UE powołuje Forum Społeczeństwa Obywatelskiego o Narkotykach
Wysłane przez slu w 29 Czerwiec, 2007 - 11:52W następstwie publikacji Zielonej Księgi na temat roli społeczeństwa obywatelskiego w zakresie polityki narkotykowej w Unii Europejskiej (COM(2006) 316 Final), Komisja Europejska 18 Kwietnia 2007 roku opublikowała raport w którym rozważa sposoby zorganizowania ustrukturyzowanego i kontynuuowalnego dialogu z społeczeństwem obywatelskim. W praktyczny sposób eksploruje on zakres Forum Społeczeństwa Obywatelskiego o Narkotykach (REJESTRACJA DO 17.08). [G2:1071 class=left]

