Palikot: gdyby szef PiS palił trawę, kraj byłby przyjemny

Janusz Palikot zapowiedział, że jego komisja "Przyjazne Państwo" skieruje w lipcu do Sejmu ponad 100 propozycji zmian w przepisach. Ale nie to wywołało największe zdziwienie.

toudy

Kategorie

Źródło

wp.pl

Odsłony

1388
Janusz Palikot zapowiedział, że jego komisja "Przyjazne Państwo" skieruje w lipcu do Sejmu ponad 100 propozycji zmian w przepisach. Ale nie to wywołało największe zdziwienie. Na zakończenie konferencji Palikot wypalił: Gdyby Jarosław Kaczyński i Przemysław Gosiewski oraz kolega Antoni Macierewicz zapalili sobie skręta raz dziennie, na pewno Polska byłaby bardziej przyjemna niż wtedy kiedy oni zupełnie na trzeźwo komentują rzeczywistość w naszym kraju - powiedział. Propozycję legalizacji miękkich narkotyków Palikot rzucił w jednym z wywiadów. Teraz wytłumaczył, że tak na poważnie chodziło mu o to, iż setki tysięcy młodych ludzi używają miękkich narkotyków, co jest niegodne z polskim prawem i w związku tym należałoby ich wszystkich wsadzić do więzienia. Taki pomysł, że wprowadzamy przepis karny penalizujący jakieś zachowania społeczne i w związku tym mamy czyste sumienia, bo myśmy się konserwatywnie się zachowali, to jest droga donikąd. Ludzie palą narkotyki, bo coś im w duszy źle gra. Chcemy im pomóc, nie przez to że wprowadzamy zaostrzenia Kodeksu karnego, tylko próbujemy rozwiązać zagadkę ich duszy, ich umysłu i to jest prawdziwe wyzwanie - mówił.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Nildur (niezweryfikowany)
Tomasz Palikot mimo, ze niektorym moze wydawac sie za dziwaka to jest zajebista gosc, ktory jako jeden z nielicznych politykow wedlug mnie chce cos usprawnic w tym panstwie. Oby sie nie poddawal.
POLAKOV (niezweryfikowany)
PALIKOT ROB SWOJE BEDZIE PO TWOJEMU !!!!!!!!!!
tyntyryntyn (niezweryfikowany)
kolo ma kasę i widocznie jest poza "układami", więc może pozwolić sobie na odważne słowa. Więcej takich ludzi u władzy!
Vincent (niezweryfikowany)
Dokładnie, Palikot robi taką kasę na wódzie, że ma kompletnie w dupie czy w tej polityce będzie czy nie. Jak go nie będzie to wróci sobie do domu i dalej będzie trzepał kapuche. Dzieki temu jako jeden z niewielu polityków może mówić to co myśli i nie przejmować się tym że katoland nie wybierze go następnym razem w wyborach.
Anonim (niezweryfikowany)
narkoland glosuje na palikota : D
Darek (niezweryfikowany)
BIŁGORAJ stolica ćpunów!!! Palikot na prezydenta!!!!!!!!!!!!!!! Uwielbiam to miasto 90% mieszkańców poniżej 30 roku życia przyznało się że chociaż raz paliło marihuanę!!
Anonim (niezweryfikowany)
Palikot!! Rób swoje, ale wróć też do produkcji tanich win, proooszę
Anonim i niech ... (niezweryfikowany)
Kurcze - Palikot nareszcie otwiera przyłbicę - robi w alkoholu, a popiera ganję! Swój chłop. Okazuje się, że filozof potrafi być etykiem. Dla mnie to dużo.
Anonim (niezweryfikowany)
heh.. dajesz sie ladnie rolowac.. porazka..
Anonim (niezweryfikowany)
Legalizacja jest mu po prostu na rękę ;] Teraz trzepie kase na alko, będzie trzepać i na ziole :]
Zajawki z NeuroGroove
  • Tytoń

"Na początku należałoby się zastanowić dlaczego palę. Co sprawia, że czasem z wysiłkiem zdobywam paczkę papierosów bo akurat kiosk zamykają, albo ubieram się po uszy, aby wyjść podczas godzin pracy poza „zakazany” teren i mimo chłodu i padającego deszczu ze śniegiem jestem w stanie marznąć, aby tylko można było puścić dymka. Jest wiele sytuacji, w których niejednokrotnie z czegoś rezygnujemy, ale nie dotyczy to palenia. A może warto przypomnieć sobie kiedy był ten pierwszy raz.

  • 25C-NBOMe
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

wieczór na polach przed lasem, mostek koło ogródków działkowych, później las

 

 

I.                    Początek

  • Kodeina
  • Pierwszy raz

wcześniejszy powrót ze szkoły, wolna chata, chęć odcięcia się od wszechobecnych problemów, dobry, luźny mood.

Raport pisany po fakcie. Musiałam ochłonąć, aby móc opisać moje wrażenia jak najdokładniej. Miłej lektury kochani. 

 

Gdybym zapytała się kogoś z was czy robię dobrze, sięgając po opio, mając zerowe doświadczenie z substancjami odurzającymi, powiedzielibyście, że nie warto, że to nieprzemyślane, że nie wygrzebie się z tego. I pewnie będziecie mieć rację. Niemniej czytając Neurogroove na przemian z Hyperrealem, jestem wdzięczna za wszystko, co udostępniacie, by — poniekąd — edukować następnych. Słowem wstępu, dziękuję.

 

Piątek

  • Kodeina

Jak czytalem trip reporty w dziale KODEINA to mi sie zal zrobilo, taka fajna substancja a z opisów mozna wywnioskowac ze raczej nie dziala. Zaden z opisujacych nie pokusil sie o stwierdzenie, ze nie przyjal potrzebnej dawki do uzyskania tego co w kodeinie piekne - euforii

randomness