Rząd (ponownie) bierze się za dopalacze...

Na 30 marca sejmowa komisja zdrowia zaplanowała posiedzenie, podczas którego zostaną przedstawione informacje dotyczące problemu tzw. dopalaczy i sposobów ich zwalczania.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

sejm/ rynekaptek.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tyle mądrych głów, z pewnością cosik sensownego uradzą.

Odsłony

369

Na 30 marca sejmowa komisja zdrowia zaplanowała posiedzenie, podczas którego zostaną przedstawione informacje dotyczące sytuacji związanej z problemem używania tzw. dopalaczy i sposobach ich zwalczania.

Informację dotyczącą sytuacji związanej z problemem używania tzw. dopalaczy, sposobach zwalczania i zapobiegania następstw ich używania oraz przeciwdziałania przedmiotowemu zjawisku przedstawią ministrowie: zdrowia, spraw wewnętrznych i administracji, sprawiedliwości oraz finansów.

Posłowie zajmą się także rozpatrzeniem informacji o realizacji działań wynikających z Krajowego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w 2014 roku (druk nr 192). Informację przedstawi minister zdrowia.

Posiedzenie zaplanowano na godzinę 12.00.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

iLluSioN (niezweryfikowany)
Dziękujemy o wielki Donaldzie , za to że wprowadziłeś do obrotu takie ścierwo jakim są dopalacze :) dzięki temu dobór naturalny działa bez zarzutu :) Kwaśniewski zdelegalizował marihuanę , teraz sam puka się w czoło . Donek wprowadził prochy spod ciemnej gwiazdy do legalnej sprzedaży , być może chcąc wspomóc budżet , który mógłby ze swoimi kolegami z nocnej zmiany bezkarnie defraudować ... Dziękuję w imieniu siebie jak i całej społeczności za to , że podjęliście tak " przemyślane decyzje " ... Nie no , z tym dziękuję to przesadziłem , nie potrafię oddać sarkazmu w inny sposób . Walka z dopalaczami , ona chyba nigdy się nie skończy , wszak przepis na ścierwo jakim są , można łatwo znaleźć , wystarczy troszkę pomyśleć ... Ludzie którzy nie będą mieli do nich dostępu , a już od nich uzależnieni , będą je gotować w garażu :) Powodzenia w walce z wiatrakami . Tak na koniec dodam ... Zawsze będę za legalizacją ponieważ , gdyby wprowadzono ją w odpowiednim momencie , dziś mielibyśmy na prawdę duże doświadczenie i nie tyranizowali byśmy pospolitego zioła jako wymysł szatana ... A dopalacze to niby cukierki co ? ....
pokolenie Ł.K.
"Donek wprowadził prochy spod ciemnej gwiazdy do legalnej sprzedaży" - piszesz z rzeczywistości alternatywnej? Jaka tam teraz pogoda?
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Tripraport

Znana nam spokojna łąka. Ja i brat.

Witam. Zaznaczam, jak zwykle, iż niniejszy tekst jest jedynie fikcją literacką.

Obawiam się, że w tym raporcie może dojść (a raczej na pewno dojdzie) do takiej sytuacji, gdzie jako jeden trip opiszę dwa... Po pewnym czasie zlewają się one, gdyż zarówno miejscówka, jak i towarzystwo były takie same, a i pogoda podobna... Przyjmijmy jednak, że wszystko działo się jednego dnia... Odświeżyłem nieco wspomnienia z bratem, więc opowiadanie powinno być nieco bardziej szczegółowe.

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

W sumie brak oczekiwań, humor bardzo dobry, spokój we własnym pokoju, noc

Dzisiejszy trip-raport będzie dość długi, tak jak i długie jest pasmo potencjału mózgu ludzkiego i spektrum możliwości tego, co można doświadczyć. Za każdym razem mówię sobie "Chcę więcej" i za każdym razem zaskakuje mnie substancja, którą biorę. Czasem pozytywnie, czasem negatywnie. I mam tak, że zawsze się dziwię, ileż jeszcze zaskoczenia na mnie czeka. Ale zawsze po tripie znowu pojawia się chęć na "więcej". Tym razem jednak tak mnie poskładało, że w pewnym momencie obiektywnie stwierdziłem "Za dużo bodźców. Za dużo wszystkiego. Chcę mniej!".

  • Benzydamina

Benzofilia...

Substancja: Benzydamina


Dawka: w sumie ok. 18 razy po 500mg w ciągu roku.


Doświadczenie: Ganja, Tramadol, Benzydamina, Efedryna, Pseudoefedryna, DXM, Extasy.


Set & Settings: Bywało różnie generalnie positiv.


Wiek: 19 lat


Waga 50 kg.

Więc tak ten T-R ma charakter ogólnego opisu fazy po benzydaminie oraz ostrzeżenia przed jej zażywaniem.

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Noc. Sam w domu ;D

Zawsze chciałem spróbować benzy, tylko zawsze poddawałem się czytając jakie "straszne" efekty powoduje. Ale raz się żyje, sam w pokoju, noc, tak to będzie dobry pomysł! Żeby nie przesadzić z saszetkami, biorę 3 - tyle powinno wystarczyć...