Skonfiskowana heroina

Rekordową ilość 143 kg heroiny przechwycili celnicy na polsko-białoruskim przejściu granicznym w Koroszczynie.

Anonim

Kategorie

Źródło

BBC

Odsłony

2318

Narkotyki były ukryte w prowadzonej przez obywatela Rumunii ciężarówce jadącej z Moskwy do Holandii. W dachu pustej naczepy celnicy odkryli Œ pakunków z brązowym proszkiem.

Jak mówi rzeczniczka Izby Celnej w Białej Podlaskiej Barbara Karwin przemytnicy bardzo starannie przygotowali skrytkę.

<
"Pakiety były zafoliowane, owinięte taśmą samoprzylepną i ukryte na dachu, pomiędzy warstwami podwójnej plandeki, w której dodatkowo wszyte były jeszcze deski", opowiada rzeczniczka Izby Celnej.

To kolejny w ostatnim czasie sukces polskich służb w walce z przemytnikami narkotyków. Dwa tygodnie temu policjanci przechwycili w gdyńskim porcie transport 5 ton BMK- surowca do produkcji amfetaminy. Z zarekwirowanego towaru można było wyprodukować 4 tony narkotyku o czarnorynkowej wartości około 200 mln złotych.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Karbamazepina

Nazwa substancji: karbamazepin (tabletki Tegretol)
Poziom doświadczenia: od trawy, przez amfetaminę (dożylnie), kwasy, grzyby, po heroinę (dożylnie), kokainę, crack. Cała masa prochów (z okazji odwyków, detoksów, leczenia) m.in. ogromne ilości clonów, relanium, xanaxów, sulpirydu, imovanu, hydroksyzyny, thioridazinu, promazyny (dożylne "setki"), amizepinów, tramali i wiele innych których nie sposób spamiętać.
Dawka, metoda zażycia: dawki nie pamiętam, coś około 25-30 sztuk, doustnie :P

  • Inne
  • Przeżycie mistyczne

Piękna pogoda za oknem godzina 16:00 pusty dom, komputer, przygotowana ulubiona muzyka, wygodne łóżko. Humor pozytywny, całkiem spora ekscytacja i odrobina strachu. Ochota na przygodę, zaciekawienie i trochę zniecierpliwienia. Podniecony, pozytywnie nastawiony.

-T+0 – godzina 16:00,                 Nalewam wody do pakietu, rozmasowuje go, wstrząsam i wypijam. Po wypiciu zawartości wlewam jeszcze trochę wody, powtarzam czynność i wypijam. Czekam na to, co się stanie, jestem podniecony. Słyszałem opowieści kolegów o mega przeżyciach, ale słuchałem ich z dystansem, nie nastawiam się na nic. Co będzie to będzie. Idę do pokoju, kładę się na łóżku i odpalam papierosa. Czekam i słucham muzyki… -T+20 godzina 16:20
         Leżę na łóżku i wpatruje się w pokój, pojawiają się pierwsze efekty. 

  • Marihuana

-Od 10 minut kompletnie nie czaje co sie dzieje.


-Bardzo wysoko ponad walką!
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

I. Koniec zimy, pierwszy raz w miejscu publicznym. Liczyłam na mocny peak w dobrym towarzystwie. II. Wieczór, wszyscy w domu, trzy dni pod rząd z ciastami, chciałam mocniejszy peak niż wcześniej.

Ten TR będzie zlepkiem dwóch mocnych przeżyć z MJ. Chciałam przedstawić jak marihuana (która często uważana jest za cipeks wśród psychodelików) w postaci oleju potrafi wejść na głowę. Niby niepozorna roślina, a jej oblicza wielu są jeszcze nieznane.

randomness