Medyczna marihuana w Grecji uregulowana!

Nowa era w dziedzinie konopi indyjskich rozpoczyna się w Grecji. Uprawa i produkcja leku została uregulowana przez najnowszą ustawę. Zapewnia ona potrzebującym pacjentom dostęp do medycznej marihuany, jednocześnie promując przedsiębiorczość w szybko rozwijającym się przemyśle.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Wolne Konopie

Odsłony

93

Nowa era w dziedzinie konopi indyjskich rozpoczyna się w Grecji. Uprawa i produkcja leku została uregulowana przez najnowszą ustawę. Zapewnia ona potrzebującym pacjentom dostęp do medycznej marihuany, jednocześnie promując przedsiębiorczość w szybko rozwijającym się przemyśle. Tym samym, Grecja już niebawem stanie się czołowym wśród krajów europejskich producentem oraz eksporterem konopi indyjskich.

Dzięki idealnym warunkom geomorfologicznym oraz klimatycznym Grecja może mieć znaczny udział w rynku europejskim. Niższe koszty operacyjne, wyższa jakość produktu końcowego oraz większy plon to najważniejsze walory upraw w tym kraju. Inwestorzy oczekują, że wymagania dotyczące uzyskania licencji na uprawę i przetwórstwo zostaną ogłoszone w ciągu najbliższych miesięcy.

Cannabis w przyszłości

Przemysł konopi indyjskich w Grecji będzie mógł zatrudniać ponad 10 000 osób. Perspektywy eksportu do innych krajów europejskich również są obiecujące, ponieważ ponad 14 państw członkowskich UE dopuszcza obecnie konopie indyjskie do stosowania medycznego. Na pewno w niedługim okresie dołączą do tej grupy kolejne kraje. Przedstawiciele greckiego rządu mówią, że rosnące zainteresowanie ze strony inwestorów może pomóc w wysiłkach wyciągnięcia kraj z wieloletniego kryzysu. Przedstawiciele rządu, przedstawiając szczegóły projektu, wyrazili nadzieję, że krajowa produkcja i przetwórstwo mogą przyciągnąć inwestycje o wartości 1,5 miliarda euro (1,85 miliarda euro) w ciągu trzech lat. Zgodnie z projektem ustawy, plantatorzy muszą mieć ukończone 21 lat, nie mieć żadnych wyroków związanych z narkotykami i mieć przynajmniej 1 akr ziemi.

Konopie indyjskie są skutecznym lekarstwem i środkiem leczniczym na wiele schorzeń: padaczka, fibromyalgia, jaskra, HIV/AIDS, białaczka, choroby wątroby, migreny, stwardnienie rozsiane, dystrofia mięśniowa, ból neuropatyczny, spastyczność, autyzm, osteoporoza, choroba Parkinsona, PTSD, choroba Chrona i nowotwory to tylko część z nich.

W Grecji pacjenci, którzy będą uprawnieni do otrzymywania konopi indyjskich w związku z ich stanem, szacuje się na około 200 000 osób, podczas gdy na poziomie europejskim istnieje potencjał nawet 15 milionów pacjentów, którzy mogą odnieść korzyści z medycznego stosowania konopi indyjskich. W ten sposób w ciągu najbliższych 10 lat stworzy się rynek o wartości powyżej 35 miliardów euro.

Grecja ma swoje miejsce na światowej mapie konopi

Obecnie w Grecji organizowane są największe międzynarodowe targi konopi na Bałkanach, po raz pierwszy w sercu Aten, zgodnie z nowymi ramami ustawowymi. Targi BALKANNABIS EXPO mogą stać się bardzo ważne nie tylko w Grecji, lecz w całej Europie Południowo-Wschodniej.

