Mieszkaniec Jersey oskarżony o posiadanie 2000 dawek LSD

21-letniemu mieszkańcowi Jersey City Heights grozi do 20 lat więzienia, po tym jak został wczoraj oskarżony o posiadanie około 2.000 dawek LSD i zamiar wprowadzenia ich do obrotu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

www.nj.com
Komentarz [H]yperreala: 
Tak a propos wczorajszego doniesienia o renesansie LSD ;)

Odsłony

365

21-letniemu mieszkańcowi Jersey City Heights grozi do 20 lat więzienia, po tym jak został wczoraj oskarżony o posiadanie około 2.000 dawek LSD i zamiar wprowadzenia ich do obrotu.

Narkotyk jest uważany za rzadkość na ulicach Hudson County, ale Ruben Moreno (21 l.) z Western Avenue w pobliżu Lincoln Street miał go w znacznej ilości, jak podała policja.

Zarzuty obejmują posiadanie z zamiarem dystrybucji około 100 miligramów lub więcej halucynogenu, którego właściwa nazwa to dietyloamid kwasu D-lizergowego.

Według DEA, uliczna dawka LSD zawiera od 20 do 80 mikrogramów narkotyku. Licząc po 50 mikrogramów na dawkę, 100 miligramów substancji będzie zawierać 2000 dawek.

Kaucja za Moreno została ustalona na 150,000 $ w gotówce lub obligacjach.

Publiczny obrońca argumentował – bezskutecznie - za kaucją w wysokości $ 50.000 gotówką lub obligacjami, zwracając uwagę na fakty, że ​​Moreno mieszka w Hudson County całe swoje życie, jest zatrudniony w hrabstwie i nigdy wcześniej nie był aresztowany.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

Bardzo pozytywne nastawienie, nastrój wielkanocny, wolna chata

     Wydarzenia opisane w raporcie miały miejsce ok 3 lata temu w Anglii. Raport pisze dopiero teraz bo jak mawiał Sokrates słowo pisane jest niebezpieczne, boje się że nie będę w stanie opisać tego co przeżyłem w słowach ale zdecydowałem się jednak spróbować. Może ten raport pomoże komuś się nastawić dobrze.

 

  • MDMA (Ecstasy)

W tym raporciku, chcialbym opisac moje wrazenia po dymanku na pigulce (jak komus, cos nie pasuje to niech tego nie czyta dalej).

  • Bad trip
  • Kannabinoidy

Chill, piątek, moje 4x4

Preludium

Podróż z października ub. roku, więc całość nie jest idealna, odrobinę pisana na kolanie bez absolutnie żadnych zdolności do ładnego i zgrabnego ubierania tekstu. Piątek, popołudnie, ja i 2 kumpli, nazwijmy ich X i Y.

X jest zawodowym testerem trunków wysokoprocentowych, ma lekkie doświadczenie w ryciu sobie bani najróżniejszymi specyfikami z najgłębszych otchłani tego świata

Y, poszkodowany, zielony w temacie gość, który przyszedł na spotkanie po paru miechach, a wyszedł bogatszy o wspomnienia z innego świata

  • Morfina
  • Pozytywne przeżycie

Substancja: Mak lekarski (Papaver somniferum).

 

 

Sposób przyjęcia: W postaci makiwary, doustnie (p.o)

 

Doświadczenie: Alkohol,Nikotyna,THC,Psylocybina,LSA,Mistrycyna,Tramal,

Oksykodon,Fentanyl,Kodeina,DXM,Efedryna i różne etnobotaniczne rośliny.

 

randomness