Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
25 sierpnia 2025jacok pisze: [...] to co byście polecali?
Z góry dzięki za czas i pomoc. Pozdrawiam !
Edit: Jak jesteś kozak, to leć bez obstawy na odstawce. Jednakże ketonal, elektrolity, neuroleptyk na sen to podstawa. Doradziłbym jednak zejść do jak najniższej dawki helu. Następnie ze 3-4 dni wziąć nieduże dawki bupry i dopiero zacząć odstawkę.
Co do alkoholu, to ciężko tankowałem na studiach, bo wreszcie znalazłem kumpla co był w stanie wypić tyle co ja. Codziennie 3 lata bez zrobienia conajmniej 4 browarów. Najczęściej wódka w kosmicznych ilościach. Jednakże postanowiłem odstawić z dnia na dzień jak prawie obrzygałem profesora na egzaminie. Miałem zero objawów odstawiennych o dziwo, więc w tym niestety nie pomogę.
30 września 2025PepeLePew pisze: Moje pytanie brzmi, czy jeżeli skręty po Opio nie sprawiają mi aż takiego problemu mając porównanie z Benzo i z kurewskim alkoholem (Oj ciężko o większego alkusa z podobną tolerancją) Nie lepiej zrobić to cold turkey ? Czy wspomaganie się buprą na początku może okazać się pomocne ?
Terapia i ciężka praca nad samym sobą na trzeźwo. Nie ma tabletek zmniejszających głód, które jednocześnie same nie uzależniają. Musisz się pozbyć z głowy schematu rozwiązywania każdego problemu za pomocą jakiejś substancji chemicznej, inaczej nigdy nie przestaniesz ani chlać ani ćpać.
Edit:
Dodam że to nie jest kwestia tolerki raczej, dzisiaj paliłem pierwszy raz, ćwiara podzielona na 2 razy, raz 100mg, następny 150mg, materiał wysokiej jakości, wcześniej tolerka na 400 kody.
Nie mogę już edytować, więc przepraszam za posta pod postem.
Było w tym wątku już mówione, że Browna można jarać również z meth pipe, ale jak z paleniem z żarówki?
Jaranie z folii mi idzie dość opornie i chciałbym zrobić tak, że wrzuciłbym np 125mg do środka, goniłbym krople aż wszystko/prawie wszystko odparuje i wtedy jeden duży buch. Mogę tak zrobić? Próbował ktoś? Prosiłbym o szybką odpowiedź jak ktoś z was ma taką możliwość.
Ps
.Chodzi mi o taką standardową konstrukcje żarowy, 2 dziurki z lufkami w gwincie, jedna jako ustnik i druga do wysypywania towaru oraz jako wlot powietrza, użyłbym pewnie jakiejś dużej żarówy typu 100w, żeby opary miały gdzie się nagromadzić.
Wiem, że najłatwiej by było z iv, jako że umiem już to robić, ale nie chcę chyba odkryć pełnego potencjału helu...
Ps2. A co do folii jeszcze, ile maksymalnie można na nią nasypać? Zauważyłem że dużo prościej jest zwapować z niej takie 75 niż 150mg
scalono /Merx
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Złagodzony wyrok za przemyt narkotyków. „To od pana zależy, czy skorzysta z tej szansy”
Półtora roku więzienia za przemyt trzech kilogramów narkotyków z Holandii do Polski. W kwietniu tego roku w mieszkaniu Tomasza M. z Lęborka znaleziono duże ilości różnego rodzaju środków odurzających. Sąd Okręgowy w Słupsku zdecydował się na złagodzenie kary dla 37-latka.
Kartele przemycają narkotyki na statkach z chorym i martwym bydłem
Kartele narkotykowe wykorzystują statki wypełnione chorym i padłym bydłem do przemytu ogromnych ilości kokainy trafiającej ostatecznie do Europy – informuje „The Telegraph”, powołując się na źródła wywiadowcze.
Ekstrakty z konopi poprawiają funkcje poznawcze u chorych na Alzheimera – nowe badanie kliniczne
Według nowych danych z kontrolowanego placebo badania klinicznego, opublikowanego w „Journal of Alzheimer’s Disease”, długotrwałe stosowanie roślinnych ekstraktów kannabinoidowych poprawia funkcje poznawcze u pacjentów z demencją związaną z chorobą Alzheimera (AD).