Ponad 120 wystawców z całego świata konopi zaprezentuje innowacje oraz produkty w Technopolis – City of Athens w dniach 1-3 czerwca 2018 roku. BALKANNABIS EXPO ma spełniać rolę informacyjną dla pacjentów, lecz także łączyć producentów, inwestorów oraz konsumentów, którzy angażują się w medyczne i przemysłowe stosowanie konopi.

W tym samym miejscu odbywają się równolegle konferencje międzynarodowe (MedCannabis Science oraz Athens Hemp Summit), w których udział zapowiedziało ponad 35 światowej sławy gości. Wykłady i warsztaty będą prowadzone przez lekarzy, naukowców, przedsiębiorców, pacjentów oraz aktywistów z co najmniej 15 różnych krajów.

Targi BALKANNABIS EXPO odbywają się pod patronatem władz miasta Ateny, regionu Attica oraz sekretarza generalnego Ministerstwa Gospodarki i Rozwoju. Wspierają go międzynarodowe organizacje i instytucje takie jak ICCI, ENCOD, FAAAT, NoCo Hemp Expo, ICANNA i inne.

Zapraszamy wszystkich na Balkannabis Expo! My też tam będziemy!

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

Z bad tripami jest tak samo na kwasie jak i w zyciu. Zycie tez moze

byc jednym wielkim badtripem, wogole to KAZDY ma swojego jakeigos

tripa, kazdy cpa.. cpa zycie. Wsdzystko zalezy od nastawienia (czyli

to co mamy w glowie) i otoczenia (czyli to jak ODBIERAMY bodzce

zewnetrzne, innych ludzi). Oczywiscie na bardtripy wplywaja inni

ludzie, ktorzy maja swojego tripa polegajacego na czynienjiu zla

innym. To zli ludzie. Badtrip po kwasie? Wyobraz sobie badtripa w

  • Artemisia absinthium (absynt, piołun)

substancja: Absynt - robiony domowo, lokalnie , miejscowo mniej więcej wg przepisu erowidowego bez dodatkowego barwienia. moc 85 % a tujonu mniej więcej jak za Napoleona III;) ale dokładnie badań i pomiarów nie przeprowadziłem ( na 0, 75 L. przypada ok 30 g piołunu z herbapolu)dawkowanie i użycie : do dwóch drinków jednorazowo ( 50 ml + 100 ml zimnej wody - bardzo odświeżające ) , czasem z wieczora i po trzy dni z rzędu (niektórzy podkreślają koniecznośc parodniowego użycia)...


  • Gałka muszkatołowa
  • Przeżycie mistyczne

Wolna chata, jak zwykle optymistyczne nastawienie. Znałem już mniej więcej gałkę i wiedziałem, czego oczekiwać, a więc się nie bałem.

7:30- Łykam tabletkę Thermo Speed. Codziennie od tygodnia brałem 1-2 sztuki. Zjadam małą kanapkę.

8:20- Skonsumowałem jako prawdziwe śniadanie 70 gram gotowanej kaszy gryczanej. Nie chciało mi się kombinować.

  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)

W swoim pokoju, matka śpi obok w pokoju, brata akurat nie ma w domu. Postanowiłem spróbować czegoś nowego. Byłem w bardzo dobrym humorze (chlapnąłem 4 browarki :D). Pozytywne nastawienie.

23.01.2008

Godzina 22:00

Matka już leży w łóżku, więc udałem się do kuchni, aby dokładnie oddzielić 150mg DXM. To był mój pierwszy raz z DXM, więc zaczełem od małej dawki, aby zobaczyć, czy nie jestem zbyt wrażliwy na tę substancję.

Godzina 23:30

Pojawiają się pierwsze efekty. Wszystko jest bardzo ciekawe. Rozglądam się po swoim pokoju, jakbym był w nim pierwszy raz. Ruchy rękoma pozostawiają lekkie smugi. Moje ręce wyginaja się w każdą stronę i ciągną przez cały pokój, ale jak dla mnie to za słabe efekty. Dorzucam 150mg DXM.

Godzina 1:00

randomness