Policja zabezpieczyła 4 kilogramy substancji odurzających. "Narkotyki były w zasadzie wszędzie"

Kolejna akcja kryminalnych zajmujących się przestępczością narkotykową. 31-latek posiadał w swoim mieszkaniu marihuanę, kokainę, extasy, amfetaminę, grzybki, haszysz, MDMA i LSD. Łącznie cztery kilogramy substancji zakazanych. Mężczyzna usłyszał zarzuty.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

warszawa.naszemiasto.pl
warszawa.naszemiasto.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

103

Kolejna akcja kryminalnych zajmujących się przestępczością narkotykową. 31-latek posiadał w swoim mieszkaniu marihuanę, kokainę, extasy, amfetaminę, grzybki, haszysz, MDMA i LSD. Łącznie cztery kilogramy substancji zakazanych. Mężczyzna usłyszał zarzuty.

Funkcjonariusze po otrzymaniu informacji, że 31-latel może posiadać znaczne ilości różnych narkotyków w swoim mieszkaniu, podjęli obserwację okolicy oraz samego lokalu. Interwencja policji rozpoczęła się w momencie, kiedy podejrzany mężczyzna chciał wyjść z domu.

- Był zaskoczony wizytą policjantów i próbował nawet nie wpuścić ich do środka – powiedziała nadkom. Joanna Węgrzyniak z Komendy Stołecznej Policji.

Kiedy mundurowi dostali się do mieszkania poczuli wyraźną woń charakterystyczną dla marihuany.

- Narkotyki w tym mieszkaniu były w zasadzie wszędzie i we wszystkim: na stole, pod stołem, na szafkach i w szafkach, w kuchni, pokoju, łazience, w słoikach, pudełkach, foliowych workach, folii aluminiowej, fiolkach, buteleczkach, papierach, taśmach – relacjonuje nadkom. Węgrzyniak.

W mieszkaniu 32-latka zabezpieczono kokainę, marihuanę, extasy, amfetaminę, grzybki, haszysz, MDMA i LSD, a także substancje, które dopiero zostaną poddane badaniom przez biegłego. Najwięcej zabezpieczono marihuany – w sumie 3461,03 gr. Ponadto znaleziono 158,9 grama haszyszu, 67 MDMA, 49 gramów grzybków, 38,3 kokainy i po kilka gramów pozostałych substancji. Jak podały służby, łącznie chodzi o prawie 4 kilogramy środków odurzających. Podczas akcji zabezpieczono także na poczet przyszłych ewentualnych kar gotówkę w kwocie 241 tysięcy złotych.

Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe. To tam zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu wobec 31-latka zastosowany został areszt tymczasowy.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenneWspomnienia z jesieni
Poziom doświadczenia: NIE brałem heroiny, kokainy, lsd, sdWitam wszystkich zainteresowanych tematyką.

Chciałbym przedstawić w tym artykule, moje przeżycia związane z grzybami a konkretnie z Psilocybe semilanceata - Łysiczka lancetowata oraz przybliżyć czytelnikowi tematykę z nimi związaną.


  • Ayahuasca

W rolach głównych:

Kuba, Piotr, Ja (imiona zmienione). Wszyscy trzej mieliśmy doświadczenia z grzybami (Kuba maks. 40, Piotr maks. 50, Ja maks. 80), a Ja dodatkowo z kwasem (maks. ok 300 mikrogramów).

Ayahuasca (proporcje na 3 osoby):

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Podjarka niesamowita, fascynacja, zaciesz, wysokie oczekiwania, pycha, zuchwałe podejście typu "Należy mi się to i to..." Czyli ogółem mocno przesadzona ambicja, za którą los potrafi ukarać.

ELESDI- Wreszcie Cię mam. Mam i zamierzam skonsumować. Po całych latach (właściwie to niecałym roku, bo o mocy kwaska się dowiedziałem niedawno stosunkowo) poszukiwań, po wielu staraniach, przez ciężar pracy i przez milion poświęceń... KWAS! Mam go. Wpadł mi w ręce.

A tak serio to znalazłem go w rynsztoku przypadkiem.

  • 4-HO-MET
  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Zarzuciłem nieplanowo, ciekawość i miłość do sajko niestety zwyciężyła z rozsądkiem. Nastawienie bardzo pozytywne, pełne nadziei na przyjemny lot. Tripa spędziłem w pokoju z moją dziewczyną; Oglądałem jakiś film, trochę muzyki posłuchałem - niezwykle normalny, wręcz prozaiczny wieczór. Wybranka (nie)stety nie jest najlepszym tripsitterem, co wynika z braku doświadczenia z narkotykami (kocham za to) a nie złośliwości.

DMT, LSD, 1p-lsd, ald-52, cubensis pesa (co 3-4 tyg); amfetamina, hexen, nep, alfa pihp (bardzo sporadycznie na ten moment, nie przepadam i objadłem się nimi w przeszłości); alprazolam, klonazepam, diazepam, zolpidem, etizolam, pramolan, hydroksyzyna, lewomepromazyna (80% przypadków na zwałę/sen, rekreacyjnie rzadziej niż stymulanty nawet); kodeina, tramadol (kiedyś sporo, od roku wcale); haszysz, marihuana (b.często); 3/4cmc, 3/4mmc, mdma (chlory mi nie podpasowały za bardzo od początku, od poznania mmc nawet nie patrzę na to, mdma kocham i kiedy tylko spadnie tolerancja to zarzucam); więc

randomness