9-latek podał matce sok owocowy z amfetaminą

Zanim Jacek D. zabił swoją żonę - znaną fryzjerkę ze Środy Wlkp. - ich syn wsypał matce amfetaminę do soku. Śledczy nie ustalili, skąd miał narkotyki.

Koka

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Poznań

Odsłony

3188

Zanim Jacek D. zabił swoją żonę - znaną fryzjerkę ze Środy Wlkp. - ich syn wsypał matce amfetaminę do soku. Śledczy nie ustalili, skąd miał narkotyki. O zabójstwie Agnieszki D. było głośno w grudniu ub. roku. Policja twierdzi, że fryzjerkę zamordował jej mąż. Jacek D. zaprzecza i uparcie powtarza, że żonę zabili gangsterzy, którym nie chciała zapłacić haraczu. Świadkiem zbrodni mógł być ich 9-letni syn, też Jacek. To on zadzwonił na policję, informując, że rodzice zostali porwani, a potem powtarzał wersję ojca. Ale zanim doszło do tej zbrodni, zdarzyło się coś jeszcze bardziej dziwnego. Agnieszka D. sama zgłosiła się na policję. Twierdziła, że 9-letni syn dosypał do jej soku... amfetaminę. Na dowód kobieta przyniosła wyniki laboratoryjnej analizy, którą zamówiła, by potwierdzić swoje podejrzenia. Dlaczego dziecko podało narkotyki matce?

Agnieszka i Jacek D. mieszkali nad salonem fryzjerskim, który prowadziła kobieta. - Małżeństwu się nie układało. Kłócili się - opowiadają ich znajomi. Przed wakacjami Agnieszka D. spakowała swoje rzeczy, zabrała psa i samochód. Wyjechała do rodziców. Jej mąż został w mieszkaniu z synem. Z dzieckiem kobieta widywała się jednak niemal codziennie: 9-latek odwiedzał mamę w salonie. Raz zachowywał się bardzo podejrzanie. Pytał mamę, czy chce coś do picia. Ta odmawiała. Po kilku minutach chłopiec powtarzał pytanie. W końcu Agnieszka D. zgodziła się, by przyniósł jej sok. Ze sklepu Jacek poszedł jednak nie do salonu, lecz do mieszkania. Tam do marchwiowego Kubusia wsypał narkotyk. I zaniósł napój na dół. Kobieta wypiła tylko kilka łyków, ale smak wydał jej się dziwny. Oddała więc sok do laboratorium. Gdy wyniki trafiły na policję, 9-latek nie chciał odpowiadać na pytania śledczych. Ale Agnieszka D. podejrzewała, że to ojciec dał chłopcu narkotyki. Podzieliła się opinią z policjantami. Ci wezwali Jacka D. na przesłuchanie. Dzisiaj podejrzewają, że to właśnie tamto oskarżenie oraz wniosek o rozwód, który złożyła Agnieszka D., pchnęły mężczyznę do zbrodni. Śledztwo w sprawie morderstwa trwa. A sprawa narkotyków? Prokuratura w Środzie Wlkp. ją umorzyła. - Dziecko poniżej 13 lat w świetle prawa nie popełnia przestępstwa i nie ponosi odpowiedzialności karnej - wyjaśnia Beata Przybylska-Michalak, szefowa prokuratury w Środzie. A ojciec? Śledczy nie udowodnili, że miał związek z podaniem narkotyków.

- On sam temu zaprzeczył - dodaje Przybylska-Michalak.

Czy to oznacza, że tajemnica nie zostanie wyjaśniona? Jest szansa, że będzie inaczej. Prokuratura w Poznaniu chce ponownie przesłuchać 9-letnie dziecko. Jeśli chłopiec zdecyduje się powiedzieć prawdę nie tylko o zabójstwie, ale też o podaniu narkotyków matce, zarzuty wobec jego ojca mogą zostać rozszerzone.

