REKLAMA
Zamiast czterech lat posiedzi osiem. Miał konopie

Policjanci CBŚ zatrzymali łodzianina, w którego mieszkaniu znaleźli prawie trzy kilogramy konopi i pistolet.

Koka

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Łódź

Odsłony

2266

Policjanci CBŚ zatrzymali łodzianina, w którego mieszkaniu znaleźli prawie trzy kilogramy konopi i pistolet.

33-latek był poszukiwany od dwóch miesięcy, miał przed sobą karę 3 lat i 10 miesięcy więzienia za paserstwo w warunkach recydywy. Zatrzymano go w mieszkaniu przy ul. Tatrzańskiej. Agenci Centralnego Biura Śledczego znaleźli tam ponad 2,7 kg konopi i pistolet P-83 z magazynkiem i 8 sztuk amunicji kaliber 9 mm. Mężczyzna nie miał zezwolenia na posiadanie broni.

Zatrzymany był już zatrzymywany za przestępstwa narkotykowe, a także poszukiwany listami gończymi i nakazami doprowadzenia. Teraz grozi mu 8 lat za kratkami.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
<p>Zdekryminalizować trzy krzaki i skończy się problem z gangami!</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • N2O (gaz rozweselający)
  • Pierwszy raz

Sam w domu, ciekawy działania.

TR z dedykacją dla machabeus & yojoe którzy napisali „Magiczny świat N2O -Wdech to śmiech!” Po przeczytaniu którego byłem już pewny której używki spróbuję jako kolejnej.
https://neurogroove.info/trip/magiczny-swiat-n2o-wdech-smiech

  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Praktycznie cały dwupiętrowy dom dla siebie z jednym domownikiem na prochach śpiącym smacznie na antresoli. Spokój, zadowolenie, całkiem pozytywne nastawienie. W planach półgodzinna gra na komputerze, potem w telewizji miał lecieć jakiś thriller (a jestem miłośniczką oglądania filmów na DXM, szczególnie w kinie).

Waga 49 kg.

Może nikogo nie interesują już TR z DXM, bo jak wszyscy wiemy to stara bajka. Wciąż mam jednak jakąś nadzieję, że "początkujących" zaintrygują paradoksy mojego organizmu, a "stali użytkownicy" pokuszą się na skrytykowanie mojej fantazyjnej fazy.

  • 25D-NBOMe

własny pokój

Waga: 65