Wpadka dilerów

Mam nadzieję, że teraz będzie znacznie trudniej dostać u nas narkotyki - mówi oficer z Piaseczna

Anonim

Kategorie

Źródło

Rzeczpospolita

Odsłony

2316
Pięciu młodych mężczyzn handlujących narkotykami ujęli w sobotę policjanci z Piaseczna. Trzech z zatrzymanych to dilerzy, dwaj pozostali do tzw. hurtownicy z Mokotowa, doskonale znani policji.

Znaleziono przy nich 60 porcji kokainy i heroiny. Handlarze umawiali się z klientami przez telefon. Podjeżdżali w umówione miejsce i dopiero po otrzymaniu pieniędzy wskazywali kupującym, gdzie ukryte są narkotyki.

- Co najmniej przez rok handlowali w Piasecznie. Kontrolowali pół miasta. Mam nadzieję, że teraz będzie znacznie trudniej dostać u nas narkotyki - mówi oficer z Piaseczna.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

shahid - flirtu... (niezweryfikowany)
Mam nadzieję, że teraz będzie znacznie trudniej dostać u nas narkotyki - mówi oficer z Piaseczna <br> <br>rynek heroinowy nie znosi pustki
dredlok (niezweryfikowany)
Mam nadzieję, że teraz będzie znacznie trudniej dostać u nas narkotyki - mówi oficer z Piaseczna <br> <br>rynek heroinowy nie znosi pustki
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Humor średni, może niezbyt szczęśliwy byłem wtedy ale pomysł by potripować chodził za mną już od dłuższego czasu, piątkowy wieczór wydał się być odpowiedni. Miałem gdzieś wyjść, ale jednak zdecydowałem się na pokój, muzykę i przyjaciela D.

Witam :)

EXP: THC, alkohol, DXM(~10 razy, różne dawki), mefedron, kilka dopalaczy.

S&S: Humor średni, może niezbyt szczęśliwy byłem wtedy ale pomysł by potripować chodził za mną już od dłuższego czasu, piątkowy wieczór wydał się być odpowiedni. Miałem gdzieś wyjść, ale jednak zdecydowałem się na pokój, muzykę i przyjaciela D.

Dawkowanie: 18lat - 70kg\450mg Bromowodorku Dekstrometorfanu.

Gwoli wstępu:

  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Marcowy wieczór, zmęczony kolejnym dniem w szkole, ale nastrój jak najbardziej pozytywny. Chęć zrelaksowania się, chwili zapomnienia, ale i ciekawość co kryję się pod nazwą Thiocodin.

Z kupnem Thiocodinu były małe problemy, bo babeczka w aptece wyskoczyła z tekstem: "dla kogo?". Trochę zaskoczony powiedziałem, że dla mamy. Ona znowu "a co mamie jest?" na co ja, że nie mam pojęcia, kazała mi kupić to jestem. Coś tam pogadała, aby pamiętać o tym, że nie wolno wykorzystywać skutków ubocznych. Ładnego zonka miałem. Trochę mnie zamurowało i się nie odzywałem, tylko myślałem sobie "Czy ja kurwa wyglądam na ćpuna?!" W ostatecznośći wyszedłem  z apteki z paczką Thiocodinu w kieszeni i z uśmiechem na twarzy.

  • Tramadol

nazwa substancji: jakies tabletki z 10 mg morfiny + tramadol


dawka: 10x10mg + 800-900mg tramalu

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Własny dom, zupełnie pusty. Noc, dobre samopoczucie, brak problemów.

Cóż to był za trio! We wpisie na forum wspomniałem o nim słowami "uważajcie na aborty!" i jest to klucz do zrozumienia, dlaczego w miarę średnia dawka podziałał tak silnie. Trzy i pół grama suszu, z czego jeden gram to karłowate piny, których miałem tak wiele, że żal było mi ich się pozbywać i postanowiłem je również przyjąć. 

 

randomness