Amfetamina i amunicja dla gangu?

Udział w zorganizowanej grupie przestępczej, handel narkotykami na dużą skalę i nielegalne posiadanie broni - takie zarzuty postawiła częstochowska prokuratura trzem zatrzymanym mężczyznom. ski.

Alicja

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

904
Udział w zorganizowanej grupie przestępczej, handel narkotykami na dużą skalę i nielegalne posiadanie broni - takie zarzuty postawiła częstochowska prokuratura trzem zatrzymanym mężczyznom. W aucie jednego z nich znaleziono 3 kg amfetaminy i amunicję - poinformował rzecznik częstochowskiej prokuratury, Romuald Basiński. Prokuratura Okręgowa w Częstochowie razem z Centralnym Biurem Śledczym prowadzi śledztwo dotyczące gangu handlującego na dużą skalę narkotykami. Adam W., Michał F. i Mariusz W. to pierwsi zatrzymani w tej sprawie. Do sądu trafiły wnioski o ich aresztowanie. Adama W. zatrzymano w środę wieczorem pod jednym z hipermarketów w Poczesnej pod Częstochową. Policja otoczyła jego auto, w którym - jak się okazało - poza samym podejrzanym była jego żona i 8- letnia córka. Jak informowała policja, dziewczynka została raniona odłamkami szyby. Policjanci tłumaczyli, że auto, którym poruszał się podejrzany, miało przyciemniane szyby. Matka dziewczynki złożyła doniesienie na akcję policji. Jej okoliczności zbada jedna z prokuratur. Zachowanie policjantów w tej sytuacji było adekwatne do okoliczności, o ile nie wręcz powściągliwe - uważa Basiński. Jak podkreślił, policjanci nie użyli broni palnej, ale innych środków technicznych. Nie chciał powiedzieć jakich. Basiński wyraził ubolewanie, że w całej sytuacji została poszkodowana dziewczynka. Jak zaznaczył, policjanci nie wiedzieli, że w samochodzie - w którym później znaleziono amfetaminę i amunicję - jest dziecko. Całe zdarzenie sfotografował częstochowski fotoreporter Maciej Kuroń, współpracownik "Gazety Wyborczej" i PAP. Po akcji na polecenie policjantów pojechał do komendy, gdzie przesłuchano go w charakterze świadka. Na ich polecenie wydał też karty pamięci z aparatu. W piątek mu je zwrócono. Nie wiem, czy ktoś skopiował karty pamięci. Obiecano, że jeśli do tego dojdzie, to tylko w mojej obecności - powiedział Kuroń. Prokuratura uważa, że fotoreporter mógł mieć przeciek o planowanej policyjnej akcji i zamierza to zbadać. Wydaje się rzeczą wątpliwą, aby to był czysty przypadek - uważa Basiński. Nie miałem żadnego przecieku. To był czysty przypadek. Przejechałem do hipermarketu na zakupy - podkreśla Kuroń.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)
  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

pokój

Zaczęło się od spotkania z M. w jednym z pubów w miejscowości X pewnego chłodnego, grudniowego wieczoru. Szłam na to spotkanie targana sprzecznymi uczuciami- w końcu nie widzieliśmy się już jakiś czas, a nasza relacja była dziwna i pełna niedomówień. No i miałam nadzieję, że skończę to spotkanie mimo wszystko o w miarę przyzwoitej porze, a nie jak zazwyczaj wieczorem- następnego dnia, z olbrzymim kacem.

  • DMT
  • Przeżycie mistyczne

Dom.

Moja historia z psychodelikami trwa od około pół roku. Ten okres czasu jest krótki, ale za to intensywny.
Zdążyło dużo się wydarzyć. Głównie za pomocą LSD, ale też DMT, Salvii Divinorum i LSA. Było to między innymi:
Otwarcie czakry Trzeciego Oka oraz czakry Korony (jednokrotne złączenie się ze strumieniem Boskości),
bogate w przeróżne doświadczenia podróże mistyczne, odkrycie jednego ze swoich poprzednich wcieleń oraz przekonanie o posiadaniu daru jasnowidzenia. Kwestie, rzeczy i istoty, które są do pojęcia przez ludzki rozum

  • Dekstrometorfan


Ten konkretny trip nie miał być niczym szczególnym, byłem nastawiony na lekką i miłą wycieczkę w świat iluzji, zatopiony w dźwiękach niemożliwie pięknej w swej dokładności muzyki. Ale Wielki DextroMethophor chodzi swoimi ścieżkami i nie zważa na zabawnych mieszkańców jeszcze smutnej planety. Uznał, że dość już bycia miłym wujkiem i trzeba przykładnie ukarać tego, kto ośmiela się zakradać co noc każdego nowego miesiąca, od już dwóch z hakiem lat do jego transcendentnej rezydencji.


  • MDMA (Ecstasy)
  • Miks

Siemka czytelnikom. Dla wielu z Was może to być nic nadzwyczajnego natomiast dla mnie to było dosyć dziwne. Może zacznijmy od tego, że dropsy zawsze mocno na mnie działają. 100-150mg emki to dla mnie wystarczająca dawka. Powyżej jest okej, aczkolwiek lepiej, żebym był z kimś, bo jak to po emce Kocham wszystkich ludzi(Nie chcę mi się już nawet próbować myśleć. Całkowicie oddaję się substancji) . Wale browar na codzień. Więc jak codzień wypiłem kilka. Wtedy 5/6 przed dropsem

randomness