Oceń treść:

Average: 5.5 (2 votes)

Komentarze

Astacus (niezweryfikowany)
Trochę stylistycznie trzebaby dopracować, ale news powala na kolana :)
Astacus (niezweryfikowany)
Trochę stylistycznie trzeba by dopracować, ale i tak dobre.
Astacus (niezweryfikowany)
Trochę stylistycznie trzeba by dopracować, ale i tak dobre.
registry (niezweryfikowany)
Trochę stylistycznie z dupy to wyszło ale jakiś debil na pewno się nabierze.
CRET (niezweryfikowany)
"Kobieta wypiła tylko kilka łyków, ale smak wydał jej się dziwny. Oddała więc sok do laboratorium." Faktycznie, mi jak tez niesmakuje sok ide odrazu oddac go do laboratorium :)
Anonim (niezweryfikowany)
Coś mi się wydaje, że ta matka to taka typowa cwaniara. Sama dosypała do soku żeby mieć coś na ojca i zabrać dzieciaka. Ojciec by się bał, że dzieciak wygada poza tym po co miałby jej coś dosypywać.
Anonim (niezweryfikowany)
<p>ty debilu Aga znalam osobiscie czula ze cos jest nie tak i nie dala tego soku do laboratorium tylko bratu z policji i on to sprawdzal a ona nie chciala z nim byc bo to skurwiel byl i jest nadal</p>
sterben (niezweryfikowany)
bez kitu... :D
BioMech (niezweryfikowany)
noo ..swietny tekst..tylko po co ta amfetamina ///? zeby wiecej zarabiala moze.. przez wiecej scietych glow. .
rozno (niezweryfikowany)
ja to mysle ze to prima aprilis (czy jak to się tam wabiii):D:D:P
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Uzależnienie

Nie powinnam tego tu wstawiać, bo nie mam nawet prawa nikogo umoralniać. Wiem jednak, że wiele osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z dragami zagląda tutaj. Może to zobaczą, może to przeczytają. Mam nadzieję, że pomoże. Wcale nie uważam się za kogoś w chuj doświadczonego, bo znam osoby siedzące w tym dłużej ode mnie i będące w gorszym stanie. Jednak uważam, że za mało takich tekstów. Uzupełniam. Jeśli znacie kogokolwiek kto Wam powiedział "Chcę być jak "My dzieci z Dworca Zoo", "Chcę być ćpunem" itp. to proszę, pokażcie mu to.

  • Ketamina
  • Pozytywne przeżycie

Trip spędzony w domku na wsi, wraz z dwoma kumplami. Nastawienie bardzo pozytywne, chęć poznania mocy ketaminy. THC dodatkowo stosuję właściwie do każdej innej substancji.

       Tego dnia wraz z dwoma kumplami (nazwijmy ich P i K) wybraliśmy się do domku babci jednego z nich. Domek znajdował się na wsi, w spokojnej okolicy, na łonie natury. Oczywiście tego dnia był zupełnie wolny, więc mieliśmy go do dyspozycji. Kilka dni wcześniej zaopatrzyliśmy się w 1g ketaminy oraz 2g palenia, specjalnie na tą okazję. Po drodze kupiliśmy jeszcze kilka produktów spożywczych. 

  • Dekstrometorfan

Set&Settings: Mój zielono-żółty pokój. Po godzinie 20. Solo style.

Dawkowanie: 225mg(15 tabletek)

Doświadczenie: Alkohol, Mj, raz motorola :D

Dane: 18lat, 83kg

20:40: Zarzucam pierwsze w życiu 5 tabletek tzw. kaszloka. Będę to robił co 5minut, czyli 3 razy po 5 pillów. Idę do kibla wysrać się, żebym się nie posrał w czasie fazy, bo to można było nazwać naprawdę bad trip…

20:45:Wysrałem się(2 tony mniej). Łykam kolejne 5 tablet. Zapuszczam muzę.

  • Retrospekcja
  • Tramadol

Chciałem odpocząć przez jakiś czas, zapomnieć o świecie. (trip raport rozciągnięty w czasie, ciężko opisać jednym zdaniem moje nastawienie, gdyż te zmieniało się, czytaj raport)

15:45 - Zjadam 400mg tramadolu na raz, popijając colą.

16:20 - Zaczynam odczuwać pierwsze efekty, robi mi się jakby 'ciepło na sercu' jest przyjemnie, rozmawiam z kumplami na discordzie.

16:30 - Nie wiem dlaczego, ale nie czuję jakby tej mocy, którą czułem jakiś czas temu jedząc tramadol, sięgam po następną tabletke +200mg.

17:50 - Fajne efekty, mniejszy ból, choć ścięgna bolą trochę, mięśnie nie, miłe zamulenie, dźwięki są dość głośne, zbyt głośne, lekkie swędzenie, przede wszystkim nosa, większa gadatliwość.