Zaproszenie - Wysłuchanie opinii publicznej

Tylko do jutra Ministerstwo Zdrowia czeka na zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału w wysłuchaniu opinii społecznej o prawie narkotykowym!

Tagi

Odsłony

1898
Tylko do jutra Ministerstwo Zdrowia czeka na zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału w wysłuchaniu opinii społecznej o prawie narkotykowym! Tylko kilkoro sympatków kanaby zgłosiło się. Dziękujemy serdecznie pozostałym za walkę o reformę. Brawo :/ Liczbę miejsc zwiększono do 90. Do 4 Lutego Ministerstwo czeka na Twoją opinie, jeśli jeszcze jej nie wysłałeś, napisz parę słów o tym jak działa obecna ustawa i jak powinna wyglądać nowa i [wyślij SWOJĄ opinię|http://hyperreal.info/ustawa/wyslij.php] Ale to nie jedyny sposób w który możesz pomóc, 9 Lutego 2005, o 15:30,Minister Zdrowia Marek Balicki wysłucha opinii publicznej i podejmie decyzję o dalszym losie tej reformy a w szczególności depenalizacji posiadani narkotyków na własny użytek. Jeśli zależy Ci na tym aby prawo zostało zmienione, musisz tam być i wyrazić swoje zdanie najlepiej jak potrafisz! Każda osoba może nam pomóc. Dlaczego? Oto zasady tej gry: - Minister ogłasza w mediach termin i temat publicznego wysłuchania. - Na stronie internetowej ministerstwa publikowany jest projekt ustawy czy rozporządzenia, które mają być konsultowane. - Każdy, kto chciałby przedstawić swoje uwagi, musi zgłosić się, podając swoje dane - listem, faksem lub mailem. - Jeśli chętnych będzie za dużo, żeby mogli pomieścić się w sali, w której ma się odbyć przesłuchanie, odbędzie się losowanie. Osobną pulę miejsc mają osoby prywatne, osobną instytucje, organizacje pozarządowe czy samorządy zawodowe. Na pierwszym w historii Polski wysłuchaniu - poświęconemu niekaraniu za niewielką ilość narkotyku - ma być 90 osób. Wysłucha ich osobiście Minister Zdrowia Marek Balicki. - Każdy może mówić nie dłużej niż trzy minuty. Nie wolno polemizować z przedmówcami. Kto łamie reguły - traci głos. - W ciągu tygodnia od wysłuchania minister publikuje na stronie internetowej sprawozdanie: listę mówców, opis ich opinii i stanowisko ministerstwa do każdej z nich. Dlatego zależy Nam na tym abyś był Tego dnia w Ministerstwie Zdrowia i powiedział tych parę słów o tym jak obecne prawo wpływa na Twoje życie. Ministerstwo Zdrowia prosi o potwierdzenie zainteresowania udziałem w spotkaniu do dnia 3 lutego br. (tel. (022) 634 94 61, konsultacje@mz.gov.pl, Ministerstwo Zdrowia, Gabinet Polityczny 00-952 Warszawa, ul. Miodowa 15). Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, adres zamieszkania, tel. kontaktowy oraz nr dokumentu tożsamości. W przypadku organizacji społecznych prosimy o podanie nazwy organizacji. Liczba miejsc ograniczona, w razie zgłoszenia się większej liczby uczestników zostanie przeprowadzone losowanie. Więcej informacji o nowej ustawie: http://hyperreal.info/ustawa/ Jeśli wysłałeś zgłoszenie powiedz nam o tym - kontakt@kanaba.info . Razem możemy zdziałać więcej. TERMIN ZGŁOSZEŃ NA WYSŁUCHANIE W MINISTERSTWIE ZDROWIA UPŁYWA W CZWARTEK - 3.II.2005 !!!!

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • DPT

Przytulny, pełen magii pokój współtowarzysza podróży, przygaszone światło, cisza, spokój a w tle leci album shpongle.

25.10.2007

Cały dzień chodziłem troszkę zdenerwowany, obawiałem się tego, że coś może pójść nie tak, nigdy nie podawałem żadnych substancji, a tym bardziej narkotyków metodą domięśniową, jednak wszystko udało się z nawiązką. Wraz z forumowym kolegą leśnikiem ok. godziny 23, przystąpiliśmy do przygotowań. Sporządzono mieszaninę, 4ml wody do iniekcji z 100mg DPT Hcl, używając grzejnika, żeby troszkę podgrzać wodę, wszystko się ładnie rozpuściło i zostało przefiltrowane przed nabraniem roztworu do strzykawek.

  • Amfetamina

Jako, że poniższy tekst jest niejako spowiedzią człowieka, który przeszedł wiele z amfetaminą, pozostawię go w niezmienionej formie, chociażby po to, żeby pokazać, jak zmienia się sposób myślenia/pisania po długotrwałych ciągach z tego typu stymulantami. Jeśli pojawią się takie prośby, mogę spróbować wyedytować ten tekst i zamieścić go obok oryginału.

Pozdrawiam i życzę miłej lektury.

mod.

  • 25D-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Zimny i słoneczny, jesienny dzień. Puszcza Białowieska od strony Hajnówki, droga powrotna przez wspomnianą miejscowość, pokój na stancji.

 

  • 1P-LSD
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie jak najbardziej pozytywne. Dzień wolny od trosk, cały dla mnie. Piękna, słoneczna pogoda.

Ostatnimi czasy doszły mnie słuchy o microdosingu. Ponieważ chciałem się jakoś odblokować twórczo, to ta koncepcja wydała mi się zachęcająca i postanowiłem wcielić ją w życie. Zmagam się też trochę z lekką aspołecznością i lękami, więc liczyłem również na zerwanie więzów w tej kwestii (oczywiście podejmuję walkę ze swoimi problemami na różnych płaszczyznach, nie tylko karmiąc się pscyhodelikami, więc oczywiście jest to tylko element "terapii"). Cztery dni po tripie przy dawce 125 µg, uwzględniając tolerancję, wycelowałem w około 30 µg. Oto efekty:

randomness