REKLAMA
"Niemoralni" Białorusini stracą swoje pociechy

Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka podpisał dekret zezwalający na odbieranie dzieci rodzinom określanym jako "niemoralne" i umieszczanie ich w sierocińcach z pominięciem sądu - podał niezależny portal internetowy Telegraf.

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

737
Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka podpisał dekret zezwalający na odbieranie dzieci rodzinom określanym jako "niemoralne" i umieszczanie ich w sierocińcach z pominięciem sądu - podał niezależny portal internetowy Telegraf.by. Takie niemoralne czyny to m.in. nadużywanie alkoholu i narkotyków. Dekret, który został podpisany w piątek późnym wieczorem, ma zacząć obowiązywać od początku przyszłego roku. Wśród powodów, dla których dzieci mogą zostać odebrane rodzicom, są: wywieranie na nie złego wpływu, alkoholizm i narkomania lub jakiekolwiek inne zaniedbanie obowiązków. Decyzję mają podejmować w trybie trzydniowym specjalne komisje ds. nieletnich po otrzymaniu sygnału o nieprawidłowościach w domu rodzinnym. Dekret przewiduje, że koszty utrzymania dzieci w placówkach opiekuńczych będą ponosić rodzice. Jeśli uchylają się od tego lub są bezrobotni, mogą zostać postanowieniem sądu przymusowo zatrudnieni w jednym lub kilku miejscach pracy. Ich odciski palców trafią do bazy danych, a dochody będą kontrolowane. Dopuszcza się też możliwość usunięcia niesumiennych rodziców z zajmowanego mieszkania i oddania go pod wynajem na poczet kosztów utrzymania dziecka.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Armageddon (niezweryfikowany)
O ja pierdolę...
Bialorusek (niezweryfikowany)
polskie media tez krytykuja polske. ale kurwa ta wrogosc od 1990r do Wschodnich sasiadow jest Po-Pie-R-D-Olona. Czy oni wogole mysla ze przez pisanie samych negatywnych(czesto totalnych bzdur) ... taki Polak moze sobie pomyslec ze taki Bialorusek to jak zwierze zyje. A tak kurwa nie jest.
Armageddon (niezweryfikowany)
Mam na myśli, że im współczuję. Myślałem, że to zrozumiałe samo przez się - nie wiem czy trzeba w to mieszać jakąkolwiek politykę - to po prostu niezła schiza na mózgach mieszkańców tego kraju nieprawdaż? Ta schiza przebija jakąkolwiek politykę - bo to nie polityka tylko przemoc. I to wcale nie ma znaczenia, że jest jakaś tam granica. Pomiędzy Polską a czym? Resztą świata?? proszę.
Zajawki z NeuroGroove
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Tripraport

A różne bywały...

Wdech.... Wydech.... Wdech.... No dobra. Jestem już gotowy. Stoimy z Kleofasem jak zwykle oparci o drzewa. Pogoda jest w sam raz. Miejscówka wolna od niemalże wszelkich człowieczych dzieł (prócz telefonów, lufki... no i całej reszty...). Więc można nabijać. Mix bliżej nieznanych składników (choć producent przekonuje, że są to ekstrakty roślinne, wyłącznie naturalny bajer) twardo osiada we wnętrzu przyjemnie chłodnego szkiełka... Zakrywam wylot dłonią przed wiatrem, trochę się męczę z odpaleniem... Pierwszy buch.... O jaaaaa. Dochodzę do ciekawych wniosków.... Jakich?

  • 4-HO-MET

Nazwa gatunkowa: Czarny Lotos

Rodzaj: psychonauticus luciferis

Waga, wiek i kaliber: 22 wiosny, 171 cm, 86 kg (nie, nie jestem brysiowaty ani misiowaty, jestem tygrysio wygimnastykowany i umięśniony ;P )

Doświadczenie: wszelakie poza heroiną, kokainą i meth

S&S: Moja smocza grota, gdzie sobie płonę. Smocze kufry wypakowane magicznymi substancjami, źródło Mocy i orzeźwiająca, źródlana woda.

Substancja i dawka: 4-ho-met, początkowo 10 mg...

Czas: nie istnieje, zbiorowa iluzja,

Zaczynamy

  • Dekstrometorfan

Data intoksykacji: 29.07.2003


Substancja: bromowodorek dekstrometorfanu (DXM Hbr w postaci kapsulek Tussidex)


Dawka: 480 mg (15 kapsulek Tussidexu + 2 tabsy Tussalu) - ok 7 mg/kg


Doswiadczenie: mj, #, alk, efedryna, DXM (male dawki)


Set & Settings: wieczor, a raczej noc, po milym spotkaniu z ukochana dziewczyna, bardzo pozytywne nastawienie do zapowiadajacej sie jazdy (ktora przeszla moje oczekiwania :>), dom, pokoj - wszystko pieknie.

randomness