REKLAMA
Wpadka dilerów

Mam nadzieję, że teraz będzie znacznie trudniej dostać u nas narkotyki - mówi oficer z Piaseczna

Anonim

Kategorie

Źródło

Rzeczpospolita

Odsłony

2291
Pięciu młodych mężczyzn handlujących narkotykami ujęli w sobotę policjanci z Piaseczna. Trzech z zatrzymanych to dilerzy, dwaj pozostali do tzw. hurtownicy z Mokotowa, doskonale znani policji.

Znaleziono przy nich 60 porcji kokainy i heroiny. Handlarze umawiali się z klientami przez telefon. Podjeżdżali w umówione miejsce i dopiero po otrzymaniu pieniędzy wskazywali kupującym, gdzie ukryte są narkotyki.

- Co najmniej przez rok handlowali w Piasecznie. Kontrolowali pół miasta. Mam nadzieję, że teraz będzie znacznie trudniej dostać u nas narkotyki - mówi oficer z Piaseczna.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

shahid - flirtu... (niezweryfikowany)
Mam nadzieję, że teraz będzie znacznie trudniej dostać u nas narkotyki - mówi oficer z Piaseczna <br> <br>rynek heroinowy nie znosi pustki
dredlok (niezweryfikowany)
Mam nadzieję, że teraz będzie znacznie trudniej dostać u nas narkotyki - mówi oficer z Piaseczna <br> <br>rynek heroinowy nie znosi pustki
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Retrospekcja

Wieczór. Wracam ze znajomymi z piwka. Przyjemna atmosfera.

Wracając ostatnio z kolegami z miasta przypadkiem spotkaliśmy znajomych. Dawno się nie widzieliśmy to pogadaliśmy i okazało się, że jeden z nich ma zioło. Kolega już dawno miał ochotę zapalić, więc zaczęli nabijać. Ja jakoś nie byłem chętny, no ale wstyd odmówić, wziąłem jednego bucha, potem jeszcze złapałem małego, ale to już sam popiół był. Posiedzieliśmy trochę, pogadaliśmy.

  • Mieszanki "ziołowe"
  • Miks
  • Szałwia Wieszcza

Wieczór w mieszkaniu znajomego, względna cisza, komfortowe odizolowanie od świata zewnętrznego. Nastawienie pozytywne, jak prawie zawsze w życiu, z nutą ekscytacji związanej z eksploracją nowych potencjałów, którą uspokoiłem wyciszając się przed rozpoczęciem doświadczenia.

Tripowa przedmowa:

  • Inne


kolejny trip, podroz setki ksztaltow,wiecie o co chodzi,ci ktorzy mieli do

czynienia,

wiedza,ze z czasem zatraca sie potrzebe dzielenia tym z kimkolwiek.Dlatego

bedzie krotkie

i troche bezsensowne bo doswiadczenie niezwykle osobiste, jak zwykle u

mnie -samotne.

Dzienne :) Wizualnie -nieprawdopodobne. Emocjonalnie - grzybowe.

Slowa w eter.  • Grzyby halucynogenne

Nazwa substancji: 25 suszony grzybków zakupionych tydzien wczesniej czas zebrania nie znany.
Poziom doświadczenia: Nigdy wczesniej nie miałem z nimi do czynienia tyle wiedzialem o nich ile z opowieści znajomych i opisów z hyperreal'u.
Dawka: 25 suszonych grzybkow wczesniej pokruszonych nie az tak drobnie, zazytych do ustnie popijajac wodą.
randomness