Hyperreal w gazetach!

Napisali o nas w Dzienniku Bałtyckim!

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Bałtycki

Odsłony

5378

Narkotyki w sieci

Nałóg i Internet

Na jednej z polskich internetowych stron można znaleźć dokładną instrukcję uprawy konopi. Strona zawiera także adresy, w tym cztery z Trójmiasta, gdzie można kupić narkotyki. Policja twierdzi, że strona świadczy o administratorze sieci i... nie interweniuje.

W cyberprzestrzeni znajduje się już kilkadziesiąt tysięcy stron poświęconych narkotykom. Na jednym z polskich serwerów zawierających wyłącznie strony poświęcone narkotykom można znaleźć adresy miejsc w całym kraju, w których sprzedaje się narkotyki. Podane są tam również informacje na temat jakości sprzedawanych narkotyków oraz ich ceny. Dane obejmują również obszar Trójmiasta. Jak poinformowała "Dziennik" Magdalena Kluczyńska z Urzędu Ochrony Państwa w Warszawie, oficerowie przeglądają narkotykowe strony internetowe. Jeśli zachodzi podejrzenie przestępstwa, zaczynamy się bliżej przyglądać takiej sprawie - mówi Kluczyńska. Sprawą narkotykowych stron internetowych zajmuje się również policja. Obserwujemy te strony i dokładnie badamy - mówi podkomisarz Sławomir Cisowski z Komendy Głównej Policji. Szerzenie tego typu treści nie jest jednak przestępstwem. Jeżeli w oparciu o dany tekst na stronie internetowej dokonano przestępstwa, wówczas szukamy autora takiej publikacji. Serwer jest jak afisz ogłoszeniowy. Treści na nim umieszczone świadczą wyłącznie o jego administratorze. Powołany ostatnio w Komendzie Głównej zespół do spraw przestępstw komputerowych zajmuje się również narkotykowymi stronami. Na razie można je jednak nadal oglądać w Internecie. (kef)

Do notki dodano:

  • rysunek komputera, na którego monitorze jest listek ziela
  • zrzut ekranowy z naszej strony o wpływie ganji na kierowanie samochodem.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Rezus Chytrus (niezweryfikowany)
Może ktoś podać gdzie znajdują się te informacje gdzie kupić te dragi w Trójmiescie? Bo jakoś nie mogę tego znaleźć...
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Raczej dobre, bezstresowe nastawienie

Pierwszy raz z kodeiną

Szczerze mówiąc nie jest to pierwszy raz. Pierwszy był nieudany, to była dawka 120mg, która nie miała kompletnie żadnych efektów. Dzisiaj dawka 270mg na raz + 30mg dxm 

bo zostały mi tabletki i nie wiem co z nimi zrobić, to zeżrę a co tam.

 

8.30 

Właśnie wróciłem z apteki z paczuszką thioco, miałem jeszcze 8 tabletek w szafce, które czekały przez kilka dni właśnie na ten dzień.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Piękny dzień i spokój w głowie.

Witam. Procedura wymaga, bym przypomniał, że niniejszy trip raport to czysta fikcja, jak się zresztą każdy domyśla;-)

  • Bad trip
  • Inhalanty

dzień jak każdy inny, miałem ciśnienie żeby się czymś odrealnić

Wyszedłem z domu około godziny 19 w celu zakupienia paczki papierosów i gazu do zapalniczek w osiedlowym sklepie. Skąd ten chory pomysł mógł mi przyjść do głowy... Zaraz po wyjściu odpaliłem szluga i wziąłem pierwszego macha z butli. Po kilku sekundach poczułem mrowienie nóg i dziwnie "zakręcony" umysł. To był dopiero początek bo gdzieś około godziny spędziłem siedząc z dziewczyną i paląc szlugi, warto dodać że zanim do niej dotarłem to gaz już przestał działać.

II uderzenie (godzina 20:00)

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Po powrocie do domu przez pół dnia bolała mnie głowa, licząc na to, że sam ból przejdzie, do wieczora nie robiłem z nim nic, dopiero półtorej godziny przed zażyciem DXM postanowiłem władować w siebie paracetamol (2 tabletki 500mg) i wypić słabą kawę, była to gdzieś prawie 22:00, humor zaczął dopisywać, bo nic mnie nie bolało, byłem odprężony, gotowy na tripa, wszystko działo się w moim pokoju, większość tego co się działo pisałem na komputerze, żeby mieć ogólnie rozpisane, jednak na czas podróży na łóżku stwierdziłem, że nie będę z niego wstawał i powołam się na swoją pamięć.

Czas zacząć od godziny zażycia, zacząłem od 23:12, co 5 minut miało być po jednym listku (10 tabletek), jednak czasem zapomniałem i ogólnie 2 listki wziąłem w odstępach 10 minutowych, warto dodać, iż po dawce 450mg (jedna paczka) zrobiłem sobie 15 minut przerwy, ostatni listek zażyłem o 00:05, za godzinę zero przyjmuję sobie 00:13, wtedy zaczynałem czuć pierwsze efekty.