Bezpłatna Pomoc Prawna

Uprzejmie informujemy, że sekcja Kliniki Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, „Redukcja Szkód” oferuje pomoc prawną, udzielaną w formie porad i opinii prawnych przez studentów przy współpracy z prawnikami koordynującymi działania Kliniki Prawa. Działalność sekcji Redukcja Szkód skierowana jest dla użytkowników nielegalnych środków psychoaktywnych, zarówno konsumentów okazjonalnych, jak i osób uzależnionych.

toudy

Kategorie

Źródło

Spliff

Odsłony

2790
Uprzejmie informujemy, że sekcja Kliniki Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, „Redukcja Szkód” oferuje pomoc prawną, udzielaną w formie porad i opinii prawnych przez studentów przy współpracy z prawnikami koordynującymi działania Kliniki Prawa. Działalność sekcji Redukcja Szkód skierowana jest dla użytkowników nielegalnych środków psychoaktywnych, zarówno konsumentów okazjonalnych, jak i osób uzależnionych. Dyżury, na których przyjmowani będą Klienci, odbywają się w: Sekcja Redukcji Szkód, ul. Wspólna 65a (oficyna, III piętro) lok. 36 w dniach: Poniedziałek godz. 10-11 Wtorek godz. 13.30-14.30 Środa godz. 13.30-14.30 Czwartek godz. 15-16 W celu umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numer tel. (22) 552 08 11, tel./ fax (22) 552 43 18 Porady można uzyskać także za pomocą poczty elektronicznej. Proszę dokładnie opisać swój problem i wysłać na adres redukcjaszkod@poczta.wp.pl Pomoc prawna udzielana jest bezpłatnie. Czym jest Redukcja Szkód? Jest to polityka i programy, które próbują przede wszystkim zredukować niepomyślne: zdrowotne, prawne, socjalne i ekonomiczne konsekwencje dla osób używających środki psychoaktywne, ich rodzin i społeczeństwa. Cele Redukcji Szkód: * Pomoc prawna dla osób uzależnionych i zażywających substancje psychoaktywne * Promocja praw osób uzależnionych i używających środki psychoaktywne * Działalność na rzecz zmiany polityki antynarkotykowej - zniesienia karalności posiadania małej ilości narkotyku na własny użytek * Zmiana stosunku wobec osób uzależnionych i zażywających substancje psychoaktywne * Pomoc osobom wychodzącym z nałogu w powrocie na „łono społeczeństwa” * Upowszechnianie leczenia substytucyjnego * Redukcja zakażeń wirusem HIV i minimalizacja skutków rozprzestrzeniania się wirusa Redukcja Szkód w Polsce: * Pomoc prawna – m.in. działalność Sekcji Redukcji Szkód w Klinice Prawa WPiA UW * Edukacja i profilaktyka - powszechnie dostępna, częsta i pełna informacja o szkodliwości zażywania środków narkotycznych * Programy wymiany igieł i strzykawek * Leczenie substytucyjne – metadon * Promocja używania prezerwatyw jako skutecznej drogi uniknięcia zakażenia wirusem HIV * Bezpłatne badania na obecność wirus HIV w organizmie Kontakt Uniwersytet Warszawski Klinika Prawa Studencki Ośrodek Pomocy Prawnej Krakowskie Przedmieście 26/28 00-927 Warszawa tel./ fax (22) 552 43 18 tel. (22) 552 08 11

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
bardzoo faina akcia
proch (niezweryfikowany)
ta fajnie, że się tym zajęli :)
prosiak44 (niezweryfikowany)
Pochwalam.Edukować,a nie aresztować.Palacz marihuany,po trzeciej wpadce ze skrętem,i po odsiadce nie rzuci zielska,ale będzie żył ze słusznym przeświadczeniem o niesprawiedliwości jaka go spotkała.Będzie kurwił na rząd,a na widok policji zaciskał pięści.Agresja rodzi agresję.
alanfajnal (niezweryfikowany)
To pięknie
Anonim (niezweryfikowany)
<p>podany adres email "<strong> redukcjaszkod@poczta.wp.pl"&nbsp; niestety został zablokowany :/</strong></p><p><strong>jaki jest teraz właściwy ?</strong></p><p><strong><br></strong></p>
syncro
<p>Możesz skontaktować się z Rzecznikiem Praw Osób Uzależnionych.</p><p>&nbsp;</p><p><a title="więcej informacji tu" href="http://hyperreal.info/masz_problem_prawny_pomo%C5%BCe_ci_rzecznik">http://hyperreal.info/masz_problem_prawny_pomo%C5%BCe_ci_rzecznik</a></p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan


450mg DXM [Acodin] 170cm, 65kg.

[txt pisany na "zejściu" DXM...12 godzin po całym zajściu]


  • Heroina
  • Tripraport

Pisze znajomy: załatw H. Nie załatwię, mówię, nie załatwiam tego nikomu. Weź grama, przyjadę, oddam kasę, ćwiara dla ciebie - odbija znajomy.

Siedzę w autobusie, tłok jak cholera, ludzie wracają z roboty. Telefon - 'będę czekał na przystanku, kasa w drzwiach, zostawię Ci tam gdzie zawsze'. Ok, więc nie dostanę sreberka do ręki, muszę liczyć, że faktycznie będzie leżało tam gdzie leżeć powinno. Na każdym przystanku wykręcam głowę próbując przeczytać jego nazwę. Jeszcze 3, może 4.

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Dzień wolny, chata wolna, ogólnie spokój i zero problemów

Normalnie nie opisywałbym tripa na dxm, bo takich tutaj multum, ale ten był czymś, co zmieniło mój światopogląd i ogólnie nastawiło mnie bardziej pozytywnie do życia. Więc zacznę od początku. Miałem roczną przerwę od dxm, bo nawet duże dawki nie klepały, a tylko dawały kilkunastogodzinny nieciekawy zjazd pełen dysforii i ogólnego udręczenia mojego biednego ciała. Potem znów wróciłem do dexa i zacząłem tripować mniej więcej co dwa-trzy dni na drugim plateau.

  • 4-ACO-DMT
  • Pierwszy raz

Nastawienie raczej pozytywne, ogromna ciekawość i chęć przeżycia czegoś nowego. Podmiejski las w chłodny, kwietniowy dzień.

 Obudziłem się rano, wiedząc, że wreszcie spróbuje tryptaminy która czeka w moim pokoju już od miesiąca. Wczoraj umówiłem się z kumplem (nazwijmy go Jaś), że widzimy się po południu na jego osiedlu i wyruszamy w tripa. Nie byłem pewien czy się nie rozmyśli, w ostatnim czasie był dość labilny. Tak czy siak, ja byłem zdecydowany nawet na samotną podróż ;)

 

T~18.00