REKLAMA
Trump wspomina lepsze czasy, gdy prym wiodło LSD

Mała ciekawostka, chyba pominięta przez nasze media ;)

Oto mała ciekawostka pominięta przez nasze media: odnosząc się do opioidowego kryzysu i ogłaszając ostatecznie (bo początkowo się przed tym wzbraniał) związany z tym narodowy alert medyczny, Trump podkreślił bezprecedensowość obecnej sytuacji, odnosząc się do starych, dobrych czasów, gdy prym wiodło LSD:

Zajmiemy się tą kwestią, ogłosimy narodowy alert. To poważny problem, jakiego dotąd nie mieliśmy. Rozumiecie, kiedy dorastałem, ludzie mieli LSD, potem następowały generacje narkotyków. Nigdy [jednak] nie było czegoś takiego, jak to, co dzieje się w tym kraju w ciągu ostatnich czterech lub pięciu lat. Będąc uczciwym, muszę powiedzieć że, jest to problem na skalę światową, a nie tylko problem Stanów Zjednoczonych. To dzieje się na całym świecie. w tym momencie jednak jest to też problem narodowy, toteż przygotowaliśmy odpowiednie dokumenty, aby to [oficjalnie] poświadczyć.

Oceń treść:

Average: 4.8 (4 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Ruta stepowa

Peganum harmala (Esphand; Haoma; Ruta stepowa)


ver.1.0.0
Peganum harmala - rysunek


  • 3-MeO-PCP
  • Dekstrometorfan
  • Metoksetamina
  • PCP (Fencyklidyna)
  • Uzależnienie

Zaraz, zaraz... jeśli nie doświadczyłeś m-hole'a lub k-hole'a nie do końca możesz pojąć, o co w tym wszystkim biega. Hmm, choć dla laików nie mogę wystosować nawet opisu, który by w pełni to oddał. Moim zdaniem ograniczenia lingwistyczne to jest najlepsza bariera przed wyjaśnieniem, o co w tym wszystkim biega.

  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz

Czekałem na to od ponad miesiąca, dużo znajomych opowiadało mi o tym pięknym stanie i chciałem go w końcu doświadczyć. Miało to miejsce na imprezie sylwestrowej 2017/2018. Nastawiłem się bardzo pozytywnie, miałem zarzucić wraz z 5 kumplami, tak też zrobiliśmy. Oczekiwałem niesamowitego uczucia, o którym tyle słyszałem.

Wprowadzenie:

Jestem zwykłym nastolatkiem. Chodzę do technikum mechanicznego. Uczę się nawet dobrze. Nigdy nie sprawiałem żadnych problemów. Jakieś tam doświadczenie z narkotykami miałem, dużo czytałem o MDMA i byłem przygotowany na całego tripa.

T(19:00)

  • 4-ACO-DMT
  • Bad trip

Wieczór. Gwieździste niebo. Pokoj. Dobre samopoczucie

Około godziny 23:00 decyduję się na wrzucenie 50mg 4-Aco-DMT. Miało być mniej, 30mg, nie tripowałem od jakiegoś roku, ale w końcu postawiłem na 50mg. Zawartość samarki wylądowała w ustach rażąc swą gorzkością. Potrzymałem to trochę w buzi i połknąłem.

randomness