Rajdowiec startował po heroinie

Okazuje się, że zawieszony za narkotyki rajdowiec znany z NASCAR Aaron Fike od używek nie stronił nawet w dzień wyścigu.

Koka

Kategorie

Źródło

pobandzie.pl

Odsłony

506
Okazuje się, że zawieszony za narkotyki rajdowiec znany z NASCAR Aaron Fike od używek nie stronił nawet w dzień wyścigu. 25-letni kierowca został aresztowany za posiadanie heroiny w lipcu 2007. Okazało się, że jest uzależniony i zamiast na starcie kolejnego wyścigu, wylądował na odwyku i został zdyskwalifikowany na dwa lata. Teraz przyznał, iż brał nie tylko w wolnych chwilach, ale ćpał nawet w dzień startu. Rewelacje te podobno mają skłonić NASCAR do zaostrzenia antynarkotykowych kontroli wśród kierowcom, by utrudnić im powtórzenie jego ''wyczynów''.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
i co to da? kibice i tak będą na haju alkocholowym czy innym sie im przyglądać jak sie rozbijają
Anonim (niezweryfikowany)
bez sensu, slaba jazda
Zajawki z NeuroGroove
  • Leonotis leonurus (wild dagga)

Może to nie będzie typowy trip raport, ale chciałbym podzielić się tutaj moimi doświadczeniami z różnymi roślinami, które to (zauważyłem) staja sie powoli coraz bardziej popularne za sprawą internetowych (i nie tylko) sklepików.
Dream Herb (Calea Zacatechichi).


  • 4-ACO-DMT
  • Pierwszy raz

Mieszanka ekscytacji i stresu, falami pojawiająca się niecierpliwość i chęć do eksperymentu, oraz strach o różnym natężeniu. Obsesyjne myśli o konieczności "oczyszczenia się" i "zrzucenia ciężaru" moich ostatnich osobistych problemów zanim zacznę eksperyment. Trochę jak oczekiwanie na jakiś wyrok. Praktycznie sama przez większość czasu, w moim pokoju, posprzątanym celowo z myślą o moich ewentualnych niekontrolowanych reakcjach.

Trudno nazwać to jednoznacznie eksperymentem planowanym. O legalnych psychodelikach dowiedziałam się właściwie kilka dni wcześniej. Do tej pory odmienne stany świadomości usiłowałam, ze skutkami różnymi, raczej marnymi, uzyskiwać przez próby treningu umysłu. A jak wiadomo, depresja, rozdrażnienie i długotrwałe złe samopoczucie podobnym próbom nie sprzyjają... Postanowiłam więc sobie przy okazji Nowego Roku, okrzykniętego ogólnie czasem zmian, poszukać krótkotrwałego sposobu jednocześnie na uwolnienie się od zatruwających myśli jak i wspomagany wzrost skuteczności.

  • Kodeina
  • Uzależnienie

Chciałabym bardziej pomówić o skutkach uzależnienia i ostrzec w jakiś sposób wszystkich którzy w to brną, jak również opowiedzieć moją historię. Ogólny opis fazy opiszę na dole. Miewałam różne dołki w życiu, i tak jakoś wyszło że padło na to że używki pomagają mi najlepiej, miałam wtedy ledwie co skończone 13lat gdy weszłam w ten świat. 

  • Marihuana

Poziom doświadczenia:LSD, amfetamina, benzydamina, thc, alkohol

randomness