Ostrzeżenie od SIN/EcstasyData: groźne tabletki z PMMA

Studencka Inicjatywa Narkopolityki udostępniła na swoim facebookowym profilu ostrzeżenie przed dwoma rodzajami tabletek sprzedawanych w UE jako ecstasy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Studencka Inicjatywa Narkopolityki
EcstasyData.org

Grafika

Odsłony

6392
Studencka Inicjatywa Narkopolityki udostępniła na swoim facebookowym profilu ostrzeżenie przed dwoma rodzajami tabletek sprzedawanych w UE jako ecstasy:


UWAGA NA TABLETKĘ CZERWONE FERRARI!

Zawiera bardzo groźną dawkę PMMA. Łatwo ją przedawkować, ponieważ może zadziałać dopiero po kilku godzinach. Skutki uboczne: Przegrzanie, zaburzenie pracy serca, wątroby i nerek.

Źródło próbki: Niemcy (Darknet, Unia Europejska)UWAGA NA RÓŻOWE SUPERMANY!

Skład: Zawiera 160mg PMMA i śladowe ilości amfetaminy. PMMA łatwo przedawkować, ponieważ może zadziałać dopiero po kilku godzinach.

W dużych dawkach PMMA może doprowadzić do podwyższenia temperatury (+ 40C) i zaburzenia pracy serca. Istnieje ryzyko duszności, utraty przytomności, śpiączki, zapaści, zaburzenia akcji serca, wątroby i nerek.

Nie bierz tej tabletki!

Źródło próbki: Holandia

Oceń treść:

Average: 8.9 (19 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Narkoza

Hej!

Przeczytałem właśnie trip-report pt. Szpitalna anestezja. Ja też kilka razy byłem usypiany i faktycznie miałem niezłe banie.... tylko nigdy nie myślałem o tym jako o przeżyciach

dragowych... może dlatego, że było to narzucone z góry a nie zaplanowane przeze mnie... nie pamiętam jakie środki dostawałem, nie zwracałem na to uwagi, ale to mógł być fentanyl.

  • Bad trip
  • Dekstrometorfan

standardowy wieczor w domku

DODAJE RAPORT 4PLATEU DXM BO WIEM ZE NIE JEST ICH TAK WIELE, A ZAPADA W PAMIECI MALY ULAMEK DOSWIADCZEN

Chwile patrzyłem się na różowe kapsułki, upewniając się ze czuje obrzydzenie na myśl o ich słodkawym smaku. Ręce spocone, w sumie to nie mam ochoty - czyli wszystko gra, jest tak jak zawsze. 

W ten sposób 150mg dxm i 50mg dph już spokojnie odpoczywało w moim kwasie solnym. Jak zwykle nie mam nudności, i jak zwykle zajmuje czymś głowę tak aby dysocjacja nastąpiła niespodziewanie. 

(~t1h) - Powoli już odczuwam działanie a wiec czas na 300mg. 

  • Szałwia Wieszcza

Wyznaje zasade ze w zyciu nalezy sprobowac wszystkiego! A ze nikt z nas nie wie kiedy przyjdzie na niego czas to trzeba sie spieszyc!


Głownie gustuje w srodkach naturalnych-roslinnych, (choc zdarzylo mi sie zafundowac sobie dopalacze na imprezie) wiec oprocz tehace w mojej krwi znajdowaly sie rowniez toksyny pochodzace z galki muszkatolowej i bielunia (ale o tym kiedy indziej) wiec kiedy dowiedzialem sie o istnieniu Salvi nie omieszkalem sprobowac!>  • acodin
  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

złe samopoczucie psychiczne od kilku dni, spontaniczna decyzja w porywie

 

T-2h

Czułam się koszmarnie psychicznie przez ostatni tydzień. Idę na spotkanie z S, S ma duże doświadczenie z deksem, ja pierwszy raz. Ostatecznie S coś wypadło, a ja nadal czuję się okropnie psychicznie. Cieszyłam się, na to spotkanie, żeby w końcu się oderwać, a tu znowu nie wyszło.

randomness