Państwowy urząd pomoże dopalaczom?

UKIE staje w obronie swobodnego przepływu substancji uznanych przez posłów za zabronione.

Koka

Kategorie

Źródło

sfora.pl

Odsłony

840
UKIE staje w obronie swobodnego przepływu substancji uznanych przez posłów za zabronione. Sklepy z dopalaczami mogą już wkrótce zniknąć z naszych ulic - pisze dziś dziennik "Polska". Powód? Według gazety, właścicielom po prostu przestanie się opłacać handlowanie tym towarem. Sklepikarze i handlowcy będą musieli wycofać większość towaru z półek, po tym, jak posłowie wciągnęli na listę narkotyków 17 substancji, z których dopalacze sa wyrabiane. W efekcie nie będzie można nimi handlować, a nawet posiadać w innych celach niż medyczne czy naukowe - mówią prawnicy. Handlowcy liczą jednak na pomoc Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej - twierdzi "Polska". UKIE wydał już nowym przepisom negatywną opinię twierdząc, że ustawa łamie unijne prawo do swobodnego przepływu towarów pomiędzy krajami członkowskimi.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)

a jak to jest mozliwe ze niemcy sa w UE i u nich np szalawia jest nielegal
Fąfara (niezweryfikowany)

z tego co sie orientuje w niemczech tylko ekstrakty sa regulowane prawnie. czy ktos posiada jakies info i moze mnie poprawic?
GryzlliWeed (niezweryfikowany)

Ponieważ jeszcze o tym nie wiedzą. Ze może być inaczej. Może tak im jest dobrze. Nie mamm grupy ofensywnej, osób staracjących się i wyszukujących dziur w prawie
oko (niezweryfikowany)

ogladaliscie dzisiaj uwaga ? no kurwa mac noz sie w kieszeni otwiera. markiewicz jestes zakompleksiona ciota i niedoinformowanym niedorajda takich ludzi jak ty powinni za jaja wieszac
dAb (niezweryfikowany)

[quote=oko]ogladaliscie dzisiaj uwaga ? no kurwa mac noz sie w kieszeni otwiera. markiewicz jestes zakompleksiona ciota i niedoinformowanym niedorajda takich ludzi jak ty powinni za jaja wieszac [/quote] mógłbyś szerzej opowiedzieć o temacie poruszonym w uwadze i dlaczego Markiewicza (kimkolwiek on jest) powinna spotkać tak wysoka kara i za co?
AnonimNPR (niezweryfikowany)

http://uwaga.onet.pl/15429,news,,czy_pozbeda_sie_dopalaczy,reportaz.html
Astacus (niezweryfikowany)

A wszystko bierze się z wyniesionych od małego uprzedzeń i braku wiedzy. Najgorsze, że takie niedouki chcą uczyć innych jak żyć i jak się bawić...
Anonim (niezweryfikowany)

[quote]W efekcie nie będzie można nimi handlować, a nawet posiadać w innych celach niż medyczne czy naukowe - mówią prawnicy.[/quote] To ja je będę posiadał w celach naukowych.
ddd (niezweryfikowany)

UKIE wydał już nowym przepisom negatywną opinię twierdząc, że ustawa łamie unijne prawo do swobodnego przepływu towarów pomiędzy krajami członkowskimi. powolujac sie na to niech trawa swobodnie przeplywa z holandii do polski:F
Pureven (niezweryfikowany)

http://www.wprost.pl/ar/137906/Dopalacze-beda-nielegalne/ podobno mieli sie rozprawic z dopalaczami w 1,5 miecha......jak będzie dalej tak szło nie ma się o co martwic:) (artykół z 2008-09-05)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Spontan, nastawienie jak najbardziej pozytywne, chęć spróbowania czegoś nowego razem ze znajomymi i dziewczyną. Centrum miasta, później plaża i las.

  • LSD-25

I stal sie cud, a moze tylko tak ja to odbieram

Rano wpadl do mnie przyjaciel, rzucil dwa zdania

ze nie mozna na mnie patrzec i wreczyl mi prezen,

powiedzial ze moze to mi pomoze....


Usiadlam w pokoju, w dloni male puzderko z symbolem

czi na pokrywce, doskonale wiedzialam co w nim

jest, on zawsze daje mi taki sam prezent.

Otworzylam, w srodku male zawiniatko aluminiowej

foli i karteczka, zjedz i potraktuj to jak sesje

  • Marihuana

nazwa substancji ===-->> Mary Jane_&_ects

Poziom doświadczenia



|Księżniczka|......ziółka , pixy :D kilka razy feta

|L()RD|......ziółka , pixy :D kiedys wiele przygod z feta, Dmx 3 razy



Godzina 19.30


  • MDMA (Ecstasy)
  • Pozytywne przeżycie

Ja i moje 3 przyjaciółki: S., M. i B. Mieszkanie, przytulny pokoik, świeczki, muzyka. Wszyscy cieszymy się, że wreszcie spotkaliśmy się w tak dobranym i bliskim sobie gronie. Dziewczyny są nieco zdenerwowane i podekscytowane – to ich pierwszy raz z tego typu substancją. Ja cieszę się, bo wiem, że za chwilę nastąpi coś wspaniałego.

22.00.
Otwieramy woreczki strunowe i konsumujemy niepozornie wyglądającą ilość proszku. Gorzkie, ale przecież najlepsze lekarstwa muszą być gorzkie. Popijamy gazowaną wodą.

Dziewczyny, pamiętajcie, żeby wylizać woreczki – przypominam.

randomness