Meksyk: szpieg narkotykowego kartelu w ambasadzie USA

Według anonimowego źródła agencji Associated Press w ambasadzie USA w Meksyku znajdował się szpieg, przekazujący dane do narkotykowego kartelu Beltran-Leyva. Informacje dotyczyły m.in. działalności operacyjnej amerykańskiej agencji antynarkotykowej DEA.

Koka

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl

Odsłony

477
Według anonimowego źródła agencji Associated Press w ambasadzie USA w Meksyku znajdował się szpieg, przekazujący dane do narkotykowego kartelu Beltran-Leyva. Informacje dotyczyły m.in. działalności operacyjnej amerykańskiej agencji antynarkotykowej DEA. Według źródła agencji AP mężczyzna pracował dla Interpolu na lotnisku w mieście Meksyk, oraz w ambasadzie Stanów Zjednoczonych. Według źródła po odkryciu "kreta" trafił on do programu ochrony świadków. Nie jest jasne czy znajduje się on w rękach Amerykanów, czy Meksykanów. Gazeta "El Universal" poinformowała w dzisiejszym wydaniu, że mężczyzna pracował w ambasadzie jako "kryminalny śledczy" i otrzymał około 30 tysięcy dolarów. Amerykańska ambasada jeszcze nie skomentowała tych doniesień.

Oceń treść:

Average: 5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-ACO-DMT
  • Pierwszy raz

Dłuuugo wyczekiwany moment, euforia sama w sobie.

Cześć wszystkim,
nazywam się E. On nazywał się M. Nas dwóch, fanatycy wręcz "Fear & Loathing in Las Vegas". Chcący przeżyć taką historię, pragnący! Każdym zmysłem. "Kto szuka ten znajdzie". No i się znalazło. Najpierw strona, potem "specyfik", potem zrzutka, potem dostawa. A potem..? Zapraszam do lektury.

Czasy liceum, 18 lat? Nie pamiętam.. tak dawno temu. Małe miasteczko, 15 tys. mieszkańcy.
Pozwolę sobie na nietypowy wygląd tekstu i pisanie tak, jakbym to przeżywał teraz. Tak dobrze to pamiętam - nostalgia!

  • Inne


to bylo moje pierwsze starcie z opiatami (wczesniej jedynie zdazalo mi sie

lechtac receptory opioidowe Tramalem). do wydobytego z glebi kuchennej szafy

garnka wsypalem 0,5 kg maku, ktory dzien wczesniej zakupilem w Biedronce

(Mak "Bakaliowy", kl. I, op. 250g, cena: jedynie 1,69 zl/szt.). zalalem go

wrzatkiem (ok. 500ml) i wycisnalem don jedna cytryne sredniej wielkosci

(teoretycznie powinno sie do tego celu uzywac 3-4 cytryn, ale niestety na

  • LSD-25

LSD... moje trudne dzieckoWydawca dziękuje Bebemu za inspirację i pomoc
Tytuł oryginału:


LSD - mein Sorgenkind.


Die Entdeckung einer "Wunderdroge"  • Kodeina
  • Pierwszy raz

W samotnosci, przed komputerem. Z relaksujaca muzyka w tle. Nastrojowe nagranie ognia z ogniska odpalone na TV. Wygaszone swiatla.

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Na wstepie chcialbym zaznaczyc, ze czasami zazywam Thiocodin w leczniczych ilosciach w celu zlagodzenia kaszlu. W zeszlym tygodniu cos mnie tknelo i zazylem wieksza ilosc. Bylo to okolo 300mg, pogryzione tabletki i popite woda. Chyba nie udalo mi wczuc sie w faze. Nastepnym razem, wczoraj zrobilem ekstrakcje z Antidolu 15 w ilosci 2 opakowania. Niestety rowniez nie bardzo poczulem, nie mialem reakcji histaminowej ani za pierszym ani za drugim razem.

randomness