Dziennikarska prowokacja na forum hyperreala

Dziennikarska prowokacja pokazuje, że na forum hyperreala działają dilerzy. Redakcja hyperreala przestrzega, że forum jest stale monitorowane przez służby i dziennikarzy, i że handel substancjami nielegalnymi grozi więzieniem. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Tagi

Źródło

TTV

Komentarz [H]yperreala

Przestrzegamy, że każdy, kto zostanie przyłapany na handlu na forum, straci konto. Oczywiście jeśli dilera złapie policja, konto na wiele się i tak nie przyda, bo w więzieniu nie ma dostępu do internetu.

Odsłony

15008

Dziennikarska prowokacja pokazuje, że na forum hyperreala działają dilerzy. Redakcja hyperreala przestrzega, że forum jest stale monitorowane przez służby i dziennikarzy, i że handel substancjami nielegalnymi grozi więzieniem. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Dziennikarska prowokacja, zdaniem autorów programu, była jedyną możliwą metodą, by pokazać czarno na białym jak łatwo w Polsce wejść w posiadanie heroiny i innych narkotyków. Reporterzy podobno bez najmniejszego problemu znaleźli na forum hyperreala osobę oferującą narkotyki. Sfinalizowanie transakcji zajęło kilka minut. W centrum Warszawy, w biały dzień, niemal na oczach przechodzących tuż obok ludzi. W tej sytuacji dziennikarze zadają pytanie - jak to możliwe... w kontekście dosyć surowego polskiego prawa antynarkotykowego?

 

Materiał filmowy: http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/zakup-kontrolowany-blisko-ludzi,159674.html

 

Informacja o autorach prowokacji:


TTV jest nowoczesną stacją telewizyjną, która rozpoczęła nadawanie 1 stycznia 2012 roku wraz z ruszającą w Polsce telewizyjną rewolucją cyfrową.

Atutem stacji jest ramówka oparta na własnych, autorskich programach oraz charyzmatyczne osobowości - prowadzący, którzy mają odwagę realizować swoje pasje na antenie TTV.

Telewizja TTV ma swój niepodrabialny charakter programowy. Prezentuje widzom inspirujące historie w oryginalnych, autorskich programach jak "Kossakowski. Inicjacja", "Kossakowski. Szósty zmysł", "Kossakowski. Nieoczywiste", "Betlejewski. Prowokacje", "Ostre cięcie". Charakter stacji buduje też angażujący miks programów poradnikowo - edukacyjnych - "Usterka", oraz "Handlarze", a także poznawcze pasmo informacyjne w postaci "DeFacto" oraz "Expressu". TTV jest też blisko tematów z codziennego życia poprzez programy interwencyjne "Blisko ludzi" oraz "Uwaga! Po uwadze".

TTV jest związana z kanałami Grupy TVN. Realizuje też koprodukcje z innymi dużymi kanałami (wspólna seria "Tabu Polska" z National Geographic). Oferta programowa TTV zawiera także produkcje zagraniczne, w tym z krajów Europy Wschodniej (Ukraina, Rosja).

Stacja dystrybuowana jest przez pierwszy multipleks (MUX-1) w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Dostępna jest również w największych telewizjach kablowych (m.in. VECTRA, UPC, INEA) i w telewizji satelitarnej (na wszystkich platformach cyfrowych).

Oceń treść:

Average: 9 (2 votes)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)

Jprl....
Oczywiście cała nagonka musi skupiać się akurat na TYM portalu, musi dotyczyć TEGO portalu i trzeba koniecznie zająć się TYM portalem.
Nasi główni bohaterzy nie skupią się na zwalczaniu konkretnej grupy ludzi, tylko portalowi, ma rzekomo wszystko ułatwiać...
Rozumiem, że jak się na onecie czy interii z kimś dogadają w sprawie zakupu, to też wezmą ten portal "pod lupę"?

Anonim (niezweryfikowany)

trzeba zaskarzyc internet bo jest zly i ulatwia zycie zlym ludzia

jak mnie ktos prowokuje to w czape dostaje

historia uczy tak wiec a hr-a gugle mi podsunely wiec to od nich trzeba zaczac

Anonim (niezweryfikowany)

Dodalem komentarz do twojego postu bo nie wiedzialem jak dodac nowy

A moze oni poprostu gwiazde dostali od tego pseudo Dilera ;) (chodzi o to ze dostali np tynk)

I dlatego nie ma policyjnej afery

Anonim (niezweryfikowany)

tvn i wszystko jasne

podrawiam telewizje platformy obywatelskiej dzieki wam czuje sie taaaaki bezpieczny

Anonim (niezweryfikowany)

Ktoś wie pod jakim nickiem zarejestrowała się ttv?

