REKLAMA
Mateusz Klinowski w finale konkursu na Blog Roku! Potrzebne wsparcie!

Siódmego lutego upływa termin głosowania w ostatniej turze konkursu na Blog Roku 2010. Dzięki Waszym głosom, oddanym w poprzednich etapach, blog Mateusza Klinowskiego znalazł się w ścisłej czołówce. Nie zmarnuj szansy, oddaj głos w finale!

Siódmego lutego upływa termin głosowania w ostatniej turze konkursu na Blog Roku 2010. Dzięki Waszym głosom, oddanym w poprzednich etapach, blog Mateusza Klinowskiego znalazł się w ścisłej czołówce. Nie zmarnuj szansy, oddaj głos w finale! SMS na numer 7122 o treści C00211 (po C dwa zera), koszt - 1,23 zł.

Kto z Czytelników naszego serwisu nie zna jeszcze Mateusza Klinowskiego, powinien szybko nadrobić zaległości. Autor blogu mateuszklinowski.pl to wykładowca na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagielońskiego, zaangażowany w szereg inicjatyw poświęconych użytkownikom substancji psychoaktywnych oraz osobom uzależnionym.

Mateusz aktywnie działa w ramach inicjatywy Rzecznik Praw Osób Uzależnionych, gdzie każda osoba mająca problem ze zdegenerowanym polskim prawodawstwem może otrzymać konkretną pomoc i w konsekwencji uniknąć wyroku skazującego. Od momentu powstania inicjatywy Mateusz, wspólnie z grupą zaangażowanych w projekt osób, pomógł w ten sposób dziesiątkom użytkowników narkotyków.

Swoje opinie na temat prawa i polityki narkotykowej Klinowski regularnie publikuje w swoim blogu. To wspaniałe narzedzie komunikacji, które warto promować. O jakości tekstów Mateusza świadczy fakt, że blog pomimo, że powstał kilkanaście miesiecy temu, dostał się do finału konkursu na Blog Roku 2010. Kilka tygodni temu prosiliśmy Was o głosy w pierwszych etapach konkursu. Dzielnie wysyłaliście SMS-y, dzięki którym udało się przebić do finałowej części konkursu. Dlatego tak ważne jest, by teraz skoncentrować się na finale! Nie zmarnujmy szansy!

Zwycięzcy konkursu na Blog Roku 2010 będą mieli okazję wystąpienia przez szeroką publicznością za pośrednictwem tradycyjnych mediów, zaprezentowania swoich opinii na uroczystej gali, a ich teksty zostaną przeczytane przez osoby zarówno znane i wpływowe, jak i tych, którzy być może w tej chwili nie wiedzą zbyt wiele na temat problemów użytkowników narkotyków, ale w swojej masie często decydują o losach przyszłej polityki i prawodawstwa.    

W ostatnich miesiącach wybrane teksty Mateusza publikowaliśmy na stronach serwisu hyperreal.info. Dwa z nich znajdziesz po prawej stronie w dziale akcje. Zdecydowaliśmy, że artykuły Klinwskiego są na tyle istotne, że powinny być wyszczegolnione na stronie głównej przez cały czas. Tekst pt. "Dlaczego nie warto dobrowolnie poddawać się karze", napisany przez Klinowskiego specjalnie na naszą prośbę, znalazł się na głównej stronie serwisu wykop.pl i do tej pory został przeczytany przez niemal 35 tysiecy osób! 

Głosowanie kończy się 7 lutego, w poniedziałek. Dołóż swój głos! SMS na numer 7122 o treści C00211 (po C dwa zera), koszt - 1,23 zł.

Dochód z SMS-ów przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Mateusz deklaruje, że również ewentualna nagroda zostanie przekazana osobom potrzebującym.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)

Ja już zagłosowłem, dajcie też choćby jednego smsa, szczególnie że się nie marnuje kasa z smsa - nie idzie do kasy onetu np. Ten gość może imho dużo więcej i gada mądrzej niż Korwin-Mikke, który tam chyba prowadzi z tego co widziałem!

Anonim (niezweryfikowany)

Głosować! Głosować! Przebijajmy się przez naszą polską smutną postkomunistyczną niemoc obywatelską!!!

 

LH

Anonim (niezweryfikowany)

Trzeba wyprzedzić Korwina. Będzie news na skalę kraju!

 

Mobilizujcie znajomych sms-ami do głosowania na Klinowskiego 7.02.2011. Jeszcze nikt w polskiej TV nie mówił pozytywnie o substancjach psychoaktywnych. Ten gość to zrobi!

Anonim (niezweryfikowany)

Nie sądzę, żeby jakiś byle lewak, co z choinki się urwał niby Filip z konopi, gadał mądrzej niż Człowiek, Który od przeszło dwudziestu lat walczy w Polsce o Wolność (także tę do posiadania tego, co nam się żywnie podoba).Trochę rozumu, wybitnie alternatywne anarchodzieciaczki.

Anonim (niezweryfikowany)

Mój głos poszedł, zobaczymy co z tego wyjdzie, pozdrawiam 

Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Miejsce akcji - mój pokój Czas akcji - środowe popołudnie (6.08.14) Czas trwania - około 2 godzin Osoby towarzyszące - brak Sposób zażycia i wielkość dawki - 1 lufka (ok. 6-7 buchów)

To bedzie krótki opis tego jak MJ "przeprowadziła" mnie przez pewne trudne doświadczenie. Kilka obserwacji...

Po kilku godzinach siedzenia i płakania nad zakończeniem pewnej znajomości, stwierdziłam, że może dla relaksu zapalę. Wczesniej jednak napisałam do kolegi czy warto w takim stanie próbować. Powiedział, że bywa różnie i wariant "bardzo dobrze" i "bardzo źle" jest równie możliwy. Pomyslalam, że po tej stracie ja i tak się już niczego nie obawiam. Zapaliłam.

To było coś w typie haze'a, nie wiem dokładnie, ale dostawca sprawdzony.

  • Inne


goniły mnie dziś gliny


chociaż jestem uczciwa


nikogo nie okradam


i nikogo nie zabijam


dogonili mnie w koncu


choć tak dobrze mi już szło


zabrali mi gandzie


i stłukli mi szkło

panie moj panie


spójrz na masę smutnych


ludzi daj im trochę gandzi


pozwól im się łudzić
czy nie widzisz mój panie


że zamykasz nas w klatce

  • Marihuana

Doświadczenie: paliłem mj parę razy wcześniej, jednak bez efektów. Poza tym - nic (alkoholu itp. nie liczę)

S&S: grupka znajomych (razem 5 osób) pozytywnie nastawiona na samą myśl o upaleniu się.

Jak już wcześniej pisałem, paliłem już wcześniej marihuanę. Ani razu nie odnotowałem żadnych efektów. Mimo tego, gdy tylko padła propozycja, żeby złożyć się w kilka osób i porządnie się upalić - zgodziłem się.

randomness