REKLAMA
Zatrzymany za posiadanie narkotyków Atamańczuk zostanie posłem

Cezary Atamańczuk oskarżony przez szczecińską prokuraturę o posiadanie narkotyków zostanie posłem w miejsce wybranego do europarlamentu Sławomira Nitrasa.

Koka

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Szczecin

Odsłony

2233

Cezary Atamańczuk oskarżony przez szczecińską prokuraturę o posiadanie narkotyków zostanie posłem w miejsce wybranego do europarlamentu Sławomira Nitrasa.

-Nie wykluczam, że będę w Sejmie walczył o zmianę prawa, które prowadzi młodych ludzi za kratki za posiadanie jednego jointa - powiedział "Gazecie" w czwartek wieczorem Atamańczuk, który od wielu dni jest nieuchwytny dla swoich byłych kolegów z Platformy Obywatelskiej. Ponieważ nie udało im się z nim skontaktować, późnym popołudniem wydali oświadczenie wzywające go do nieprzyjmowania mandatu posła. On jednak już to zrobił, podpisał w czwartek stosowny dokument. Kiedy kilka miesięcy temu stało się jasne, że lider szczecińskiej PO poseł Sławomir Nitras będzie kandydował do europarlamentu, zastanawiano się, co zrobić z problemem mającego kłopoty z prawem Atamańczuka, który w ostatnich wyborach do parlamentu był następny za Nitrasem. Wtedy jednak Atamańczuk obiecał, że w razie wyboru Nitrasa do parlamentu Europejskiego nie przyjmie mandatu. Podpisał nawet stosowne oświadczenie.

- Podpisałem to oświadczenie dwa i pół miesiąca temu - powiedział nam Atamańczuk. - Przemyślałem wszystko i doszedłem do wniosku, że nie mogę zawieść swoich wyborców. Jeden incydent nie może przekreślić mojego życia. Udowodnię, że zasłużyłem na ten mandat. Atamańczuk przywołuje przykład obecnego prezydenta USA, a także Billa Clintona i Donalda Tuska, którzy publicznie przyznali się do palenia w młodości marihuany. W Sejmie chce się zając się m.in. zmianą zbyt rygorystycznego, jego zdaniem, prawa w tym zakresie. Wpadka Atamańczuka z trawką 14 listopada 2008 r. uwagę cywilnego patrolu policji zwrócił golf zaparkowany na leśnej drodze pod Szczecinem. W środku siedzieli samorządowiec z Polic Cezary Atamańczuk i przewodniczący sejmiku województwa zachodniomorskiego Michał Łuczak. Obaj z PO. Palili trawkę. Już następnego dnia zostali wyrzuceni z partii. Potem zrzekli się swoich funkcji. Sprawę Łuczaka prokuratura umorzyła, bo marihuana nie były jego. Atamańczuka oskarżono o posiadanie nieznacznej ilości narkotyków.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
No;) Poprawiliście mi humor przed snem;)
prosiak44 (niezweryfikowany)
i nie ma w tym nic złego.Według tej ich "książki" to nawet nie jest sklasyfikowane jako grzech,a wielu idzie za to pierdzieć na harem.Czas najwyższy z tym skończyć.Skończyć z represjonowaniem swoich rodaków.To że ktoś jest trochę inny niż ja,to nie powód żeby mu najebać i nasrać w papiery.Historia ich oceni,oj bardzo ich oceni.Zajmą niechlubne miejsce obok innych uzurpatorów.Hitler też był święcie przekonany,że robi dobrze.Do samego końca tak myślał.A jak było naprawdę-wszyscy wiemy.
Anonim (niezweryfikowany)
[quote]- Podpisałem to oświadczenie dwa i pół miesiąca temu - powiedział nam Atamańczuk. - Przemyślałem wszystko i doszedłem do wniosku, że nie mogę zawieść swoich wyborców. Jeden incydent nie może przekreślić mojego życia. Udowodnię, że zasłużyłem na ten mandat.[/quote] Są dwie możliwości: 1) facet ma 2,5 miesięczne pingi w mózgu i podpisuje coś, zanim to przemyśli; 2) pierdoli go to, pod czym się podpisał. Sytuacja się zmieniła - decyzja się zmieniła. W żadnym wypadku nie spodziewałbym się po nim za dużo, ani jeżeli chodzi o legalizację, ani jeżeli chodzi o jakiekolwiek inne konstruktywne działania.
emcesznuffi (niezweryfikowany)
Skończ z tą trafką , to dobre dla dzieci. Bierz przykład ze starszych kolegów - koks, wódka i dziwki.
wolf (niezweryfikowany)
Niespodziewany wynik - wysoka ilosc głosów były powodem podrzucenia mu narkotyków. Teraz to już uciekam z kraju.
Anonim (niezweryfikowany)
A co on może w PO? Gada tak tylko pod publikę, a i tak nic w tej sprawie nie zrobi.
MajkiMajk (niezweryfikowany)
Gazeta wyborcza to nie jest dobre źródło informacji.Atamańczuk jest oskarżony o posiadanie marihuany oraz amfetaminy, prowadzenie pojazdu pod ich wpływem oraz próbę skorumpowania policjanta.Powinien siedzieć w pierdlu (szczególnie za tę próbę przekupstwa) a nie być posłem.Ja jestem jak najbardziej za legalizacją narkotyków ale jeśli ktoś kto ma zamiar tworzyć prawo łamie je to nie jest dobrym kandydatem na te funkcje.
Anonim (niezweryfikowany)
Brawo dla pana w kasku
Anonim (niezweryfikowany)
Mężczyzna który "nie potrafi się zaciągnąć nawet R1" powinien siedziec w domu, prać, sprzątać i gotować.
futerko (niezweryfikowany)
można sobie zajarać marie czy dopalacza,albo wciagnąć krechę, ale do licha nie prowadzić po tym pojazdu, bo to może się skończyć tragicznie dla bogu ducha winnych osób trzecich, a państwo swoimi działaniami pod publike powoduje, że będzie coraz trudniej eliminować prowadzących pod wpływem, bo zakazywanie kolejnych substancji powoduje powstawanie kolejnych, których narkotesty nie wykrywają
robnastic (niezweryfikowany)
ja z kolei nie rozumiem twojej postawy, chyba ze nigdy nie bylo wciagane ani palone, rozumiem, po ganji jak kierowca nie wprawiony nie powinien jechac, wprawiony moze i tez, zalezy jak sobie radzi z koncentracja i postrzeganiem po owym specyfiku. No ale po amfetaminie? Kiedy zwieksza skupienie, koncentracje i zadne halucynacje po niej nie wystepuja?
futerko (niezweryfikowany)
po amfetaminie występuje wprawdzie zwiększenie koncentracji, ale też lawinowo zaczyna wzrastać ilość popełnianych błędów. twierdzisz że haluny nie występują ? a wrażenie, że ktoś jest za Tobą, mimo że nikogo nie ma ?
Armageddon (niezweryfikowany)
Niby jak przy zwiekszonej koncentracji ma wzrastać ilość popełnionych błędów? W Anglii testowano kierowców będących pod wpływem różnych substancji. Kierowcy po amfetaminie jeździli i szybciej i mniej popełniali błędów. Zupełnie inną kwestią jest natomiast gdy się nie śpi nawciąganym przez noc czy dwie i później wsiada do samochodu. -----
futerko (niezweryfikowany)
[quote=Armageddon]Niby jak przy zwiekszonej koncentracji ma wzrastać ilość popełnionych błędów? W Anglii testowano kierowców będących pod wpływem różnych substancji. Kierowcy po amfetaminie jeździli i szybciej i mniej popełniali błędów. Zupełnie inną kwestią jest natomiast gdy się nie śpi nawciąganym przez noc czy dwie i później wsiada do samochodu. ----- [/quote] Wszystko piękne gdyby nie..... nieprzewidywalność. Czasy, kiedy można było kupić amfetamine w aptekach bezpowrotnie minęły, nigdy nie wiadomo czego diler dosypał i jaki będzie tego wpływ na zachowanie kierowcy podczas prowadzenia samochodu.
Zajawki z NeuroGroove
  • N2O (gaz rozweselający)
autorzy: machabeus & yojoe

