Reszta nie pasująca do powyższych
ODPOWIEDZ
Posty: 138 • Strona 14 z 14
  • 48 / 3 / 0
@jezus_chytrus to zależy od metabolizmu ludzie mogą go mocniej lub słabiej metabolizować (poprawcie mnie jak się mylę)
Spróbuj wrzucić np. 225mg i zobacz jak się będziesz czuł, lepiej nawet od 100mg zaczynać chociaż ja bym się skłaniał bardziej ku 150mg+
  • 2296 / 602 / 0
acodin szamałem za dzieciaka. Faza jest nietypowa dziwna ni to fajny stan ni chujowy Ale ten dysocjatowy stan jak już wejdzie to wchodzi mocno i konkretnie na te pare H (20/30tabsów). Generalnie każdy szanujący się 'psychonauta' powinien DXM chociaż raz spróbować w swojej karierze. pzdr
  • 186 / 58 / 0
Ja bym chętnie mef spróbował .Mega jestem ciekaw ,czy nadaje sie na akcje z panną .
  • 12104 / 2358 / 0
Próbowałem raz DXM i nigdy więcej (to samo salvia). My wtedy zjedliśmy bodaj po 300 mg więc było grubo. Najgorsze było to milczenie na fazie i wymioty u kolegi (takiego pawia nigdy nie widziałem - trysnął rekordowo daleko). Potem mega trudny powrót do domu (moon walk) + jakiś menel, który czegoś chciał. Zdecydowanie nie moja bajka. Poza tym ja już tylko zioło...
  • 11 / 7 / 0
DXM to moja ulubiona substancja, a próbowałem całkiem sporo, tak potężnych wglądów we własny umysł i mechanizmy rządzące tym światem nie zapewniły mi nigdy "klasyczne" psychodeliki jak grzyby czy DMT, do tego wspaniały odbiór muzyki i ciekawe uczucia sensoryczne. Ale podobno DXM jedynie na ok. 1/3 część populacji działa pozytywnie, na pozostałe 2/3 neutralnie lub nieprzyjemnie, pewnie dlatego że to całkiem skomplikowana substancja wpływająca na wiele receptorów.
  • 238 / 29 / 0
Dobre zioło a nie jakieś osiedlahazy. Oxy, ale trzeba uważać żeby się nie wjebać. Można spróbować xnax,, rolki, ale to samo co wyżej. Odradzam stymulantóe.
  • 32 / 3 / 0
Wielu forumowiczów poleca psychodeliki. Dla mnie rekreacyjnymi faworytami z tej grupy są: LSD i 2C-B
Myślę, że trudno inaczej zobaczyć inne światy, niż korzystając z DMT/DPT.
  • 44 / / 0
Przed testowaniem zalecam ostrożność 4-CMC, U-47700 i clonazolam jeśli chodzi o RC. Zalecam ostrożność że można sobie bardzo łatwo popsuć nie tylko śluzówkę nosa, zatoki i ogólnie górne drogi oddechowe, potem nikt tego na NFZ nie zrobi ale można się przekręcić łatwo od U-47700. Miałem okazję testować 3-CMC w jakiś tam śmiesznych ilościach w ilościach 0.2g nawet dla świeżaków beztolerkowców jest to mało zwłaszcza jak w stacjonarkach mieszali to z jakąś miętą.
Z aptecznych benzodiazepin to na pewno klonazepam. tramadol to nawet z perspektywy czasu zalecałbym ostrożnie bo porafi być i stymulująco-opioidowy i bardziej stymulująco-powodujący-wymioty mówię tutaj o skudexa.
ODPOWIEDZ
Posty: 138 • Strona 14 z 14
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.