Kambodża nie wspiera narkobiznesu

Biały Dom ogłosił, że Kambodża została usunięta z listy państw podejrzanych o wspieranie produkcji i dystrybucji narkotyków

Anonim

Kategorie

Odsłony

2520

Biały Dom ogłosił w piątek, że Kambodża została zdjęta z listy państw, które są podejrzane o wspieranie produkcji i dystrybucji narkotyków.

Na podstawie doniesień zdecydowałem, że Kambodża nie ma już cech państwa związanego z narkotykami i zdjąłem ją z listy. Aczkolwiek ten kraj cały czas będzie pod obserwacją - napisał w liście datowanym 1 listopada prezydent USAGeorge W. Bush.

Kambodża na liście krajów podejrzewanych o wspieranie produkcji i dystrybucji narkotyków pojawiła się w 1996 roku jako państwo specjalizujące się w heroinie.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

_SzOpEn_ (niezweryfikowany)
W sumie loodzie opisooja tu swoje banie po balonach,a ja tak naprwde nie wiem czy mozna te jazdy opisac.Dla mnie balony to fenomen sam w sobie.Pierwszy raz zapodalem to kilka miechoof temu i naprawde nie zalooje.Obecnie nie wyobrazam sobie imprezy bez balonoof!Gdy pierwszy raz ujzalem loodzi jak wciagaja to powiedzialem do koompla mniej wiecej takie coos: "Kurwa-co oni widza w tym goownie?Przeciez to jest bez sensu wciagac jakis gaz , nastepnie mdlec i jeszcze sie z tego cieszyc... "Ten komentarz mi sie naprawde "udal ":)Chec sproobowania czegos nowego jednak mnie skoosila i wiecie co wam powiem?NIE ZALUJE!!!To jedna z lepszych rzeczy jak mnie spotkala.Oczywiscie w sprawach narko^^Moje jazdy wygladaja zawsze inaczej.Za kazdym razem mooza brzmi inaczej kazde doznanie sluchowe dotykowe "okowe " jest naprawde inne.Ale wszystko sprowadza sie do jednego.Zajebista bania!Moj zmysl sluchowy doznaje "orgazmoo " czasmi mam haloony (no prawie zawsze,ale to ze wzgledoo na to ze balonexy podbijaja faze kfasowa czy pixowa).Jedyne co mnie "meczy " to to ze baloniki dzialaja tak krootko.5 min jazdy i trza na nowo pompowac:)Ale te 5 min trwa tak jakby kilka godzin...Jestem wtedy w innym swiecie i wszystko mnie doglebnie pierdoli.Sloocham tylko bitoo i tancze ...Nie obchodzi mnie kompletnie nic.Naprawde - gdybym mial dostep do balonoof to zarzucalbym je codziennie:))))Pozdrawiam i zachecam do sproobowania!!!
goro400430 (niezweryfikowany)
Podtlenek azotu to zabawa dla ludzi smialych i odwaznych, i niepolecam niezdecydowanym bo konczy sie pawiem na siebie.
BioZ (niezweryfikowany)
Na mnie osobiście nie chce N2O działać...? Brałem ilości większe od kumpli, a nawet nie miałem ataków śmiechu. Jedynie byłem lekko senny i znieczulony, to wszystko.
michuuj (niezweryfikowany)
nie probowalem ale sprobuje:) hehe. słuchajcie wie ktos cos o psychoaktywnych substancjach w skorkach od banana:D prosze o odpowiedz pzdrrrrrrr
Zajawki z NeuroGroove
  • Alprazolam
  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Miks

Miesiąc po ostatniej psychodelicznej podróży; nastawienie pozytywne, ukierunkowane tym razem na interakcję z grupą; domówka w mieszanym towarzystwie (większość osób nam nieznana), w komfortowych warunkach; później opuszczenie lokum.

Druga godzina ekstrakcji 30 gramów topków ze średniej mocy indiki w 250 gramach medium dobiega końca. Parametry procesu i skład ekstrahenta zostały zoptymalizowane na tyle, na ile to możliwe po przeglądzie literatury i zaledwie kilku wcześniejszych próbach w domowych warunkach; jeszcze trochę takiej zabawy i pomysł wypierdolenia z kuchni lodówki na rzecz chromatografu nabierze sensu.

  • 3 4-DMMC
  • Pozytywne przeżycie

Na początku sam w domu, potem podróż autobusem na lodowisko na spotkanie klasowe. Nastawienie doskonałe i oczekiwanie na niewiadome bo to pierwszy raz z ketonami.

  • 1P-LSD
  • Przeżycie mistyczne

Ciemny pokój, słuchawki. Podniecenie połączone z osraną zbroją przed działaniem mixu.

Raz, dwa trzy... 20. Znów się z wami spotykam - małe, z pozoru niewinne białe skurwysynki. Moja pierwsza młodzieńcza miłość, dziś przez reformy prawa w swojej okrojonej okazałości. Niespiesznie wyciskam je z listka na stół uważając na każde maleństwo. Kładę je parami na języku szybko popijając wodą, by uniknąć gorzkiego smaku. Gaszę światła, zakładam słuchawki i czekam na pierwsze oznaki - uczucie zimna i dreszcze.

  • 2C-C
  • Tripraport

Set & Setting: Deszczowe sobotnie popołudnie, lęk i odraza, chęć ucieczki od otaczającej rzeczywistości.

Dawkowanie: 50 mg 2C-C, Marihuana, odrobina Alkoholu.

Wiek: 20 lat mniej lub bardziej udanej egzystencji.

Doświadczenie: 2C-C, LSA, D.O.M.S, Marihuana, Haszysz, Alkohol, Mieszanki Ziołowe, Salvia divinorum, Koko.

Czas: ~8h.