I. PodstawyTylko informujemy!

Nie popieramy używania N2O.

Podtlenek azotu, poza euforią i zakręconą jazdą, może wywoływać dezorientację lub przyprawić o mdłości. W najgorszym wypadku (przedawkowanie) może spowodować głupotę, a nawet może cię zabić.

  • Powój hawajski

7 nasion Powoju hawajskiego - Argyreia nervosa (Hawaian Baby Woodrose).


1.XI.2003r

  • 4-HO-MET
  • Przeżycie mistyczne

Wyczekiwany dzień, urodziny jednego z nas, przepozytywne nastawienie, jezioro w centrum miasta, plaża, las, za rogiem cywilizacja.

      Obudził mnie wyśmienity humor. To dziś jest ten długo planowany dzień debiutu, słońce świeci, niebieskie niebo, idealnie!  Około godziny 17 dotarliśmy całą 6 osobową ekipą (S- solenizant, P- moja debiutująca na psychodelikach przyjaciółka, T- przyjaciel solenizanta, M- drugi przyjaciel solenizanta, K- trzeci przyjaciel solenizanta i ja) na wybrane przez nas wcześniej miejsce. Rozłożyliśmy koce pod drzewem na jednej z małych plaż, prawie przy samej drodze głównej prowadzącej dookoła jeziora.

  • Mefedron
  • Pierwszy raz

Przed zażyciem mocno upojony alkoholem i zupełnie nie nastawiony na taki przebieg sytuacji , jednakże otwarty na nowe doznanie, po wcześniejszym przeanalizowaniu szczegółów technicznych substancji.

Chciałbym się podzielić z wami moim doświadczeniem z Mefedronem które pierwszy raz sprawiło że byłem w stanie jakiego wcześniej nie mógł bym sobie wyobrazić - dodam, że to był mój pierwszy kontakt z Euforyczną substancją.