REKLAMA
Rząd (ponownie) bierze się za dopalacze...

Na 30 marca sejmowa komisja zdrowia zaplanowała posiedzenie, podczas którego zostaną przedstawione informacje dotyczące problemu tzw. dopalaczy i sposobów ich zwalczania.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

sejm/ rynekaptek.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tyle mądrych głów, z pewnością cosik sensownego uradzą.

Odsłony

369

Na 30 marca sejmowa komisja zdrowia zaplanowała posiedzenie, podczas którego zostaną przedstawione informacje dotyczące sytuacji związanej z problemem używania tzw. dopalaczy i sposobach ich zwalczania.

Informację dotyczącą sytuacji związanej z problemem używania tzw. dopalaczy, sposobach zwalczania i zapobiegania następstw ich używania oraz przeciwdziałania przedmiotowemu zjawisku przedstawią ministrowie: zdrowia, spraw wewnętrznych i administracji, sprawiedliwości oraz finansów.

Posłowie zajmą się także rozpatrzeniem informacji o realizacji działań wynikających z Krajowego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w 2014 roku (druk nr 192). Informację przedstawi minister zdrowia.

Posiedzenie zaplanowano na godzinę 12.00.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

iLluSioN (niezweryfikowany)
Dziękujemy o wielki Donaldzie , za to że wprowadziłeś do obrotu takie ścierwo jakim są dopalacze :) dzięki temu dobór naturalny działa bez zarzutu :) Kwaśniewski zdelegalizował marihuanę , teraz sam puka się w czoło . Donek wprowadził prochy spod ciemnej gwiazdy do legalnej sprzedaży , być może chcąc wspomóc budżet , który mógłby ze swoimi kolegami z nocnej zmiany bezkarnie defraudować ... Dziękuję w imieniu siebie jak i całej społeczności za to , że podjęliście tak " przemyślane decyzje " ... Nie no , z tym dziękuję to przesadziłem , nie potrafię oddać sarkazmu w inny sposób . Walka z dopalaczami , ona chyba nigdy się nie skończy , wszak przepis na ścierwo jakim są , można łatwo znaleźć , wystarczy troszkę pomyśleć ... Ludzie którzy nie będą mieli do nich dostępu , a już od nich uzależnieni , będą je gotować w garażu :) Powodzenia w walce z wiatrakami . Tak na koniec dodam ... Zawsze będę za legalizacją ponieważ , gdyby wprowadzono ją w odpowiednim momencie , dziś mielibyśmy na prawdę duże doświadczenie i nie tyranizowali byśmy pospolitego zioła jako wymysł szatana ... A dopalacze to niby cukierki co ? ....
pokolenie Ł.K.
"Donek wprowadził prochy spod ciemnej gwiazdy do legalnej sprzedaży" - piszesz z rzeczywistości alternatywnej? Jaka tam teraz pogoda?