REKLAMA
Mieszkaniec Jersey oskarżony o posiadanie 2000 dawek LSD

21-letniemu mieszkańcowi Jersey City Heights grozi do 20 lat więzienia, po tym jak został wczoraj oskarżony o posiadanie około 2.000 dawek LSD i zamiar wprowadzenia ich do obrotu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

www.nj.com
Komentarz [H]yperreala: 
Tak a propos wczorajszego doniesienia o renesansie LSD ;)

Odsłony

359

21-letniemu mieszkańcowi Jersey City Heights grozi do 20 lat więzienia, po tym jak został wczoraj oskarżony o posiadanie około 2.000 dawek LSD i zamiar wprowadzenia ich do obrotu.

Narkotyk jest uważany za rzadkość na ulicach Hudson County, ale Ruben Moreno (21 l.) z Western Avenue w pobliżu Lincoln Street miał go w znacznej ilości, jak podała policja.

Zarzuty obejmują posiadanie z zamiarem dystrybucji około 100 miligramów lub więcej halucynogenu, którego właściwa nazwa to dietyloamid kwasu D-lizergowego.

Według DEA, uliczna dawka LSD zawiera od 20 do 80 mikrogramów narkotyku. Licząc po 50 mikrogramów na dawkę, 100 miligramów substancji będzie zawierać 2000 dawek.

Kaucja za Moreno została ustalona na 150,000 $ w gotówce lub obligacjach.

Publiczny obrońca argumentował – bezskutecznie - za kaucją w wysokości $ 50.000 gotówką lub obligacjami, zwracając uwagę na fakty, że ​​Moreno mieszka w Hudson County całe swoje życie, jest zatrudniony w hrabstwie i nigdy wcześniej nie był aresztowany.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

Mnie sie sylvek zaczal dosc wczesnie, cos kolo 9 rano. co 4-5 godzin pol warszawskiego mitsu (pozdro dla tego co on juz wie :)) w sumie jakies 150-200mg w ciagu 12 godzin. wszystko na pusty zolad4k, w ciagu calego dnia nie bylo mowy o uczuciu glodu a po jakichs 16 godzinach postu poczulem ze cos tam ssie w srodku. ale nic nieprzyjemnego. z poltorej godziny od pierwszego gorzkiego przyszlo to genialne ciepelko. pani szefowa restauracji byla aniolem, teraz mi sie nasunelo zajebiste okreslenie- muminek. kobieta byla czysto muminkowa.

  • LSD-25

oka wkręciuem sie w klimat i postanowiuem przedstawic opis wlasnych doswiadczen z LSD ;) całość podzieliuem na 3 czesci - bo byly to 3 różne jazdki... moja pierwsza, jedna ze środka i ostatnia.

myślę że da to jakiś obraz całości i pomoże wam chociaż w cześciowym zrozumieniu tematu...

  • Marihuana

pisało sie tutaj o różnych rodzajach fazy na MJ(wideo,teleport itp) to ja opisze moje fazowanie (zaznaczam że zioła sama natura-zero chemi) w ogóle na mnie MJ działa raczej z opóźnieniem(kilka minut) i pierwsze oznaki nadchoszącego sklepania to lekkie zaburzenia obrazu(coś strobopodobnego), i zaraz później zajebiste kolory i śmiech.

  • Mefedron
  • Pozytywne przeżycie

idealne!

O - ja

P, Z - też ćpaki

 

Nudziło mi się w moim mieście, śmierdząca chujolandia, cholera, to chyba najnudniejsze urodziny w moim życiu, może po prostu zadzwonię, zadzwonię i poczekam na skutki, mały kroczek w stronę przerwania obrośniętej łojem chujozy w jaką się wpakowałem z rozbiegu.

randomness