REKLAMA
Wpadli z amfetaminą

SKAWINA. Podczas legitymowania

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Krakowska

Odsłony

1394

Czy w Skawinie łatwo kupić narkotyki? Okaże się niebawem. Wiele wskazuje, że tak. W ostatnich dniach skawińscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców pobliskiej wioski, którzy do miasta wybrali się po zakup amfetaminy. Jak przyznali, interesował ich każdy narkotyk. Trafili jednak na "amfę".

Policjanci, którzy pełnili służbę zainteresowali się dwoma młodzieńcami. Zachowywali się dziwnie. Funkcjonariusze postanowili więc ich wylegitymować. Gdy zatrzymywali radiowóz, jeden z chłopców odrzucił na bok niewielki przedmiot. Nie uszło to uwadze policjantów. Początkowo przypuszczali, że to śmieci. Okazało się jednk, że na boku wylądował woreczek wypełniony amfetaminą. Obaj młodzieńcy zostali zatrzymani. Mają 18 i 19 lat, mieszkają w pobliżu Skawiny. Policjantom przyznali, że do Skawiny przyjechali zaopatrzyć się w amfetaminę na własny użytek. Obecnie trwają ich przesłuchania, a o ich losie zdecyduje prokurator. (JOK)

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina


Doświadczenie: alkohol (praktycznie codziennie jestem pijany chyba, że cos łykam), marihuana (bardzo wiele razy), aviomarin (2 razy), gałka muszkatałowa (2 razy), DXM (1 raz), benzydamina (poniżej opisywany pierwszy raz).Set&Setting: we własnym domu, prawie cały czas sam, żadnych zagrożeń w stylu rodzice, ciotki, wujki itp. ogólny brak stresu i totalnie odprężenie.Nastawienie: jak najbardziej pozytywne.Oczekiwania: halucynacje.


  • Grzyby halucynogenne

S&S: koniec października 2009r., las na przedmieściach, pogoda raczej pochmurna, nastawienie? Ciekawość i podekscytowanie

Wiek: ja 16 lat, towarzysz 17

Doświadczenie: Moje - mj nałogowo na chwilę obecną, haszysz, dxm, kodeina;

Towarzysza - mj również nałogowo, haszysz, lsd, szałwia.

Ilość: po 25 łysiczek, ja 65kg/180cm, towarzysz 75kg/188cm

Czas: 13:30 + 20:00

Był to pierwszy trip grzybowy, także bądźcie wyrozumiali.

PROLOGOS

  • Ibogaina
  • Pierwszy raz
  • Tabernanthe Iboga

Przygotowałem sie dość dobrze, przez miesiąć oczyszczałem oganizm. Dużo czytałem na temat Ibogi. W dniu Tripa odczuwałem lekki stres przed zażyciem. Brałem w domu z osobą pilnującą. Ciemny pokój, kilka butelek wody i puste wiaderko obok łóżka. Głównym celem było pozbycie sie depresjii i ciągu do alkoholu.

Trip który opisuję był moim pierwszym i miał miejsce 4 lata temu, od tamtej pory mam już za sobą ponad 6 tripów z Ibogą.

 Piszę te słowa żeby przybliżyć po trochu tą substancję ze względu na jej lecznicze/regulujące działanie.Iboga jest bardzo silną substancją i trip może trwać nawet do 36 godzin, jest to bardzo intensywne doświadczenie zarówno dla umysłu jak i ciała.