czilujemy przy ognisku w chłodny, deszczowy i wietrzny dzień. Okoliczności odbiegały nieco od wymarzonych, ale postanowilismy się tym nie zrażać. Ostatni raz zarzucałem grzyby dobre 10 lat temu, a w tym roku naszła mnie niespodziewana chęć zasmakowania głębi psychodelicznego doświadczenia i zweryfikowania tego stanu ze wspomnieniami z przeszłości. Oczekiwałem wglądu w samego siebie oraz podróży, cokolwiek miała ona oznaczać.

  • Inne

ja mialem po paleniu 3 najwazniejsze przemyslenia (ktore

pamietam bo napewno bylo wiecej): wszystko, ale doslownie

wszystko sklada sie z drobniutkiego pylku. wszystkie rzeczy

i organizmy zywe skladaja sie z pylku, ktory jest taki sam

(chemicznie) , ale rozni sie odrobine wlasciwosciami

fizycznymi (gietkosc, elastycznosc). sprobujcie kiedys w

czasie podrozy na elektrykach (hasze, grasy, kwasy, kaktusy,

guma z zuzytych opon samochodowych....) popatrzec na cos i

  • Bad trip
  • Marihuana

Zima, małe miasteczko w środku Polski, park i wzgórze.

Mam 17 lat i od dłuższego czasu jestem zainteresowany enteogenami, doświadczaniem stanów mistycznych. Dużo o tym czytam, zbieram informacje o przeróżnych substancjach, takich jak psylocybina, meskalina, lsd, mdma, thc, mefedron, kokaina, meta, mąka i tym podobne. Jestem zainteresowany chemią jako dyscypliną naukową. Od dawna marzy mi się spróbowanie  dietyloamidu kwasu d-lizergowego, lecz nie mam dobrych dojść, a loklanego rynku się boję zwłaszcza po czytaniu niektórych raportów na Neuro Groove, w których często ludzie na początku myślą, że dostali kwas, a potem okazuje się, że to np.

randomness