Anonim (niezweryfikowany)

Brawo Brawo prowokacja ze ooo hoho Telekamere macie na bank .... Trzeba uczyć młodych a nie walczyć z wiatrakami w necie 

Anonim (niezweryfikowany)

beznadziejny pomysł. I tak to nic nie da. Próbujecie zrobic w okół siebie przez to jakies "halo" ? słabe.

Anonim (niezweryfikowany)

Jako że posiadanie heroiny w Polsce jest nielegalne, mam nadzieję, że tymi marnymi dzienikarzynami zajmą się odpowiednie służby. Won od hypka!

Anonim (niezweryfikowany)

Mam nadzieję, że nastanie kiedyś dzień, w którym państwo przestanie się wpierdalać w życie ludzi.

Jeśli ktoś chce zażywać to i tak będzie to robił.

Zresztą, co ja się produkuje, jak zwykłe zioło traktują jako silnie uzależniającą truciznę. 

Anonim (niezweryfikowany)

Im się wydaje, że jak wprowadzą cenzurę w internecie, zamkną ludziom usta i odbiorą możliwości "czynienia sobie krzywdy". To problem narkotykowy (przyczyna brania narkotyków), zniknie.

Anonim (niezweryfikowany)

Na dopalatorze bywały podobne prowakacje, widać na siłę szukali haków by zamknąć fora.

Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

Patrz właściwy opis.

Opis pierwszego doświadczenia po grzybach halucynogennych (łysiczkach lancetowatych) w ilości 35 suszonych + taka sama dawka po dwóch godzinach. Całe doświadczenie trwało około cztery godziny. Pomijając szałwię wieszczą, było to moje pierwsze doświadczenie z psychodelikami. Opis dość rozwlekły i szczegółowy: pierwotnie pisany jako list do znajomego. Myślę jednak, że nie nudny. Zapraszam.

  • Grzyby halucynogenne

Wiek: 19

Doświadczenie: LSD, Psylocybina (3 raz), LSA, Ecstasy, DXM, THC, Calea Zachatechichi

Wrzucone: 2,2g suszonych Psilocybe Semilanceata + iMAO

Set&Setting: Grzyby wrzucone ze Shroom Jokerem. Zima. Słoneczny dzień. Najpierw w domu, niedługo później podróż miastem do pobliskiego lasku, tam kulminacja, następnie powrót w okolice zamieszkania.

Byłem niesamowicie radosny tego dnia, wręcz podniecony faktem, że dostałem 150 grzybów w środku zimy. Tęskniłem już za nimi.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Nigdy nie przywiązywałem dużej wagi do przygotowania psychicznego przed podróżą. Zadbałem tylko jak zwykle - o dobre nastawienie, bo kwas i tak pokaże mi to co on chce, nie co ja chcę. Ostatnio układało mi się w życiu, także tzw. set miałem zapewniony. Natomiast setting przygotowałem z jak największą dokładnością i dbałością o szczegóły. Wybrałem swoje mieszkanie, gdzie miałem spędzić samotnie peak, a potem wyjść na miasto i spotkać się z kumplami.

Witam wszystkich serdecznie!

Chciałbym podzielić się z wami moim ostatnim doświadczeniem wywołanym przez magiczną molekułę zwaną dietyloamidem kwasu D-lizergowego lub jak kto woli LSD. 

Pragnę zaznaczyć, że jest to mój pierwszy tripraport, a ja jestem osobnikiem nieposiadającym nadzwyczajnych zdolności pisarskich ani rozbudowanego słownictwa, jednak postanowiłem że spróbuję swoich sił. W końcu musi być ten pierwszy raz. Tyle ze słów wstępu, teraz lecimy z właściwą częścią opowiastki :).

 

Przygotowanie do tripa:

  • 4-HO-MIPT
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Słoneczne popołudnie, najlepszy skład - czwórka przyjaciół (Ja, M, G oraz J), chęć przeżycia najlepszej podróży jakiej dotychczas mieliśmy okazje doświadczyć, stanu który kończy i rozpoczyna nowy etap naszego życia. Miejsce – początek pod lasem, później powrót do centrum naszej miejscowości i ogromna ilość przygód jakie podczas tripu nas spotkały.

Popołudnie: W tym momencie miała zacząć sie nasza podróż, niestety z pewnych wzgledów musielismy poczekać do około godziny 17 na pełną ekipe bez której podróz ta nie miała by sensu, ale o tym później. W między czasie zrobilismy małe zakupy, chipsy, sok, baterie do głosniczków. Rozeszliśmy sie do domów przygotowac sie mentalnie gdyz dzieliły nas minuty od podrózy. Wraz z Jahem przyszlismy do mnie, wybraliśmy odpowiednia muzykę (Shpongle, Total Eclipse, Cell, Bluetech, Asura, Zero Cult) może coś pominałem ale to szczegół, oczywiscie najlepiej wyselekcjonowane tracki.