ENCOD blokuje Sejm RP

ENCOD - Europejska Koalicja dla RACJONALNYCH I EFEKTYWNYCH polityk narkotykowych, z pełnym sukcesem zablokowała nowelizację ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii autorstwa Ministra Sprawiedliwości ZIOBRO (PiS).

Tagi

Źródło

ENCOD

Odsłony

2689

Warszawa, 07.04.06, ENCOD - Europejska Koalicja dla RACJONALNYCH I EFEKTYWNYCH polityk narkotykowych, z pełnym sukcesem zablokowała nowelizację ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii autorstwa Ministra Sprawiedliwości ZIOBRO (PiS). Pod presją ENCOD, myśląca część polskiego Sejmu sprawiła, że do sejmowych komisji wróci nowelizacja, która uniemożliwiała dostarczanie profesjonalnej pomocy dla wyjścia z nałogu w stosunku do tej części uzależnionych, która popełnia przestępstwa związane z dystrybucją narkotyków lub udzielaniem ich nieletnim. Artur Radosz z ENCOD stwierdził "Cieszymy się, iż Minister Ziobro , który wykazał się kompletnym brakiem kompetencji i nieumiejętnością rządzenia, nie zajmuje się już tą sprawą. Mamy nadzieję, iż w końcu dojdzie do poważnej dyskusji pomiędzy posłami a użytkownikami narkotyków, terapeutami i innymi ekspertami z dziedziny narkotyków. Zdajemy sobie sprawę, iż jest to trudna debata dla obecnego aparatu władzy, ale ze względu na dobro społeczne, powinna ona się odbyć." Rząd poinformował także o planach wprowadzenia nowej ustawy o zwalczaniu narkomanii, oraz wyraził opinię, iż użytkownicy narkotyków do tej pory byli w Polsce uprzywilejowani. Za posiadanie na własny użytek każdego rodzaju nielegalnych narkotyków grozi obecnie kara pozbawienia wolności do lat 3.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Tripraport

W ciągu miesiąca poprzedzającego opisywane wydarzenia, miałem okazję wychodzić na tripy aż trzy razy. Opisywany miał być czwarty i ostatni. Przynajmniej na jakiś czas. Wszystkie poprzednie były z założenia lekkie, więc jeżeli pojawiła się tolerka to niewielka. Umysł również daleki był od wyżęcia, choć czułem już lekkie zmęczenie psychodelikami. Zdecydowałem się jednak tripować ze względu na to, że była okazja zrobić to z bliskimi mi osobami. Do moich dawnych towarzyszy podróży - P i S doszli jeszcze inni lokatorzy z mojego starego mieszkania - J, H i Se. Trip miał miejsce w nocy w lesie pod miastem, na najwyższym wzniesieniu w okolicy, przy ognisku.

Wstęp: Okres sylwestrowo-świąteczny, będący dobrą okazją do odwiedzin starych znajomych i stron rodzinnych dobiegał końca. Mimo tego, wciąż nie udało się zorganizować wspólnego wyjścia na tripa. Na szczęście, z okazji Święta Trzech Króli, w ledwie rozpoczętym nowym roku, przytrafił się długi weekend. Postanowiłem więc złożyć wizytę w moim byłym mieszkaniu i zgodnie z planem, potripować na homecie. Było go trochę mało, bo jakieś 75-80mg na 5 osób, jednakże wystarczyło na całkiem wesoły psychodeliczny spacer. Raport jak zwykle pisany po długim czasie (3 lata).

  • 25C-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Impreza Psycho Infinity, nastawienie bardzo pozytywne.

  • GHB

Czesc wam ludzie ! To ja ! Andrzejek J. !
Andrzejek oprowadzi was po swoim swiecie ! - Swiecie Andrzejka !!!
Andrzejek ponownie zapisal sie na liste by moc byc z wami, cieszmy sie i

radujmy alebowiem nowy sort ghb wydaly na swiat sutki samego Jozuego !

Andrzejek lubi was i cieple ghb prosto spod wymienia starej zrzedliwej

sprzedawczyni nocnego z alkoholem.
randomness