Zakaz palenia w miejscach publicznych

W lutym przyszłego roku Francja zacznie wprowadzać zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych - poinformował w niedzielę premier Dominique de Villepin.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

746
W lutym przyszłego roku Francja zacznie wprowadzać zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych - poinformował w niedzielę premier Dominique de Villepin. W szkołach i biurach zakaz będzie wprowadzony w pierwszej kolejności, dla niektórych obiektów - takich jak bary - przewidziano zwłokę do 1 stycznia 2008 roku. Zakaz ma być ogłoszony w najbliższych dniach w formie dekretu - zapowiedział Villepin. Associated Press zwraca uwagę, że wybór takiej formy pozwala rządowi uniknąć emocjonalnej debaty parlamentarnej, co jest tym bardziej istotne, że w przyszłym roku czekają Francję wybory prezydenckie i parlamentarne. Villepin poparł koncepcję "hermetycznie zamkniętych" palarni, co postrzega się jako rozwiązanie dla gastronomii. Jednak w takich pomieszczeniach nie wolno byłoby podawać potraw ani napojów, w trosce o zdrowie barmanów i kelnerów, jak argumentują przeciwnicy palenia.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

jaSMIN (niezweryfikowany)
francja jest kolejnym krajem po irlandii i szkocji gdzie jest zakaz na palenie w miejscach publicznych takich jak puby, kiedy w polsce ?
Laker (niezweryfikowany)
eh.. niepowinno byc czegos takiego. Pomimo ze niepale nieprzeszkadza mi to, to jest moim zdaniem ograniczenie wolnosci.
Anonim (niezweryfikowany)
...a czy osoba palca nie ogranicza wolnosci osoby niepalacej do wolnosci swierzego, nienikotynowanego powietrza, chyba jest taka zasada anarchistow ze rob co chcesz ale nie szkodz drugiej osobie wiec pal ale nie pozwol aby ktos inny trul sie. argumentem w szkocji aby wprowadzic zakaz byla troska o osoby niepalace w miejscu pracy jakim jest pub
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Cześć wszystkim. Chciałbym podzielić się z wami moim wczorajszym przeżyciem

po MJ.

Ale od początku.

Nazwa substancji: marihuana

Poziom doświadczenia: około trzech lat, paliłem już setki :) razy, często

(najdłużej przez miesiąc codziennie), standardowo 1 do 4 razy w tygodniu

Stan umysłu: luzik, nic nie zapowiadało tego co miało

nastąpić

  • Kokaina
  • MDMA (Ecstasy)
  • Miks

Spontaniczny wieczór, który miał być codziennym rytuałem palenia po pracy dla relaksu, a przemienił się w wielki wypad w oparach mocno MDMA-owych, połączonych z zwiedzaniem Amsterdamu.

POUCZENIE SERWISU NEUROGROOVE: OBSŁUGIWANIE POJAZDÓW LUB URZĄDZEŃ MECHANICZNYCH W STANIE NIETRZEŹWYM LUB ZMIENIONEJ ŚWIADOMOŚCI JEST SKRAJNIE NIEODPOWIEDZIALNYM ZACHOWANIEM, MOGĄCYM SPOWODOWAĆ ŚMIERĆ BĄDŹ KALECTWO POSTRONNYCH OSÓB. JEŚLI COŚ BRAŁEŚ - NIE JEDŹ. JEŚLI PRZEBYWASZ Z OSOBĄ NIETRZEŹWĄ PROWADZĄCĄ LUB PLANUJĄCĄ PROWADZIĆ SAMOCHÓD - POWSTRZYMAJ JĄ, ZANIM NASTĄPI TRAGEDIA 

 

Witamy w Amsterdamie

 

  • MDMA (Ecstasy)


Pewnego pięknego dnia :) kupiliśmy sobie z J. motorole, mieliśmy je

rozłożone na 2 dni.Pierwszego wieczoru drops nie mógł mi się

załadować (a nie była to moja pierwsza piguła) i cały czas

chodziłam i marudziłam.

  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Dzięki temu tripowi pierwszy raz udało mi się znaleźć klucz to psychodelicznych marihuanowych wrót. Gdzieś tutaj na forum czytałem "bez przesady żeby rozkminiać po marihuanie", właśnie z takim nastawieniem NIGDY nie uda ci się zobaczyć czym tak naprawde jest marihuana. Nie bez powodu nie da się jej przedawkować. To znak że jak chce się ją poczuć w pełni to potrzeba więcej wypalić, chociaż w moim przypadku już nie koniecznie, bo rozumiem na czym polega jej moc ;). Możecie mówić że to strata towaru... bla bla bla. Dla was może to i strata, każdy lubi to co lubi.

randomness