Zaproszenie - Wysłuchanie opinii publicznej

Tylko do jutra Ministerstwo Zdrowia czeka na zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału w wysłuchaniu opinii społecznej o prawie narkotykowym!

Tagi

Odsłony

1898
Tylko do jutra Ministerstwo Zdrowia czeka na zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału w wysłuchaniu opinii społecznej o prawie narkotykowym! Tylko kilkoro sympatków kanaby zgłosiło się. Dziękujemy serdecznie pozostałym za walkę o reformę. Brawo :/ Liczbę miejsc zwiększono do 90. Do 4 Lutego Ministerstwo czeka na Twoją opinie, jeśli jeszcze jej nie wysłałeś, napisz parę słów o tym jak działa obecna ustawa i jak powinna wyglądać nowa i [wyślij SWOJĄ opinię|http://hyperreal.info/ustawa/wyslij.php] Ale to nie jedyny sposób w który możesz pomóc, 9 Lutego 2005, o 15:30,Minister Zdrowia Marek Balicki wysłucha opinii publicznej i podejmie decyzję o dalszym losie tej reformy a w szczególności depenalizacji posiadani narkotyków na własny użytek. Jeśli zależy Ci na tym aby prawo zostało zmienione, musisz tam być i wyrazić swoje zdanie najlepiej jak potrafisz! Każda osoba może nam pomóc. Dlaczego? Oto zasady tej gry: - Minister ogłasza w mediach termin i temat publicznego wysłuchania. - Na stronie internetowej ministerstwa publikowany jest projekt ustawy czy rozporządzenia, które mają być konsultowane. - Każdy, kto chciałby przedstawić swoje uwagi, musi zgłosić się, podając swoje dane - listem, faksem lub mailem. - Jeśli chętnych będzie za dużo, żeby mogli pomieścić się w sali, w której ma się odbyć przesłuchanie, odbędzie się losowanie. Osobną pulę miejsc mają osoby prywatne, osobną instytucje, organizacje pozarządowe czy samorządy zawodowe. Na pierwszym w historii Polski wysłuchaniu - poświęconemu niekaraniu za niewielką ilość narkotyku - ma być 90 osób. Wysłucha ich osobiście Minister Zdrowia Marek Balicki. - Każdy może mówić nie dłużej niż trzy minuty. Nie wolno polemizować z przedmówcami. Kto łamie reguły - traci głos. - W ciągu tygodnia od wysłuchania minister publikuje na stronie internetowej sprawozdanie: listę mówców, opis ich opinii i stanowisko ministerstwa do każdej z nich. Dlatego zależy Nam na tym abyś był Tego dnia w Ministerstwie Zdrowia i powiedział tych parę słów o tym jak obecne prawo wpływa na Twoje życie. Ministerstwo Zdrowia prosi o potwierdzenie zainteresowania udziałem w spotkaniu do dnia 3 lutego br. (tel. (022) 634 94 61, konsultacje@mz.gov.pl, Ministerstwo Zdrowia, Gabinet Polityczny 00-952 Warszawa, ul. Miodowa 15). Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, adres zamieszkania, tel. kontaktowy oraz nr dokumentu tożsamości. W przypadku organizacji społecznych prosimy o podanie nazwy organizacji. Liczba miejsc ograniczona, w razie zgłoszenia się większej liczby uczestników zostanie przeprowadzone losowanie. Więcej informacji o nowej ustawie: http://hyperreal.info/ustawa/ Jeśli wysłałeś zgłoszenie powiedz nam o tym - kontakt@kanaba.info . Razem możemy zdziałać więcej. TERMIN ZGŁOSZEŃ NA WYSŁUCHANIE W MINISTERSTWIE ZDROWIA UPŁYWA W CZWARTEK - 3.II.2005 !!!!

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • LSD-25

Samotna wyprawa.

Witam. To opowiadanie opisuje historię, która mogłaby się zdarzyć, ale zapewne jest tylko fikcją literacką;-)

  • Pierwszy raz
  • Pregabalina

nuda i dobre samopoczucie

Tutaj wklej własny tekst. Nasz słownik dokona jego

Wszystko zaczęło się od tego, że dzień albo dwa wcześniej znalazłem 8 tabletek pregabaliny po 75mg.

Jest piątek, wczoraj umówiłem się z kolegą na kota w sobotę, więc od razu po szkole poszedłem do aptek po sudafed, w międzyczasie stwierdziłem, że skoro znalazłem trochę pregabaliny i czytałem, że można ją miksować razem z metkatem to pomyślałem, że dołożę ja i zrobię z tego lekki miks, ale po chwili mi przeszło, ponieważ pregabaliny nie znam tak bardzo i nie wiem nawet jak się po niej zachowam.

  • Pridinol


Substancja : chlorowodorek pridinolu


Produkt : Pridinol, firmy POLON , cena 5,60 zł za 50 tabletek


Dawka : od 5 tabletek. Przy 10 maxymalny HARDCORE


Poziom doświadczenia : thc, efedryna, (meta)amfetamina, kodeina, dextrometorfan, benzydamina, aviomarin, extasy, , karbamazepina, tramal, nikotyna, etanol, metanol, relenium ( plus inne wynalazki)

  • Efedryna

8 TABLETEK TUSSIPECT


1/2 140 GRAMOWEJ BUTELKI TUSSIPECTU W SYROPIE


2 ASPIRYNY


2 MOCNE KAWY